Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hayırlı ramazanlar canımm iyiyim sen nasılsın???? içimden bi ses bugün yarın geliyo bebiş diyo :KK70:

iyi sayılırım canım grip oldum siz nasılsınız:))Ayy keşkee gelsee sabrım kalmadı artık tamı tamına kırk hafta 27sinde doluyor zaten ama önce gelse keşkee:))

iyi sayılırım canım grip oldum siz nasılsınız:))Ayy keşkee gelsee sabrım kalmadı artık tamı tamına kırk hafta 27sinde doluyor zaten ama önce gelse keşkee:))

dikkat et canım kendine geçmişş olsun...inşallah kocacığının da yanıda olduğu bi an geliverir sağlıkla :KK70:

ben geldim kızlar yoruldum valla, bugün ekspertiz de gelip eve bakmış yarın bankaya rapor verecek 1-2 gün içinde hallolur demiş. ben de yeni evimize avize bakıyorum çok güzel bir model buldum salon için :)

ben geldim kızlar yoruldum valla, bugün ekspertiz de gelip eve bakmış yarın bankaya rapor verecek 1-2 gün içinde hallolur demiş. ben de yeni evimize avize bakıyorum çok güzel bir model buldum salon için :)

ben hala kalkıp da toz alamadım valla maşallah canımm sana :KK70: :KK70: ohhh yeni eviniz uğur getirsin inşallah ne tatlı günler şimdi :KK70:

merhaba kızlar hayırlı ramazanlar

gülpembecim hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin bebiş her konuda huzurlu ve mutluysan bence olmaması için bir sebep yok

damlacım az kaldı gelsin bebiş artık ya bence yerini çok sevdi o :))))

yarenkacım inşallah herşey yolunda gitsin :KK54:

lucky öptüm sizi :KK19:

Tutanlar oluyor bana da garip geldi dediginiz dogru cunku damlacim cok gecmis olsun bebisin ismi ne olcak ins babasi evdeyken gelir tembihle onu :))

çok sağol canım halsizim çok kardeşim var ama o da oruçlu olduğu için bişey yaptırmak istemiyorum
rüzgar bebek:KK49: Babası evdeyken gelsin bide gece gelsin öğlen trafiğinde istanbulda sancı çekmek istemiyorummm:KK52:

ne güzel hevesler canım bizim öyle bi şansımız yok anca yatırım amaçlı alırız emekli olunca eşim ancak:)

hiç sevmem parça parça iş yapıyorum...yatak odasının tozu kaldı tek ama çok yoruldum yemek de koyacağım için pes ettim:KK43:(( salona hiç girmedik zaten kapalı oranın kapısı batmıyo allahtan

hiç sevmem parça parça iş yapıyorum...yatak odasının tozu kaldı tek ama çok yoruldum yemek de koyacağım için pes ettim:KK43:(( salona hiç girmedik zaten kapalı oranın kapısı batmıyo allahtan

ahh canım daha yeni başladın ben kaç aydır parça parça yapıyorum yemeği yapıyorum oturuyorum 1 sa sonra çamaşırları asıyorum falan insan nasıl yoruluyor ben şuan yaşadığım yorgunluğu yaşlılığa benzetiyorum yürüyüşe çıkıyordum ama artık kaplumbağa gibiyim yürümüyorum 10 gündür:KK49:

X