2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bengisu kordon neredeki merkezdemisin sen ilçedemisin.ben merkeze geldim.birde şehitliklere.
iki tane kordon var ecrin, biri iskelenin orada, o çok eskiden beri var,
bayağı büyük, bir de izmir yolu tarafında olan, 15 yıl önce filan yapılan bir kordon var, ismi barış kordonu ama halk arasında yeni kordon, biz orada oturuyoruz...

ya hakikaten , bu puan işi nasıl oluyor, neden ve nasıl puan veriliyor,
bana da puan verilmiş, yeni farkettim, nasıl veriliyorsa söyleyin ben de
size puan vereyim...

merciii

ben kaçmaya devam içiyom artık ne içiyosam

yumurta bi çay kaşığı veriyo annem tadına alışsın diyee kız elma püresi kabız yaptıyo daha çok aman ben yedirme işinianneme bıraktım uğraşamam ben:))) o gidinca naparım bilmem:sm_confused:

kızım sen ev hanımı deel misin
neden annen besliyo oğlunu
püsür seni :eek:klava:
hem annen nereye gidiyo

bu arada rejim yapan insanlar elma yemezler mi?
tuvalete çıkarsın diye
bence elma kabız yapmaz

günaydınnn

bacım senden kıskandım bende ayağımı bazaya çarpıp parmağımı çıkardım.
bu sefer kıramadım ama bir dahakine azimliyim :roflol:

burak da etrafı yabancılamıştır, ayaz da yapıyor onu bazen.
uyku krizni giriyor, uyumuyor, ağlıyor falan.

.
kiskandin dimi beni haftasonu bulusmada jasmin tek olmasin dedin dimi
:) gecmis olsun canim
gunaydın kızlarrr izmir çok sıcak. egeyi gece sadece body ile çıpıldak yatırdık üztüne de ince çarşaf örttüm. penceresini de hafif araladım.
istanbul da ayni ben de tek citcitli body ile yatiriyorum uzerien de incecik penye battaniye ama sadece bacaklarina
günaydın arkadaşlar..
dün berili dra götürdük,bişeyi yok dedi,sağlıklı bir bebek hastalığı kendi başına atlatır dedi,
antibiyotik vermeyi uygun bulmuyorum dedi,
boğazındaki hırıltı için bir şurup,burnuna sprey,gözüne de çapak için merhem gibi bişey verdi,
şurubu ve spreyi kullandık ama merhemi beceremedik,gözünün içine birer damla damlatılacakmış ama beril gözünü kırpıyor kipriklerine falan damlıyor,
sabak gözleri çapaktan kenetlenmişti,sütümü damlatıp öyle açtım..
beril öksürdükçe babası dra kızıyor bişeyi yokmuş nasıl öksürüyor yavrum falan diyor...
bugün işçıkışı pasta alıp koceye sürpriz yapacam,doğum gününü kutlucam..
gecmis olsun canim insallah iyilesir biran inbce prenses
kızlar taha nın altını değiştirdim sabah kakası sıvı gıbıydı rengi sarıydı
ısahl gibi yani ama halsizliği felan yok cin gibi gülücükler sacıyo du etrafına
normal mı acaba doktoru arıyıp sorayım mı
bunda ne var canim gayet normal buragin her zaman sivi kakasi

geçende ağlamış hemen dr arıyım diyosun ooo seninde diş döneminde işin var bacım ben dr kontrolüne bile yeni götrdüm çok üstüne düşme çocuk bu bak diyorum ya allah başka dert vermesin şükür sağlıklılar hepimizn bebişleri
bence de aylik kontrol disinda hic goturmedim ben de doktora daha bi gecenb gun 5 gun oldu kakasini yapamadi diye aradim kayinvaldiem de bana kiziyor sen aralarda hic doktora goturmuyosun bu cocugu bi sorunu oldugunda diyor bebk anne dedim ebnd e gazi var sikintisi o biliyorum dedim cocuklar boyle bvuyuyorlr azicik kabul etmek lazim her seferinde doktorlara kosturursak halimiz harap
bnde kızımı hep aşılıycam örtmen ol diye büyüyünce yavrusundan ayrı kalmasın :KK43:(((((

merhaba kızlar biz geldik rotateq olduk3.doz bitti..
ek gıdaya meyve suyu ve yogurtlara başlıyoruz bu ay.
demir ilacı % 100 bitkisel floradıx verdi doktorumuz bunu daha iyi içiyormuş bebekler.skk ödemiyor,ve demirilacı kesinlikle mamaya katılmamalı dedi aç karnına verileince demir emilimi oluyormuş.
boyumuz 65 cm kilomuz 7500 800 gram almış guzel dedi.bizden haberler böyle.
birde gece beslenme meselesini sordum tekrar uyanmıyorsa verme dedi.zaten acıksa ve şekeri düşse kendisi uyanır ister dedi.
güneş kremi 35 faktörün üstünde tavsiye etti.güneş gözlügü önermiyorum dedi kesinlikle.
massalah ayrise kocaman kiz olmus annesi
kalorisiz yemek taş var yiyin kocanla muhahahahaha dur bide ciara içem balkonda öle girişem işlere nasıl olsa anam çene kurusu oldu kadfın:)))
sana alsanaalsanasmile ne demek sigara icmek hem de emziririken emzirmesen bile bebislerin cigerleri ne kadar minik cok hasssa uzerinize sinen koku bile onlari etkiliyormus ne olur icmeyin su sigarayi daha uzun senelr bebislerinzile olmak icin

az onceki mesaji sabahki alintiular uzerine yazdim sabah alinti yaptim yazamadan doktora gittik 4. ay kontrollerimiz ve asilarimiz vardi rotatekmis bizim asi ben rotarix yapmiyorum dedi doktorum ne olur ne olmaz kesinlesmis bisey yok ama muadili varken rotarixi kullanmaya gerek yok dedi
burak maalesef yine az kilo almis 450 gr sadece ama israrla sadeec anen sutru diyor doktorumuz boy gelisimi iyi kemik gelisimi hareketleri iyi agl;amasi da yok huzurlu bir bebek diyorsun demek yapisi bu anen abbasina benzemis dedi iyi dedim ben de ek gidaya kesinlikle gecmiyoruz zaten 2 ay sonra gececek ve hayat boyu ek gida yiyecek simdi alabildigi kadar anne sutu anne sutunden mahrum etemyelim buragi dedi ona da tamam dedim yani biz sarikzilarla devcam ediyoruz doktordan ciktik natulisa gittik oglusa citcitli body aldim geceleri yatarken giydirmekl icin artik sadece citcitli body ile yatiriyorum ben 3-4 gundur cok sicak ev 28 -29 derece klima acmaya da korkuyorum ama bun dan sonra klimayla odayi sogutup oyle yatiracagim eve geldik huysuzlandi biraz 2 kere kaka yapti sicaklar ishal yapti sanirim calpol verdim bir olcek simdi uyudu ama memeyi biurakmak istemedi hic memede uyumak istiyor asi dokundu sanirim biraz yine gecen ay da ateslenmisti pnemekokta insallah bu gece ateslenmez uzerimni ortmeden yatirdim tek body ile bizden haberle rboyle ogleden sonraki konusmalarinizi okuyum bakayim neler yapmissiniz

jasminnn hadi sıkıntısıx atlatirsinix insallah aşiyi.valla bix rotarix alduk 2 dox yapaçak bişey yok...

benim doktorda seninkisi ile ayni kafada ben de açele etmiyorum ek gıda için ama sonra alişma problemi çekmeler insallah:))
ayagin nasıl oldu bu arada??

X