Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tmm canım biaraştırayım ben gelinlik çiçeğim de biraz sade geldi gözüme ona da bir kaç ekleme yaptırıcam

benm gelinlkcim bana klasik ciceklerden vercekti istemedim tacımla kesem bende kalcak duvagımıda istedim ama vermedi
ciceği yapay almak istiyorum su renkliler varya

kızlar şimdi bir sitede gördüm çok sevdiğim parfümüm indirime girmiş nikahımda bol bol kullanmayı düşünüyorum burberryyy weekend bayanssulusmile

benm gelinlkcim bana klasik ciceklerden vercekti istemedim tacımla kesem bende kalcak duvagımıda istedim ama vermedi
ciceği yapay almak istiyorum su renkliler varya

canım duvağımda teslim alırken verdiler kesilmesi gerekiyodu kenarlardan dün aldım hepsini ama duvağım çok simli sürekli dökülüyo bilmiyorum ne yapıcam boshayallersmile

gulpembe cim en iyisi yapay çiçek hatıra olarak da saklanabilir,ama dün gelinlikçim bunu saklamak istiyosan ve eğer buketini de misafirlere atmak istersen bitanede canlı buket yaptır onu atarsın dedi ,çiçek bence önemli canım sürekli elimizde olacak o da özel olmalı değil mi

offf sabırsızlanıorum dün bi aksilk olmuş alamamıs babam gelnliğimi bugün alıcak kısmetse

evet ben bitane kendim için yapıcam renkli daha bakmadım emnönnde varmıs resnkli buketler bitanede arkadasım için yaptrıcam ona atıcam normalde atılan çiceği alamıymssun oyuzden 2 tane yaptırcam
tabi çiceği bulmam gerek
bide kızlar belki fikir olur gelin arabınıza havlu değilde çicek koyun mesela sizin çiceklerinizin aynısından delikafadulden

bn geldimmm yemk yedim geldimmmm ya eminönünde gördüm böle karikatürlü damat gelin havlular var çok cici hosuma gitti öyle birsey düşünüyorum bnde ama çiçek fikride güzel tabi :)

bn geldimmm yemk yedim geldimmmm ya eminönünde gördüm böle karikatürlü damat gelin havlular var çok cici hosuma gitti öyle birsey düşünüyorum bnde ama çiçek fikride güzel tabi :)

afiyet olsun canım hadi ya ben daha emnönüne gitmedim onlar içinde bak senn dediğinde olabilir cunku davetiyemizde nikah sekerimizde karikatürlü

evet canım iyi fikir arabaya bağlama kaydirigubbakcemile2

offf sabırsızlanıorum dün bi aksilk olmuş alamamıs babam gelnliğimi bugün alıcak kısmetse

canım sen neden alamadın seni çağırmadılar mı? ben dün iç çamaşırımla birlikte gittim son kez denedim ve teslim aldım çok şükür gelinliğim artık benimmmmmmopuyorumnanaktanhihoyyyt

kızlar resim eklesenize gelin buketi olarak ben eklemeyi bilmiyorum da

evet canım iyi fikir arabaya bağlama kaydirigubbakcemile2

canım sen neden alamadın seni çağırmadılar mı? ben dün iç çamaşırımla birlikte gittim son kez denedim ve teslim aldım çok şükür gelinliğim artık benimmmmmmopuyorumnanaktanhihoyyyt

http://www.kadinlarkulubu.com/gelinlik-elcicegi-duvak-aksesuarlari/334585-cilgin-gelinlere.html
canım gelin el buketlerine burdan bakabilirsin
mucizem emnönünde nerde satılıo onu bilmiyom hangi çicekciye gittiysem 100den yukarı fiyat söledi :umursamaz:
ne mutlu sana mucizem.....ah bende bi görebilsem gelinliğimi gelcekmi acaba 20 haziran -tatlicadiarzu-

Eklentiler

• $1.jpg
    11,7 KB · Görüntüleme: 9
  • $2.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 15
  • $3.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 19
  • $4.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 15
gulpembe inşallah sen de hayırlısıyla teslim alırsın gelinliğini canım çok güzel ve anlamlı bir duygu gece yatarken çok duygulandım :kedi:

canım bikaçtane ekliyorum fikir olsun :icecream:

okadr sinir oluyorumki böle ekleniyo resimler ii hos güzel ama istediğim gibi bişey bulamıom kafamçokkarıştı
ayakkabıda öle oldu gelin ayakkbısı diye girdinmi cok güzel yaz bi firma ismi :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…