2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yaa benim çocuğu aç sefil gördüler heraldee!!!!!!!!!!
ya sütü olmayan kadın emzirmiş çocuğu 4-5 yaşında..
delimi bunlar yaa,kreşteki personel..
bana diyor mememi emdi cuk cuk diyeee..

dün de başka personel diyordu kucağıma alınca meme arıyor diye,
ya bu çocuk daha beni tanımıyor,
ya da geçen başka arkadaşı da emmişti baktı başkaları da süt veriyor onun için mi meme arıyor yaaa

neyse ben çıkıyorum kızımı başkaları da emzirmeden gidip alayım,
Hay Allah'ım Yarabbim,ne diyem ben şimdi..

ya da geçen başka arkadaşı da emmişti baktı başkaları da süt veriyor onun için mi meme arıyor yaaa

mehlika ne yapcaksın canım böyle uyarıdanda anlamıyolar galiba iyice bi bağırsan çağırsan faydası olablrmi ???
yada güzellkle uyar ne biliym afedersin ama ben bile eve gittimde s..tyenimi bile değişiyorum yıkıyorum uclarını ne biliym ya mikrop geçer .burda demk istemıyorum ama mikrop yuvası bile olur göğüs uçlarında anla işte

yaa benim çocuğu aç sefil gördüler heraldee!!!!!!!!!!
ya sütü olmayan kadın emzirmiş çocuğu 4-5 yaşında..
delimi bunlar yaa,kreşteki personel..
bana diyor mememi emdi cuk cuk diyeee..

mehlikacım yuuh diyorum başka bişey demiyorum.senin kız deneme tahtasımı kızsana kız onlara ben bile sinir oldum kötükedihüso senin kızda maşallah meme aşığı herhalde kızım her bulduğunu emiyor sempatiksalakcinni

ben geldim çokşey kaçırmadım dimi.buluşmalardan bahsediyorsunuz malum o beni aşıyor eskişehirde yapayalnızım topikten kimse yok.

açıkcası gelmeyi çoook istiyoum ama sanırım bu buluşmaya gelmem mümkün olmayacak
inanılmaz yorgunum ve yarın işyerine çook işimiz var malum evlenenler kız istemeye gidenler sözler nişanlar:) bura olmam gerekiyor
ama bi ahaki buluşmaya kesiin gelirim ilk buluşmamızan çok keyif almıştım

ya geçenlerde iremin hamilelik şüphesi vardı öle okumuştum noldu varmı bişi sen bilirsin:)):KK1:
gelebilseydin canim ekske demiri gormek isterdim tabi seni de cok yine de zorlasan kendini
kimler geliyo baya kalabalıkmısınız ?
ben gidiyorum canim bulusmaya insalalh bu arada kzilar annem de gelecek benimle mecburen ben araba kullanirken burak arkada tek basina duramiyro da bir sorun olmaz dimi sizin icin
allahım yarabbim inanamıyorum kendime, kızım uyuyor.. bi 10 dak oldu uyuyaylı, baktım uyanmadı henüz.. hemen geldim yanınıza..

yarın buluşuyor muyuz ? eeeffffeeeetttttttttttttttttttttttttttttttttt sizi çok özledim beeennnn
aa geliyomusun ben de sana bugun telden emsaj atacaktim canim yarin bulusuytoruz diye simdi gordum yazdigini yasasin yarin kalabalik olacagiz insallah
ühüüüüüüüü
bende istiyommm
:sinifsinif:mafoldumben:2:
beni de alın benide alın :2:

heriiiiiiffff kör olmayasıca herifffffffff
hele mesai var de akşama :mymeka:
julli ya ayarla da gel iste kandir aksama kocayi giy gecelikelrini falan yap biseyelr :) melisayi da gormek istiyorum ben isiracagim yanaklarini
yuh diyorum sizin krestekielre bence kesin tavrini koymazsan daha cok kisi emzirir senin prensesi dikkat et de bari oglku olanlar emzirmesin dunyanin bin turlu hali var ielrde asik masik olurlar birbirlerine bilmeden

mehlika bu ciddi bir konu canım. ağırlığını koy.
çatlasa da ağlamaktan morarsada benim bebeğimin ağzına memenizi sokmayın de.

begüm uyandı, acıkmamış henüz.. 4,5 saat oldu, 100 cc süt içti. 4,5 saattir acıkmadı. verdim mamayı, yemiyor.
deli olcem be bu kızçeemle....

mehlika bu ciddi bir konu canım. ağırlığını koy.
çatlasa da ağlamaktan morarsada benim bebeğimin ağzına memenizi sokmayın de.

manyak mı o kadınlar acep? her meme sokulur mu bebeğin ağzına? salaklar valla, ben bi göreyim onları da yolayım o memelerini.

X