Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ooooo ne güzell sabh sabh balıkesir havası almısındr sebnmcim diğer konuyu kapttınz ama bncede ne kadr arastırsak kendımızı o kadr tedrgn ediyoruzz bakalımmm Alalh uzak etsin bizden sağlıksal sorunları

valla burda okudumda çok şikayetçi olan var cnm .

yaaa ne gezdim sorma gulpembe gittim balıkesir terminalinden döndüm
susurluktan kahve aldım şarkı söyleye söyleye geldim kaydirigubbakcemile3

önemli bi konu bu oyuzden eslerle beraber gidip eşinde bize karsı yakınlasması ona baglı
afiyet olsunnnn bi türk kahvesi :dance:

kızlar tünaydınnn çok hastayım bugün işte zor duruyorum bir de terslik bugün çok yoğunuz :çok üzgünüm:
heracımmm gelinliğin yatak örtün kınalıkların hepsiiiiiiii hayırlı olsunnnnnn canım ne güzel aradan çıkarmışssın işte güle güle kullan hepsini de hihoyyyt
mayıs başı gibi ben de gidicem doktora kızlar alttan bakmadıkları iyi olmuş sevindim :dance:
ben de dün gelinliğimi teslim aldım kızlar eve sığdıramadım ya nereye koyacağımı şaşırdımmmmm:teytey: bir tek eldivenlerim eksik kızlar o gelecek
gelinlik kesesini de kendim yaptırıcam gelinlik alırken içinde yoktu

önemli bi konu bu oyuzden eslerle beraber gidip eşinde bize karsı yakınlasması ona baglı
afiyet olsunnnn bi türk kahvesi :dance:

sağol cnm benimm :) gittim yol çalışmalaroı var az kalmış haberiniz olsun :)

mucizemm tünaydın cnm ben senin gelinliği görmedimmmmm hayırlısı olsun opuyorumnanaktan

sağol cnm benimm :) gittim yol çalışmalaroı var az kalmış haberiniz olsun :)

mucizemm tünaydın cnm ben senin gelinliği görmedimmmmm hayırlısı olsun opuyorumnanaktan

saol canım dün ekledim bikaç kere canım sonra işyerimdeki pc den sildim biara atarım tekrar canım nişanlım foto eklememe kızıyo malesef ondan kaçamak yaptım dün kaydirigubbakcemile2
buarada benim de uzun yol tecrübem var çok zevkli oluyo araba kullanması sengözlerimebaksanab

tamam cnm bekliyorum fotograflarını yerimseniben

evet cnm çok zevkli yalnız olunca daha bir zevkli uzun zamandır uzun yola gitmemiştim iyi oldu ama sabahın köründe olmasaydı daha iyi olcaktı en azından öğlen olsaydı outlet mağzalarda dolaşırdım kahve içtim geldim olmadı kaydirigubbakcemile3

ya birde annemde bana eldiven al diyip duruyor mucizemde almış ay özendi yaaaa napsam acaba

hayırlı olsun mucizeeeeeeee çok sevndm gelinliğini göremdm bn merk ettim :) ayyy çok geçmiş olsun bu arada bi nane limon yap istersen havalr değişiyo sürekli o yuzden tam hastalık mevsimi bu sende havalr ısınmadı bir türlü :) bn cicileirm içinde güzel tememnide bulunmusun tesekkür edrim cnaımm :) sende mutlu günlerde giyersin inşallh :)

heracım saol canım bitki çaylarım var onlardan içiyorum bol bol
şebnemcim evet sabah saatleri olması kötü olmuş iyice bir alışveriş yapardın yoksa düğün öncesi iyi olurdukaydirigubbakcemile3
eldiven gelecek bakalım canım beğenirsem kullanıcam emin değilim ama çevremdekiler şık durur hem takı takılırken kolaylık olur filan diyolar bakalım gelsin fotosunu eklerim benim kesem yok kızlar ya siz aldınız mı yada alacakmısınız

mucizeee gelinliğini güle güle mutlulukla giy resimlerini bekliyoruzzzz :lepi:

sebnemmmmm neler vardı magazalarda

tamam mucizem bekliyorum resimlerini
cnm keseyi gelinlikçi vericekmiş provaya gidince bakıcam artık

ay sormayın kızlar mudo outlet vardı gözüm kaldı bir sürü mağaza ama sabahın 8 inde açık olmaz ki
:sinifsinif:
hani susurlukta ulusoyun tesislerinde gördünüz mü hiç

ben eldiven kullanmıcam ama kese kullancam
geçmiş olsunmucizeee
zencefil bal ye lmaz:

Mavi Jeans
Adidas & Puma Outlet
Levis Outlet
Kiğılı
Desa Outlet
Mudoutlet
Aydınlı Giyim
Cons Jeans
Sevenhill
Ceylan
Lescon
Dufy Outlet
Üç-el Ayakkabı
Beverly Hills
Panço

Bücürük Outlet
Stefanel Outlet
Uptown
Zeb ıstanbul
Façonnable Outlet
Süvari Outlet
Hatemoğlu Outlet
Beymen Outlet
Quiksilver Outlet
Lc Waikiki
Nike Outlet
Colin's Outlet
Flo

kızlar bu mağzaların hepsi var

mucizem geçmiş olsun cnm okumamışım dikkat et kendine

gülpembecim saol canım tmm zencefil ve balı denicem çayı bile var bunların bütün otlar ayağıma geldi nişanlım saolsunkaydirigubbakcemile3
tmm kızlar resim eklerim biara kese hazırda satılırmı kızlar ya bilginiz varmı ya da diktireyemmi :uhm:

saol şebnemcim ooo orası nasıl biyermiş bütün markalar bir arada aslında böyle biryerlere uğramak lazım kızlar neler alınır nelerrrrkaydirigubbakcemile3

cnm gelinlikçilerde var ama fiyatlarını bilmiyorum :sm_confused:

valla cnm yolunuz düşerse mutlaka uğrayın o yüzden üzgünüm hiçbirine bakamadım :gitme:

kızlar ben ölüyorum uykusuzlukta 1-2 saat kestireyim öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

bence diktir gelinliğinle aynı kumasta olsun kesen

sebnemm nerde orasııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…