Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet tek tesellim o zaten enson şubatta yüz yüze görüşebilmiştik. perşembe şükür 3 günlüğüne gidiyorum.. eksikleri tamamlayacağız.. istanbuldaki düğünde gelinlik giyeceğim. sonra değiştirip kına kıyafeti giyeceğim ama kararsızım.. kaftanlı birşey giyip kınadan sonra elbisemi giysem. sadece birinimi giyinsem akıl verin kızlar...

onlarada bişey begendiremiyon sırnaşık şey

canım ben de bu konuda kararsızım:sinifsinif: ama şöyle düşünüyorum: normal elbiseyi giyerim, kına yakılınca sadece kaftan giyerim sonra hemen çıkartırım. yani iki elbise değiştirmek bana zor gelirlaelaelaelaelae

bakalım nişanlım smokin giyicek sanırım öyle istiyor bende istiyorum gerçi :)

ama onada bakmadık aman kendi ne zaman isterse o zaman bakarız

rodinia cnm sen bilirsin istediğini giy içinde kalmasın

Son düzenleme:

Yarenka haklısın elbise üstüne kaftan güzel fikir. bunu düşüneceğim kesinlikle.. hafta sonu trabzondan alacağız...

bende almadım benm eksiğim kına kıyafetim ayakkabım kına için malzemeler falan filan bindallım gelin el cicegim davetiyem

ben abiye kısmını satın aldım ama bindallıyı kayınvelidecimle alıcaz sanırım

gulpembe resimler nerde cnm

baktım canım çok şık olmuşsunopuyorumnanaktan elbisene bayıldım valla ben de bu tonlarda bir elbise aradım ama bulamadım siyah aldım en sonunda

cok tesekkürler canım benide böle yaptılar begendiğine sevndimopuyorumnanaktan
kadıköy abiyeden aldım

cok tesekkürler canım benide böle yaptılar begendiğine sevndimopuyorumnanaktan
kadıköy abiyeden aldım

kadıköyde çok dolaştım bulamadım canım en son osmanbeye gidip aldım, kına elbisemi de nişan elbisemi aldığım yerden almayı düşünüyorum

tamam cnm bakıyorum

bulamadımmm yaaaa ((

kadıköyde çok dolaştım bulamadım canım en son osmanbeye gidip aldım, kına elbisemi de nişan elbisemi aldığım yerden almayı düşünüyorum

sanırım arkadas olmamız gerek bilmiyorumkismile

abiyekadiköy diyince cıkıyo adresi falan uyguna da almıstım 175 liraydısempatiksalakcinni

sanırım arkadas olmamız gerek bilmiyorumkismile

abiyekadiköy diyince cıkıyo adresi falan uyguna da almıstım 175 liraydısempatiksalakcinni

ben de 140 liraya almıştım canım uygundu, diz altıydı benimki ama çok severek aldım ve giydim, fuları da vardı boynuma dolayacaktım heyecandan unuttuk gece elbisemi asarken askıda gördümkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…