2010 Mart Bebekleri Geliyor !

sedemir hayırlısı olsun inşallah bugün başlar sancıların..
yağmur ,nilüfer,yaz gözünüz aydın olsun.....

bosna,yağmur,yaz,nilüfer gözünüz aydın. Allah'ımsağlıklı büyütmeyi nasip etsin..

bosna,yaĞmur,nılÜfer ve yaz hayırlı uĞurlu olsun bebeklerınız rabbım uzun ÖmÜrler versın bebeklerınıze analı babalı bÜyÜsÜnler ınŞallah

Bosna da doğum yapmış...
mart ayı geldi pıtır pıtır geliyor melekler dünyaya..
Allahım nazarlardan saklasın meleğinin Bosna... analı babalı büyüsün..
daha geçen akşam konuşuyorduk demek ki ertesi gün doğurdu...

handeozf arkadaşımız sabah doğum yapmış oğlu demirin bilgileri...
(50 cm - 3,200 kg )
Doğum Tarihi: 04.03.2010 - 09:10

Handeozf de doğum yapmış...
Allah analı babalı büyütsün uzun ömürlü olsun inşallah...

DEMİR
erkek (50 cm cm - 3,200 kg gr )
Doğum Tarihi: 04.03.2010 - 09:10

önumuzdekı haftaya bende lısteye gırerım sanırım
suyumuz az kalmıs pazartesı oglene beklıyor. en gec carsambaya dogumu baslatır heralde veya pazartesi benden ses çıkmazsa dogurmusumdur :)

önumuzdekı haftaya bende lısteye gırerım sanırım
suyumuz az kalmıs pazartesı oglene beklıyor. en gec carsambaya dogumu baslatır heralde veya pazartesi benden ses çıkmazsa dogurmusumdur :)

desene kelebek ikimizde şafak sayıyoruz ha bugün haa yarın diye

Doğum yapan bir sürü arkadaşım olmuş hepsini tebrik ediyorum Allah analı babalı büyütsün tğm bebekleri.

bosna,yaqmur,yaz nilüfer hayırlı olsun bebişleriniz asıl mart bebişlerimiz geliyor[ /B]

canlarım hepinizi tebrik ediyorum analı babalı büyütelim inşallah..bekleyen arkadaşlarımızada allah hayırlı dogumlar nasip etsin inşallah....

bende doğum yaptım kızım geldi 3 martta doğdu sezeryan ile 3200 gr

saolun arkdaşlar oğlum eren 03.03.2010 saat 12:30da 3800grm 51 cm Dünyaya geldi. Rabibime şükürlerolsun....

Yağmurcum tekrar hayırlı olsun oğluşun
Maşaallah kilosu ve boyu çok iyi
Bi ara gülyüzünü de görelim a.s

Neden sezeryan oldu, senin isteğinle mi

şimdi gördüm kızlar doğum yapan arkadaşlar bebeklerimiz hayırlı ömürlü olsunlar.Allah bağışlasın hepsiniii

meg cim de bebişine kavuşmuş.gözün aydın canım....umarım iyisinizdir

yeni doğum yapmış bütün arkadaşlarımın gözü aydın olsun Allah bütün bebeklerimize sağlıklı uzun ömürler versin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…