Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

inşallhhh sebnemcim tek temenim o walla :KK70:
damlacım gelinliğin rsmni eklicek olan mucizeydi bn değil canım

inşallhhh sebnemcim tek temenim o walla :KK70:
damlacım gelinliğin rsmni eklicek olan mucizeydi bn değil canım

vay bir ara dedim bu başka topiclerde gezio orayamı ekledi gelinliğini bize demiyor bişi :) aklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3

bakalım bende aldığım ama hatırlamadığım gelinlik provasına gidicem fotograf çekerim inşallah unutmam hihoyyyt

aaa mucize aldımı gelinliğiniii :1shok:

walla sucsuzm bu sefer sebnmmmm koymadım bi yere resim :KK70: ayyy son 26 dk :KK66: eve gitmk istyorum artıkınnn :) mucizenin diktrdği gelinlik modeli cnaım onu koyacakdı aksamda :)

walla sucsuzm bu sefer sebnmmmm koymadım bi yere resim :KK70: ayyy son 26 dk :KK66: eve gitmk istyorum artıkınnn :) mucizenin diktrdği gelinlik modeli cnaım onu koyacakdı aksamda :)

hadi cnm az kaldı git evine dinlen kıyamam yok suçsuzsun bu sefer ama yakalarsam söylerim yine :)kaydirigubbakcemile3 benden kaçmaz

bakalım gelsinde görelim gelinliğini merak ettim ay bende eklicem 2-3 güne kadar kısmetse:Saruboceq:

selam kızlar ben geldim nasılsınıza.s.
bugün perde aldık, mini fırın aldık, mutfak masasına masa örtüsü aldıkkaydirigubbakcemile2 alacak bir şey kalmadı gibi ama düşündükçe yine bir şeyler çıkar.
azıcık geçmişi okuyup dönüyorumopuyorumnanaktan

aramızda 1 ay 1 gün var :) bende önce evleneceksiniz ama hepimiz için az kaldı boshayallersmile

nasıl gidiyor hazırlıklar ??

benimkiler yavaş yavaş ilerliyor istanbula gelin geliyorum ailem de izmir de,ondan bi orda bi burda falan öyle ilerliyor:) senin nasıl

selam kızlar ben geldim nasılsınıza.s.
bugün perde aldık, mini fırın aldık, mutfak masasına masa örtüsü aldıkkaydirigubbakcemile2 alacak bir şey kalmadı gibi ama düşündükçe yine bir şeyler çıkar.
azıcık geçmişi okuyup dönüyorumopuyorumnanaktan

cnm benim hoşgeldin aldıklarını güle güle kullan opuyorumnanaktan

hadi oku geçmişi biz burdayız :)

damlahakan cnm ben bursdayım bursada kalıcam ondan biraz uyuşuk davranıyoruz yetişir herşey :eek:

702R3.gif

canım modeli çok tatlıymış bizim daha belli değil maalesefakannehir
davetiye siparişimizi verdik bugün alıcaz kısmetse

yarenkaaaaacım canım benim beğendiğim davetiye de bu
çok güzel canım ya özellikle alttaki karikatürler çok güzelkaydirigubbakcemile3
buda bnm otrma grubum renkleri böyle modelide kolları daha inceee olcak :)
2197.jpg
heracım güle güle kullan çok spor bir model çok şık
kıslar küçük oldu ama idare edin bunlarda benm yatak odam ve misafr odam
birebir kendi çekimim
canım sen de güle güle kullan beyaz ağırlıklı olanlar her zaman daha şık duruyor
eğer lojman çıkarsa sancaktepe de kalıcaz ama çıkmazsada bağlarbaşından ev arıyoruzz orda oturucaz sen nerdesin canım
ayy komşu çıktık canımkaydirigubbakcemile3 ben doğduğumdan beri sancaktepe sarıgazide oturuyorum hatta her gün lojmanların önünden geçiyorum, elimden geldiği kadar yardımcı olurum istediğin zaman sorabilirsinkaydirigubbakcemile2
kıslarrr bizim düğün 4 haziranda kısmetsee :)) libadiyeye geliyorummm :)))
libadiyede halamlar ve amcamlar oturuyorkaydirigubbakcemile3
sende bana yakınsın:)) ama bende evlenince kartalcevizliye gidicem

düğün salonum da kartal cevizlideki yakamoz düğün salonunda olacakdelikafadulden valla belki inanmazsınız ama bu kadar tesadüf olur kızlarkaydirigubbakcemile3

ohh maşallah yarenkacım bütün yazılanları toplamışsın ya ben böyle alıntı yapmayı beceremiyorum yaaa :KK43:

X