Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ohh maşallah yarenkacım bütün yazılanları toplamışsın ya ben böyle alıntı yapmayı beceremiyorum yaaa

sorma şebnemcim ya oku oku bi hal oldumkaydirigubbakcemile3
hani alıntı yap butonu var ya onun yanındaki MQ butonuna basacaksın, sonra diğer mesajı okuyup o butona basacaksın yani bu böyle devam edecek istediğin kadar basabilirsin en sonunda cevap yaza gireceksin zaten alıntılar karşına çıkacak

Son düzenleme:
sarıgazi merkezdeyim canım, özkuruşlar market var oraya yakınım istersen evi de tarif edebilirimkaydirigubbakcemile3 ne zamandan beri lojmanlarda kalıyorsun canım

temmuzdan beri kalıyorum canım ablamdayım onun eşi de askeri personel ondan:)

ay cnm benim çok sağol bende unutuyorum yazarek ayy inan çok mutlu oldum öğrendiğime hihoyyytopuyorumnanaktan

o zaman bayağı öğrenmişsindir sarıgaziyi canımkaydirigubbakcemile5
ay cnm benim çok sağol bende unutuyorum yazarek ayy inan çok mutlu oldum öğrendiğime hihoyyytopuyorumnanaktan

rica ederim canım ben de tesadüfen öğrenmiştimkaydirigubbakcemile3

o zaman bayağı öğrenmişsindir sarıgaziyi canımkaydirigubbakcemile5

rica ederim canım ben de tesadüfen öğrenmiştimkaydirigubbakcemile3

veeee yarenkacım bak ilk denemem hihoyyythihoyyythihoyyyt başardımmm kaydirigubbakcemile3

ben kaynanamı seviyorum ama bazen gıcık da olmuyor değilimm

kaynanan nerde oturuyor canım yakın mısınız?
benim kaynanam istanbulda değil aramızda taaa 20 saatlik mesafe olduğu için sadece telefonla konuşuyoruz nişandan sonra hiç görmedimkaydirigubbakcemile3

benim kaynanam istanbulda değil aramızda taaa 20 saatlik mesafe olduğu için sadece telefonla konuşuyoruz nişandan sonra hiç görmedimkaydirigubbakcemile3

yok canım benimkide başka şehirde ya benim tek gıcık olduğum konu izmire nişan için gittiğimizde yağmur başladı çok dolaşırken bide sözde ayakları ağrıyor çok ama ne dolaşmakk o kadarr yoruldumm kii o yağmurdaa bidee bişey de diyemedim tabii sonra sende ıslandın kızım falan dedi şemsiyede vardı ama yine ıslanmışım biraz çokkk sinirlenmiştimm alsanaalsanasmile

vala canımcım suan ikimzde istanbuldayız ama evlenince aramızda 3 saatlik bi yol var tabi ucakla 3 saat sırnaşık şey

valla ben pek onunla dolaşmıyorum canım çok yavaş yürüyor sinir oluyorumkaydirigubbakcemile3 sen de haklısın tabi o kadar yağmurda dolaşmanın ne gereği var ki
vala canımcım suan ikimzde istanbuldayız ama evlenince aramızda 3 saatlik bi yol var tabi ucakla 3 saat sırnaşık şey

doğru canım sen yurt dışına gidecektin, sürekli gelip gitmez o zamansempatiksalakcinni

şimdiden gıcık olmaya basladık sempatiksalakcinni
haklısın damlacım ne geregi varki o kadar yürümenn gercekten yavas yürüyolar
-tatlicadiarzu-

benmki benden uzak gelmeyi planlıo kadın laelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…