Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben normalde 7 de çıkıorum canım çok geç saatlerim haftasonuda 5 e kadar sırf birazda bunun yüsünden çıkıcam ya işten.

ayy aynn bnmdeee yoğun olunca karsıo hatlar bnde saat sayıyorumm puff sne kaçda cıkıyorsun n çkır _?
sebnm hazrlıkları halledince ayy bi mutlu oluyo insan omuzundaki yük hafifliyor sankı

sorma canım ben bu aralar kuş gibiyim :) gelinlik provasınada gideyim çok az birşey kalıyor

senin ne durumda cnm hazırlıklar valla okudum ama kafamda hiçbiri yok

hımm bnmde 7 canım cok sinirim bozuluyo bnm de 6:30 olur inşallh çalışma saatlerimiz dua ediyorum :) senn sektör ny canım ?

sebnmcimm süper cnımm mobilayar biit sayılır birtek küçük odaya kanepe kaldı işde salon ve hol dısındaki yerler için halı alıncak perde oalyına daha hiç girmedim tv ocak fırın kaldı gelinlik ve kınalık kaldı birde davetye canımmm bnmde bitti sayılırrrrrr kaydirigubbakcemile3 not : çok ama olsun kendımı avutuyorum biter inşallh mayısa kadr

ben muhasebecym canım ama özel sektör olunca ne hakların oluo ne düzenn ne belrli bir saatn oluo.evmle işyermn arası 1 saat işten yedide çıkıcam 8 de evdeym osaatten sonra eve gdipte napabilirmki yorgun olucam zaten.şimdi çıkıcam işten kpss giricem.olmassa daha düzenli iş saatleri belrli bir iş bulasıya kadar da girm,cem bi,yere.

:):):) bitmiş heracım ne kalmışki sen yine daha hızlısın benden mobilya işleri hallolmuş bende bir salon var o kadar perde halı hiçbiri yok :) sende şu gelinliği bir halletsen diğerleri olmuş gibi naptın sanki bakıcaktın gelinlik yanlışmı hatırlıyorum

ncakir89 gel cnm benim beklerim zemuszemus

yaa bazen diyorum evimle ilgilensem sadece calısmasam sonra diyorum bn hmn sıkılan bir inanım ole kkendımı oyalayabilcek dantel vs gibi seyleride sevmem o yuzden bakalım ne olcak bu durum

canım bende öleym aslında bende çok sıkılırım 2 sene önce 6 ay işsiz kaldım delrmek üzreydm.ama benm gündüz pek boş vaktm kalmıcak canım konservatuar öğrencisiym.sonra kpss kursunada gtcem.hem evmle ilgilenicem hem geleceğimi düşünücem yani.he bi maaş grmicek eve biras sıkıntı çekicez ilk başlarda belki ama olsun geçer hepsi.Allaha şükür eşimin işi çok ii maaşıda.

yaa bazen diyorum evimle ilgilensem sadece calısmasam sonra diyorum bn hmn sıkılan bir inanım ole kkendımı oyalayabilcek dantel vs gibi seyleride sevmem o yuzden bakalım ne olcak bu durum

ya bende pek bilirim ya dantel heracım hiö elimden gelmez kaydirigubbakcemile3

belki çalışmaya alıştın evde oturmak zor gelir ama ben çok sıkılmıyorum yani arada geliyorlar ama olsun sositososito

hayrlısı olsun canımmm tabiki Allh geçim sıkıntısı vermesin sende geleceğini planlarsın canımmm :) Allah gönlüne göre versinnn

kıslar hepinize ii aksamlar iş bitti eve gdiyorum aksama evde görüşürüz kendinize iyi bakın

canım zaten ben yne çalışıcam duramam evde ama daha satleri uygun bi iş bakıcam kpss ye kadarda çalışmıcam buarada hem evme alışırım hem evliliğimi oturturum biras hemde kpss ye çalışırım.bazen diorum çıkmasammı işten borçlar için ama kpss daha ağır basıo.geleceğim daha önemli diorum.borç bişeklde ödenir ynede.

evet sebnmcim belkide alısdım için zor geliyordurrr mezun olunca işsiz olduğum dönmdeee sıkıntıdan patlıyordum :)

ii akşamlar canım ben akşam giremiorum evde neti bağlatmadım yeni eve taşındıkta.sabah artık görüşürs canım öptüüümmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…