Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

maşallah maşallah egemenimize rabbim nice seneler nasip etsin inşallah sağlıklı mutlu huzurlu darısı bize inşallah canım

esracım sanada hayırlı ramazanlar
sağol cnm sağlıkla büyüsünler inşallah

saolun kıslar darısı isteyenlerin başına inş
gülpembecim geçmiş olsun sanada en kısa zamanda iyileşirsin inş

bu sene bana ramazan gelmiş gibi gelmiyo hiç malum oruç tutamıyorum ilk 10 günü lahusa halinden dolayı tutamıyorum sonrasıda emzirmeden dolayı ilk defa bu sene tutmuyorum sütüm az bide tutarsam hepten gider

Son düzenleme:

amin inş canım isteyen herkeslere versin Rabbim saol canım ama biraz daha iyiyim

olsun pes etme emzir sen yinede su iç bol bol arkadasımda 45 gün önce dogum etti onla da konustum oda 3 litreye yakın su içiyorum dedi oda artırdıgını söyledi

süt arttırıcı biçok şey denedim bazen çok oluyo bazen çok az anlayamadım neden öyle olduğunu büyüdükçe daha iyi çekip çoğaltır inş

doktorla görüştün mü peki canım

pazartesi günü egemenin kontrolü vardı süt artı mama veriyorum sütüm yetmiyo dedim herşeyi denedim dedim gaz sorunumuz vardı mamadan oluyomuş sidirimi daha kolay mama yazdı reçeteye

Son düzenleme:
hayırlı olsun yarenkacımmm Allah kolaylık versin çok sevindim inannnn
sağol canım darısı başınıza ama şu an çok sinirliyim. evin sahibi beyefendi yazlığındaymış dün haber vermiştik bugün gelecekti gelmedi yarın sabah gelirim dedi, şimdi de aramış bilmem nerden kızı gelmiş o yüzden yarın akşam burda olacakmış ancak cuma hallederiz, çok gıcık oldum yaa

canım yazdığım gibi işte sürekli beklemedeyiz sen de dikkat et kendine bol bol vitamin al yat dinlen

amma nazlanmıs sizinde ev sahbiniz herseyde bi hayr vardır canım sinirlenme bende yatmaya devam işte baska işim yokki

bosver cnaım herseyde bi hayır vardır hayırlısıyla alın evi oturun satmak istemiyor gibi bir sürü bahane uyduruyor

canım valla bu saatten sonra satmıyorum diyemez yani bütün evraklar hazır kredi çıktı, sadece beyefendiyi bekliyoruz. neyse bugün ilk defa kayısı kompostosu yaptım:)

canım valla bu saatten sonra satmıyorum diyemez yani bütün evraklar hazır kredi çıktı, sadece beyefendiyi bekliyoruz. neyse bugün ilk defa kayısı kompostosu yaptım:)

ellerine saglık canım bende cumartesi mantı yapayım dedim türkiyeden mantı makinesi aldım ama hamuru acamadım olmadı hamurlar acılan mantılar kaynayanlar hepsi gitti kompostoyuda severim nasıl yaptın canım

ellerine saglık canım bende cumartesi mantı yapayım dedim türkiyeden mantı makinesi aldım ama hamuru acamadım olmadı hamurlar acılan mantılar kaynayanlar hepsi gitti kompostoyuda severim nasıl yaptın canım

mantı makinesi nasıl kız hiç duymadım. biz de geçen hafta mantı yaptık annemlerin üst katındaki arkadaşım geldi 5 gün bende kaldı zaman nasıl geçti anlamadık:) canım suyu ve şekeri kaynattım kaynayınca kayısıları ekledim, kayısı rengini suya verince altını kapattım, hepsi bu:) 5 bardak suya 1 bardak şeker koyuyorsun, ben de internetten aldım zaten tarifi

afiyet olsun canım basitmiş bende yaparım benm mantı makinem bole ama beceremedim ben

gülpembecim cnm geçmiş olsun dikkat et kendine

valla pek bir iş yapmıyorum 2 iş yapıp oturuyorum

esracım inşallah sütün çoğalır cnm

yarenkacım geç olsun gün olmasın cnm sonuçta herşey hazır

ohhh ohhhh kim bana mantı yapıp yollaycak şimdi kompostoda isteriz bizzz

gülpembecim geçmiş olsun dikkat et kendine canım bol bol dinlen

Yarenkacım boşver sinirlenme her işte bir hayır vardır insanlar artık çok garip siz onun evini alıcaksınız ama adam işlerini bahane ediyor...

Şebnemmcim luckycim nasıl gidiyor hamilelik

Esracım bende kucağıma aldığım günleri sabırsızlıkla bekliyorumm artık gelsin rüzgarımız

ben iyim damlacım
çok şükür şimdilik iyi gidiyor ayakta durunca hemen yoruluyorum ve azıcık belim ağrıyor birde göğüslerim fena onun dışında herşey yolundadır umarım cumartesi belli olucak

sen nasılsın rüzgar nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…