Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sağol canım, bunu görmüştüm ben ama almadım, bir de merdane şeklinde var, üzerinde bıçakları var yufkayı açtıktan sonra merdaneyi yufkanın üzerinden geçiriyorsun tek tek kesiliyor.

gülpembecim cnm geçmiş olsun dikkat et kendine

valla pek bir iş yapmıyorum 2 iş yapıp oturuyorum

esracım inşallah sütün çoğalır cnm

yarenkacım geç olsun gün olmasın cnm sonuçta herşey hazır

ohhh ohhhh kim bana mantı yapıp yollaycak şimdi :KK56: kompostoda isteriz bizzz :KK1:

gülpembecim geçmiş olsun dikkat et kendine canım bol bol dinlen

Yarenkacım boşver sinirlenme her işte bir hayır vardır insanlar artık çok garip siz onun evini alıcaksınız ama adam işlerini bahane ediyor...

Şebnemmcim luckycim nasıl gidiyor hamilelik:KK49:

Esracım bende kucağıma aldığım günleri sabırsızlıkla bekliyorumm artık gelsin rüzgarımız:emir_bebek:

saolun kızlar yatıp dinleniyoruz bişey yaptıgım yok zaten sebnemcim mantı hamurunu acarsam gndercem :KK52: yarenkacım onu da gordüm ama bu daha basit geldi bunu aldım alsamda bi işime yaramadı ya :KK37: ha buarada artık yemeklerden bahsetmeyelim biz topicde 3 hamile 1 anne var hayırlısı ile alırsın damlacım rüzgarı kucagına

gülpembecim cnm geçmiş olsun dikkat et kendine

valla pek bir iş yapmıyorum 2 iş yapıp oturuyorum

esracım inşallah sütün çoğalır cnm

yarenkacım geç olsun gün olmasın cnm sonuçta herşey hazır

ohhh ohhhh kim bana mantı yapıp yollaycak şimdi :KK56: kompostoda isteriz bizzz :KK1:

Yarenkacım boşver sinirlenme her işte bir hayır vardır insanlar artık çok garip siz onun evini alıcaksınız ama adam işlerini bahane ediyor...

Esracım bende kucağıma aldığım günleri sabırsızlıkla bekliyorumm artık gelsin rüzgarımız:emir_bebek:
evet kızlar biraz sakinleştim:) bu kadar bekledik bari badana da yaptıralım dedik, ev temiz görünüyor ama yine de yaptırmak daha iyi
şebnemcim merak etme kompostom pek güzel değildi:) yani kötü değildi ama çok şekerli yapmışım suyla içmek gerekiyor:KK9:
saolun kızlar yatıp dinleniyoruz bişey yaptıgım yok zaten sebnemcim mantı hamurunu acarsam gndercem :KK52: yarenkacım onu da gordüm ama bu daha basit geldi bunu aldım alsamda bi işime yaramadı ya :KK37: ha buarada artık yemeklerden bahsetmeyelim biz topicde 3 hamile 1 anne var hayırlısı ile alırsın damlacım rüzgarı kucagına

evet kız etrafımız hamile doldu:KK49: artık seninle yemekleri özelden konuşuruz:KK1:

canımmm çok sağol şükür iyi gidiyor pek iş yapamıyorum gerçi sık sık kasık ağrısı giriyor ama normal olduğunu öğrendim ya binlerce şükür ayın 15ini bekliyoruz artık bebişimizin kendini görmek için hayırlısı ile:nazar::nazar:
evet kızlar biraz sakinleştim:) bu kadar bekledik bari badana da yaptıralım dedik, ev temiz görünüyor ama yine de yaptırmak daha iyi
şebnemcim merak etme kompostom pek güzel değildi:) yani kötü değildi ama çok şekerli yapmışım suyla içmek gerekiyor:KK9:

evet kız etrafımız hamile doldu:KK49: artık seninle yemekleri özelden konuşuruz:KK1:

canım benim ben de sinir oldum ev sahibine şimdi ama inşallah geç olup güç olmayacak bir iş olur ve evinde hep çok severek oturursunn muckkk...

günaydın kızlaaar

ben iyim damlacım
çok şükür şimdilik iyi gidiyor ayakta durunca hemen yoruluyorum ve azıcık belim ağrıyor birde göğüslerim fena onun dışında herşey yolundadır umarım cumartesi belli olucak

sen nasılsın rüzgar nasıl :emir_bebek:

iyi olmana sevindim canım bol bol yat dinlen 3.aydan sonra şikayetlerin azalcak bide hissetmeye başlayınca çıkıyor hamileliğin tadı içinde kıpır kıpır:emir_bebek:

İyiyiz bizde:) bugün kontrolümüz var ablamlar götürcek birazdan onları bekliyorum eşim nöbetçi,bakalım napıyor oğluşum:KK49:

canımmm çok sağol şükür iyi gidiyor pek iş yapamıyorum gerçi sık sık kasık ağrısı giriyor ama normal olduğunu öğrendim ya binlerce şükür ayın 15ini bekliyoruz artık bebişimizin kendini görmek için hayırlısı ile:nazar::nazar:

canım benim ben de sinir oldum ev sahibine şimdi ama inşallah geç olup güç olmayacak bir iş olur ve evinde hep çok severek oturursunn muckkk...

günaydın kızlaaar

günaydın luckycim erkencisinizz:nazar:

günaydın kıslar nasılsınz damlacım rüzgar bebege selamlarımızı iletirsin

darısı sizin basınıza sebnem ve lucky bian önce görmeniz dileğiyle

günaydın canımm ben eşimi gönderince yatmıyorum tekrar :)))

hadi gör gel rüzgar bebeği ayyy yerim onu bennn:nazar::nazar::nazar:

günaydın kıslar nasılsınz damlacım rüzgar bebege selamlarımızı iletirsin

darısı sizin basınıza sebnem ve lucky bian önce görmeniz dileğiyle

benn geldimm bebişimm gayet iyi sıkışmış artık karnımda iki büklüm 2800 olmuş:KK49:

damlacım maşallah cnm rüzgara :nazar::emir_bebek:
bekletmesin sizi artık

gülpmebecim amin cnm şu birkaç ayı hayırlısıyla atlatsak herşey daha iyi olucak
bu arada rüyan ı allah hayırlara çıkarsın :KK1:

yarenkacım hadi boyanız hayırlısı olsun .
güzel olmuştur hadi hadi kompostpn cnm :KK56:

damlacım maşallah cnm rüzgara :nazar::emir_bebek:
bekletmesin sizi artık

gülpmebecim amin cnm şu birkaç ayı hayırlısıyla atlatsak herşey daha iyi olucak
bu arada rüyan ı allah hayırlara çıkarsın :KK1:

yarenkacım hadi boyanız hayırlısı olsun .
güzel olmuştur hadi hadi kompostpn cnm :KK56:

atlatırsınız inş tatlım hayrlısı ile

X