Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ahh canım daha yeni başladın ben kaç aydır parça parça yapıyorum yemeği yapıyorum oturuyorum 1 sa sonra çamaşırları asıyorum falan insan nasıl yoruluyor ben şuan yaşadığım yorgunluğu yaşlılığa benzetiyorum yürüyüşe çıkıyordum ama artık kaplumbağa gibiyim yürümüyorum 10 gündür:KK49:

canım benimmmmm :KK70: yesinler seni..o zaman anlayacağım da bu kadar erken olunca garip geliyo bana da :KK70:

hayırlı ramazanlar kıslar nasılnız bakalım
luck şebnem bebişleriniz hayırlı olsun kıslar allah isteyen herkese nasip etsin
damlayada hayırlı doğumlar sağsalim bebişine kucağına almayı nasip etsin
yarenkacım evini hayırlı olsun içinde mutlu mesut oturmayı nasip etsin

çok sağol canım sen nasılsın nasıl gidiyor, egemen bebiş nasıl:emir_bebek:

çok teşekkür ederim canımm :KK70: inşallah sen ve egemen de iyisinizdir...

bende iyiyim cnm egemen paşayla geçinip gidiyoruz egemen iyi çok şükür dün 1 aylık olduk dr amcası çok iyi dedi

bizde iyiyiz cnm egemen paşayla dün 1 aylık olduk

maşallah maşallah egemenimize rabbim nice seneler nasip etsin inşallah sağlıklı mutlu huzurlu:nazar::KK70: :KK70: darısı bize inşallah canım

esracım sanada hayırlı ramazanlar
sağol cnm sağlıkla büyüsünler inşallah :nazar::emir_bebek:

bende iyiyim cnm egemen paşayla geçinip gidiyoruz egemen iyi çok şükür dün 1 aylık olduk dr amcası çok iyi dedi

bizde iyiyiz cnm egemen paşayla dün 1 aylık olduk
çok sevindim canım inşallah devamı da öyle gelir, sağlıkla büyüsün egemen:emir_bebek:
merhaba kızlar nasılsınızz

iyiyim canım sen nasılsın

kızlar sanırım yarın yavaştan toplanmaya başlayacağız, eşim tapuyu alacak akşam da halam gelecek yardım etmeye, belki pazar da taşınırız

çok sevindim canım inşallah devamı da öyle gelir, sağlıkla büyüsün egemen:emir_bebek:

iyiyim canım sen nasılsın

kızlar sanırım yarın yavaştan toplanmaya başlayacağız, eşim tapuyu alacak akşam da halam gelecek yardım etmeye, belki pazar da taşınırız

hayırlı olsun yarenkacımmm Allah kolaylık versin çok sevindim inannnn :KK70:

merhaba kızlar nasılsınız ben geldim pazartesi biliyorsunuz ramazandı tutayım dedim tuttum sahura kalktım ama hastalıkla beraber cok kötü oldum tüm gün yattım tam ezana 1 saat kala istifra ettim orucda gitti dün doktora gittim doktor bronsit dedi iki ilaç verdi ama antibiotik vermedi 1 hafta daha böle olursan gel ozaman veririz dedi şimdilik ilaclarımı alıyorum suan için iyiyim ayaktayım yıkılmadım :KK52:

yarenkacım ev durumu ne oldu geçmisi okuyamadım en son biri gelcekti ismini unutum :18:

damlacım son zamanlar yaklasıyor dikkat et kendine rüzgar bebek inş gece gelir ve babası oldugu zaman

esracım masaallah egemem bebege arada bir gel özletme kendini :nazar:

yeni hamişler sizler nasılsnız sebnem ve lucky tembellik devam mı dinlenin yormayın ilk 3 ay cok önemli

merhaba kızlar nasılsınız ben geldim pazartesi biliyorsunuz ramazandı tutayım dedim tuttum sahura kalktım ama hastalıkla beraber cok kötü oldum tüm gün yattım tam ezana 1 saat kala istifra ettim orucda gitti dün doktora gittim doktor bronsit dedi iki ilaç verdi ama antibiotik vermedi 1 hafta daha böle olursan gel ozaman veririz dedi şimdilik ilaclarımı alıyorum suan için iyiyim ayaktayım yıkılmadım :KK52:

yarenkacım ev durumu ne oldu geçmisi okuyamadım en son biri gelcekti ismini unutum :18:

damlacım son zamanlar yaklasıyor dikkat et kendine rüzgar bebek inş gece gelir ve babası oldugu zaman

esracım masaallah egemem bebege arada bir gel özletme kendini :nazar:

yeni hamişler sizler nasılsnız sebnem ve lucky tembellik devam mı dinlenin yormayın ilk 3 ay cok önemli

bitanem çooooooooooooook geçmiş olsun çok dikkat et kendine dinlen iyice kıyamam sana canım benim...inşallah iyileş biran önce...iyiyim cnm ben aklım sürekli işte ama kasık ağrım çok izin vermiyo:KK43:

bitanem çooooooooooooook geçmiş olsun çok dikkat et kendine dinlen iyice kıyamam sana canım benim...inşallah iyileş biran önce...iyiyim cnm ben aklım sürekli işte ama kasık ağrım çok izin vermiyo:KK43:

yatmakdan da sıkıldım işte kalktım mutfagı toplarım evi toplarım işte sen de dinlen ilk 3 ay çok öönemli unutma

X