Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

heraaaaaa süperrrrrr gelinliğini bulmana çok sevindimmmmm yupiiieeee hihoyyyt hihoyyyt

eee ne kadar zamanda teslim edilecekmiş pekii?? ohh ne güzell en büyük meseleyi de atlatmışş bulunuyosunn geçmişş olsunn :dance::dance::dance:

çok sağol brezep bnde beğenince çok mutlu oldum wallaaa :lepi: ımm birde yatk örtüsü ve kaftan aldım kına yakılırkenn giymk için kına tepsim sepetim kına süslerim falanda alındıı büyük bi ohhh çekdimm :KK70:

çok sağol brezep bnde beğenince çok mutlu oldum wallaaa :lepi: ımm birde yatk örtüsü ve kaftan aldım kına yakılırkenn giymk için kına tepsim sepetim kına süslerim falanda alındıı büyük bi ohhh çekdimm :KK70:

ooo ikincii kısımda muhteşemm olmuşşşşş :lepi::dance::dance::dance:

pekiiii kaftan, kına süsleri, tepsi vs onlara ne kadara mal oldu canımm?? ben de bu haftasonu ya da önümüzde ki haftasonu halledicem kısmetse onları da bakalım artıkk

bu rada 17 mayıs gibi teslim edicekler :) erken elimizde olsun istedim nişanda başıma gelen hadise yüzünden arayı uzatmk istemıyorum :)

cnm benimmm çooookk sevindim hayırlısı olsun . opuyorumnanaktan

kızlar hepinize günaydın bu arada hihoyyyt

günaydın kıslllarr
heracım çok sevndm canım gelinliği beğenmene büyük br yük kalkmıştır omuzlarından boshayallersmile

Dün doktora gittim kızlar.
Ultrasonla muayene etti. Alttan muayene etmedi.
Herşey gayet normal dedi. Temiz dedi. Yumurtalıkların istenen boyutta dedi.
Doğum kontrol hapı verdi. ılk adetimle bir başlıcam kullanmaya.
Bence mutlaka gidin doktora çok da rahatlatıyor.

ayy kızlar yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum ayy mutlu mutlu oldumm :1rolleyes: berzepcimmmm tepsi sepet 35 fln süsler 100 tane içinde var 15 tl sadece kaftan çoğu yerde 110 120 faln biz 80 e aldıkk kaplaı carsıdan aşağı doğru inerken yatk ortusu satn bi yer var ordaki sokağa girince bi han var onun solunda kalıo ordn aldık :) resimleride en yakın zamnda sunucam inşallh yorumlarınızı merk ediyorum :KK70:

teşekürler seaaa ohhhh en iyisini yaptın bncede doktora danısarak bilinçli olmk en güzeli en yakın zamnda ne yapıoruz kzlarrr bi doktora görnüyoruzzz :KK70:

kızlarr karsınız yatak örtümmmmmmmm alkisalkisalkis

1193.jpg

teşekürler sebnmcimmm bn ole pullardan faln hoslanmıyorum fazla o yuzden bole bişi tercih ettim gülleirnin içinde inciler faln falan yatk örtüsü almayan varsa kesinlikle tavsiye ederim çok hoş bişi :ecrin_bebek:

X