Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bu tarz modeller nasıl olur acaba uzun duvakla

Eklentiler

• $fotograf-galerisi-2.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 17
  • $HW7LBback.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 19
kızlar konuşuyoruzda böyle bazen düşünüyorum acaba vajinismus muyum diye olur muyum diye burda diğer topikte okuyorumda çok olna var

yok canım olmayız hiç aklıma gelmemiştikaydirigubbakcemile3 arkadaşım evlendi de tüyoları verdi:jeyyar:

yok canım olmayız hiç aklıma gelmemiştikaydirigubbakcemile3 arkadaşım evlendi de tüyoları verdi:jeyyar:

cnm modeller çok güzel bence olur uzun duvakla :asigim:

:):) ama napim aklıma geliyor bazen yaaa bende tüyo istiyorummm hihoyyyt

cnm modeller çok güzel bence olur uzun duvakla :asigim:

:):) ama napim aklıma geliyor bazen yaaa bende tüyo istiyorummm hihoyyyt

bilmem ki versem mi acabaakaydirigubbakcemile3
yani söylediğine göre iş beyninde bitiyormuşkaydirigubbakcemile3 kötü bir şey olacak diye düşünmezsen her şey kendiliğinden gelişiyormuş ve asla kasmayacakmışsın rahat olacakmışsınkaydirigubbakcemile3 başka nasıl anlatılır bilmiyorum ama böyle söyledi bana

sağol canım benim opuyorumnanaktan

bakalım o gün gelsin görücez . ama çok insanda var çok kötü birde daha çok okumuş bilinçli insanlarda oluyormuş püff amann olmayız sanırım

eee varmı çeyizde bi gelişme gamyoncuiremsu

okumuş insanlarda olmasının nedeni böyle okuyup korkmaları işte canımkaydirigubbakcemile3 elimizde böyle internet falan olmasa nerden bileceğiz ki en iyisi hiç okumamak rahat olaklinialirimsmile
çeyize alacak bir şey kalmadı gibi canım bugün mini fırınım geldi gerçi pek mini sayılmazlaelaelaelaelae
annem nevresim takımlarını makineye atmış yıkamış bugün onları ütüledik mis gibi kokuyordu, ben evde uğraşmayayım diye şimdiden yaptı annecim. ayrıca dantelleri falan gösterdi ne olduğunu hiç bilmiyorum:) pek de sermek istemiyorum ama onu kırmamak için mecbur biraz sererim sonra kaldırırmkaydirigubbakcemile3

iyi canım ne güzel temiz temiz götürürsün evine

ben sermicem çeyiz ne gerek varki

bende çok var dantel ama evime gelsinler koyduğum zaman görürler

bende kavanoz aldım su bardağı aldım salona iki tane mumluk aldım :) zemuszemus

biz de çeyiz sermeyeceğiz canım ama ben evime de sermek istemiyorumkaydirigubbakcemile3
aldıklarını güle güle kullan canım, bugün de bizim bir akraba gelmişti sağolsun üçlü saklama kabı getirmiş çok hoşuma gittikaydirigubbakcemile2 sen bugün ne yaptın alışverişte büstiyer falan alabildin mi

sağol cnm sende güle güle kullan saklama kabını bakalım fazla borcam almadım nasıl olsa gelecek kaydirigubbakcemile3

yok cnm bakmadım büstiyer yarın kesin alıcaz ayakkabıda da kararsız kaldım büstiyeri alayımda giymek istediğim ayakkabının topuğundan evde var ayakkabı onunla gidicem provaya

birde salon takımının renklerini kesinleştirdik gelirmiş 25 güne kadar bekliycez işte

evet canım haklısın getiriyorlarkaydirigubbakcemile3
ben ayakkabıyı hemen almıştım canım o gün çok yorulmuştuk iyi ki de öyle olmuş yoksa 1 gün de onun için gezerdimkaydirigubbakcemile3
ne renk olacak canım takımlar

ben karar veremedim valla sonra alıcam daha çok model çıkar hem

kısmetse krem koyu ceviz yemek takımım koltuk takımımda koyu kahve krem

hayırlısıyla gelsinlerde yerleşeyim artık :Saruboceq:

ben karar veremedim valla sonra alıcam daha çok model çıkar hem

kısmetse krem koyu ceviz yemek takımım koltuk takımımda koyu kahve krem

hayırlısıyla gelsinlerde yerleşeyim artık :Saruboceq:

güle güle kullan canımopuyorumnanaktan
sana iyi geceler canım çıkıyorum, yarın yoğun bir gün olacak akşam yine göüşürüzboshayallersmile

güle güle kullan canımopuyorumnanaktan
sana iyi geceler canım çıkıyorum, yarın yoğun bir gün olacak akşam yine göüşürüzboshayallersmile

sağol cnm benimopuyorumnanaktan

cnm iyi geceler görüşürüz . kolay gelsin sana boshayallersmileopuyorumnanaktan

günaydınnn kızlarr ne çok kaynatmısınız yineee :) seaaaa dün doktor maceran nasıl gecdiii bayan tecrube olrk bilgi istyoruz :) ayy kızlar bab evinden cıkma gercekden cok tuhaf gecmişi okurken gözleim buğulandı tekrardan dün gelinliğimi anlatıyorum ababma soyle böyle diye babm durdu durdu arrtık içimi bi üzüntü kaplamaya başlıo dediii bu arada gelinliğimi beğendimmmmmmmmmmmmmm çok hosuma giti resmini nişanlıma göstercem bahanesiyle cekdım ama pc atamıyorummm buluptutucum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…