Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

eğerki doğum kontrol hapı hakkında bilgi almak ve kullanmak istiyorsanız.
Mutlaka gidin derim. doğrularını yanlışlarını kullnım şeklini çok güzel anlatıyor.

Ben ızmir'de profösöre gittim.
Yanlız gittim ben nişanlım gelmedi.
Aslında gelmesini istiyordum. son anda işi çıktı gelemedi.
Ama yanlızda gidilebilirmiş. Hatta belki onun yanında utanırdım.
Böyle daha iyi oldu gibime geliyo.

cnm ben sadece geçiktirici kullanmayı düşünüyorum doğum kontrol hapı kullanmıycam gerek yok gibi sanki gelmesine :)

bende geciktirici kullancam ama onunda bilgisi olsun istiyorum
ilk geceden sonra 3 gün ilişkiye girilmez falan okudum ne biliyim bilgilenelim istiyorum ben ama burda yok :umursamaz:

bende prof düşünüyorum
neden utanasınki eşin olcak soncta

bende geciktirici kullancam ama onunda bilgisi olsun istiyorum
ilk geceden sonra 3 gün ilişkiye girilmez falan okudum ne biliyim bilgilenelim istiyorum ben ama burda yok :umursamaz:

cnm tabii onlarında bilgilenmesi önemli ama bizler birşeyleri bildikten sonra onlara anlatması daha kolay olur

birde cnm ilk geceden sonra ki durumlar kişiden kişiyede değişebilir .

canım benm öle düşüne düşüne zaten kadınların cogu buyuzden hasta oluyorya oyuzden düşünme bunları

yok cnm düşündüğümden değilde çok sık görülen birşey birde nasıl başlarsa öyle devam eder . olmadan da olunur mu bilinmiyor ayy konu değiştiriyorum sositososito

size anlatayımda şaşırın birşeyler

kızlar ben dünden beri hiç uyumadım . babamın balıkesire gitmesi gerekiyordu terminale bıraktım 4 gibi sonra babam aradı araba yok beni balıkesire götür kızım dedi babamı balıkesire götürdüm geldim sabah sabah kaydirigubbakcemile3

biraz yorgunum ama uzun yol iyi oldu 300 km laelaelaelaelae

bu mesela önemli bi konu işte doktora gidilmesi gerekkkk

oh gezmisindir en güzelinden stresinde azalmıstır sırnaşık şey

ooooo ne güzell sabh sabh balıkesir havası almısındr sebnmcim diğer konuyu kapttınz ama bncede ne kadr arastırsak kendımızı o kadr tedrgn ediyoruzz bakalımmm Alalh uzak etsin bizden sağlıksal sorunları

bu mesela önemli bi konu işte doktora gidilmesi gerekkkk

oh gezmisindir en güzelinden stresinde azalmıstır sırnaşık şey

valla burda okudumda çok şikayetçi olan var cnm .

yaaa ne gezdim sorma gulpembe gittim balıkesir terminalinden döndüm
susurluktan kahve aldım şarkı söyleye söyleye geldim kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…