Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben iki düğün yapacağım ilki 19 haziranda istanbulda hem düğün hem kına gecesi gibi olacak. ikincisi 25 haziranda trabzonda.. az kaldı heyecandan ölebilirim çünkü trabzona gelin gidiyorum büyük cesaret değilmi :)) aşk böyle birşey işte...

mutluluklar dilerim canım aşk insanı alır götürürzemuszemus iki düğün yapmak zor oluyor değil mi yani yorucu olabilir

sennde benm gibi deli cesareti var delikafadulden
hayırlısı olsun canım hersey gnlünce olsun
evet ask herseye kadir:asigim:

nişan saçımı yaptırdığım yerden(mehmet tatlı) çok memnundum ama düğünde baya tuzlu olacak. ne yapacam bilemedim. hem kınada hem düğünde gitmem gerekiyor. gülpembe 2 gece gidicen dimi? nekadar istediler?

şimdiden gıcık olmaya basladık sempatiksalakcinni
haklısın damlacım ne geregi varki o kadar yürümenn gercekten yavas yürüyolar
-tatlicadiarzu-

benmki benden uzak gelmeyi planlıo kadın laelaelaelaelae

benimkii bide sözdee ayağından dolayı sıkıntılı ameliyat falan olmuş hep dizim ağrıyor falann dedim artık nişanlımaa seninn annenin ayağının sakat hali böylee sağlam olsa ne yapardıkk bilmiyorum dedimmm guclubacismile

kızlar bende guatr olduğu için sürekli saçlarım dökülüyor hatta biyopsi yapabilirler kanser riskine karşımafoldumben o yüzden düğünde postiş kullanmayı düşünüyorum ama nasıl olur bilmiyorum, kullanan veya bilen var mı aranızda

evet hem kınada hemde düğün için gidicem bu ay kampanyadalardı 200 liraya anlastık sırnaşık şey
nerde oturuyorsun

benmde gelinliğe bakarken öle oldu ayagım agrıyo gelemem dedi baktımki benden önce gelmiş naz ediyolar bence

geçmiş olsun canım
onu kuaförle bi görüş acıkcası ben hiç kullanmadım
düğün gününde kullancam ve bana ertesi günü teslim etmemi sölediler
baskada bi bilgi verilmedii

geçmiş olsun canım ama kötü durmaz diye düşünüyorum benim bi yakınım da saçları çok seyrekti ondan o da taktırdı gayet de hoş oldu gelinliği giyincee zatenn direk çıksak yinee güzell oluruzzzzzşakkıdışakkıdışakkıdı

geçmiş olsun canım
onu kuaförle bi görüş acıkcası ben hiç kullanmadım
düğün gününde kullancam ve bana ertesi günü teslim etmemi sölediler
baskada bi bilgi verilmedii

sağol canım, peki hangi kuaförle anlaştın gayet ucuzmuş ayrıca postiş de mi fiyata dahil

evet canım haklısın gelinlik ararken bile dağınık saçlarımla çok güzel duruyordu gelinliklerkaydirigubbakcemile2

evet iki düğün yapmak çok zor. ayrıca uzakta oldukları için bazı seyleri tek başıma halletmek zorunda kalıyorum.. bir çok şey benim dışımda gelişiyor... Gelinlik bile istediğim gibi olmadı.. of off :))

cnm benim geçmiş olsun ben nişanımda çıt çıt kullandım günlük hayattada kullanıyorum rahat edersin .

bende kuaförü ayarlamadım fotografçıda offffbilmiyorumkismile

cnm benim geçmiş olsun ben nişanımda çıt çıt kullandım günlük hayattada kullanıyorum rahat edersin .

rodinia bosver kıs sevdiğinle olcan bide öle düşün ben öle avutuyom kendimi mafoldumben

ben fotocuyuda ayarladım tabi iç çekm olcagı için o kolay

off yaa valla eksikler hiç bitmiyor birini ayarladık derken öbürü çıkıyor:mymeka: daha damatlık da duruyor, hafta sonu birkaç yere baktık ama nişanlım sadece takım elbise giyecekmiş diğer türlü sünnet çocuğu gibi oluyor diyorkaydirigubbakcemile3

ben fotocuyuda ayarladım tabi iç çekm olcagı için o kolay

ben dış çekim istiyorum işte o yüzden şimdiden bulmak gerek

bakalım kuaförde bulmam lazım nişanda saçım güzeldi ama çok isteyecek biliyorum o yüzden sormadım bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…