2010 Mart Bebekleri Geliyor !

Snow, edebiyatçı hayırlı olsun bebişleriniz arkadaşlarım
Gözünüz aydıınn :teytey:

Mart 2009 annelerinde kız çoğunluktaydı. 2010 annelerinde de sanırım durum aynı.

Doğumlara bakıyorum genelde sezeryan. Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum. Ama normal doğumdan da korkmayın arkadaşlar.

Şimdi sizlerin zor günleri başlıyor sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor o zor günler. ama şimdi geriye dönüp baktığımda çok zor ama ok özel günlermiş diyorum. Bebeklerinizin süt kokusunu bol bol iiçinize çekin.

Hepatit de doğum yapmış, çok geçmiş olsun, tebrik ederim, Allah analı babalı büyütsün inşallah..

beni de ekleyin listeyeee :teytey: oğlum arda 1 martta 2740 gr normal doğumla dünyaya geldi
beklenen doğum tarihi 13 mart doğduğu tarih 1 mart haftası 38+2
snow edebiyatçı sizin de gözünüz aydıın

Son düzenleme:
beni de ekleyin listeyeee :teytey: oğlum arda 1 martta 2740 gr normal doğumla dünyaya geldi

canım gözün aydın sağlıcakla büyüt bebeğini.hoşgeldin arda bebeka.s.

Allah nazarlardan saklasın maşallah eee sonunda yaptın doğumun hadi hayırlısı sağlıklı sıhhatli olsun oğlusunnn:emir_bebek::emir_bebek:

Ducks ve Jale, tebrik ederim arkadaşlar, Allah analı babalı büyütsün..

bütün doğum yapan arkadaşlarımın gözü aydın Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin kuzucuklarınıza

Herkese Merhaba,
Tahmini dogum tarihimiz 8 Mart. Yani 5 gunumuz kaldı. İlk dogumum olacak su anda bir aksilik olmassa normal dogum gozukuyor. Fakat doktorumuzun dedigine gore oglumuzun keyfi yerinde henuz kanala dayanmamıs. Galiba 10 aylık falan doguracagım bilmiyorumkismile Saglıkla gelsin baska bir istegim yok. Tum hamile arkadaslara Allahtan kolaylık ve saglık diliyorum.. Sevgiyle Kalın.. :1hug:

kizlar allah anali babali büyütsün bebislerinizi....bende mart annesiyim 9 mart beklenen tarihim normal dogum yani 39+1im cok sabirsizim keske benim bebiste gelse artik erken dogum riskim vardi 33 ten beri ha geldi ha gelecek beklemedeyim ama yok iste...kafasida 3 haftaddir dogum kanalinda bugün bakti dr. artik en son seviyeye dayanmis yani en asagida dogmayi bekliyo yavrum ama sanci yok acilma yok tavsiyesi olan varmi cünkü 40tan sonra sezeryan falan olmak istemiyorum...

Tüm doğum yapan arkadaşlarımıza geçmiş olsun en kısa zamanda herkes eski sağlığına döner inş. Lohusalıkları güzel geçsin inş. Bebişlerinide sağlıcakla analı babalı büyütsünler inş.

Herkese Merhaba,
Tahmini dogum tarihimiz 8 Mart. Yani 5 gunumuz kaldı. İlk dogumum olacak su anda bir aksilik olmassa normal dogum gozukuyor. Fakat doktorumuzun dedigine gore oglumuzun keyfi yerinde henuz kanala dayanmamıs. Galiba 10 aylık falan doguracagım bilmiyorumkismile Saglıkla gelsin baska bir istegim yok. Tum hamile arkadaslara Allahtan kolaylık ve saglık diliyorum.. Sevgiyle Kalın.. :1hug:

Sağlıcakla gelsinde inş. az kalmış zamanın Rabbim yardımcın olsun inş.

Merhabalar. Bilgileriizi güncelleyelim biz de :)

TDD 13 Mart
Kilo 2850
Boyu eşim o anda öğrenememiş :)

_Jale_ , Yağmur_26 , Nilüferşahh , Yaz34 tebrikler...
sağlıkla analı babalı büyütün bebişlerinizi...
Rabbim hepsine uzun ömür versin... hayırlı evlat olurlar inşallah...

Herkese Merhaba,

Arkadaslar,
Bugun kontrole gittim doktorun yine bekliycez diyecegini dusunuyordum fakat acılma baslamıs. En gec yarın sabaha kadar bekleriz sancın olmassa suni sancıyla dogurursun dedi. Ben hala doguracagımı dusunemiyorum cunku en ufak bir sancı yada agrım yok. Hatta doktordan cıkısta markete gittim alısverisimi yaptım, magazaları gezdim ogluma biseyler aldım. Hayırlısı bakalım nasıl dogacak cok merak icindeyim. Insallah herkesinki boyle kolay olur hihoyyyt Sevgiler...

X