Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

cnmmmmm çok teşekkürler baakalım yarın kan vericem tekrar değerimin yükselmesi lazım inşallah yükselir dua et cnm benim

cnm çok sağol inşallah bakalım yarın doktordan iyi haberler alayımda daha çok sevinicem

cnm sağol seni yalnız bırakmadık :)
inşallah sağlıklı büyürler tek dileğim o bende teyze oldum sonra anne olucam hayırlısıyla
belkide aynı gün doğururuz :)) luckyle kısmet

cnm hiç üzülmeee hayırlısı olsun
bak ne güzel ev aldınız herşey olur zamanla merak etme :KK70:

dualarım seninle canım güzel haberlerini bekliyorum :KK34::nazar:

kızlar geldim ben alttan ultrasonla baktık kesesini gördük bebişin bir dolu tahlil yapıldı sonuçlar güzel şükür...15inde tekrar gideceğiz ve kalp atışı ve artık karından ultrasonla göreceğiz allah izin verirse..rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :KK70:

iyi olmaya calısıyorum canım hastalık devam ediyor sen nasılsın canım ev durumları nasl
şimdilik beklemedeyiz canım hafta içi kredi çıkacak sonra tapuyu falan alırız hafta sonu taşınamasak da hafta içi taşınırız artık
kızlar geldim ben alttan ultrasonla baktık kesesini gördük bebişin bir dolu tahlil yapıldı sonuçlar güzel şükür...15inde tekrar gideceğiz ve kalp atışı ve artık karından ultrasonla göreceğiz allah izin verirse..rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :KK70:

çok sevindim canım ama şimdi sen ayın 15 ini nasıl bekleyeceksin:)

günaydın kıslar sebnem ve lucky güzel haberlerinzi bekliyoruz

cnmmmmmm çok şükür iyi haberlerle geldim
değerlerim yükselmiş haftaya bugün allah nasib kısmet ederse ulturosnla keseciğimizi görücekmişiz yinede dularınızı esirgemeyin kızlar bebişler çok yeni çünkü

allahım en kısa zamanda sizlerede nasib etsin

luckycim teyzecik :KK54:

şimdilik beklemedeyiz canım hafta içi kredi çıkacak sonra tapuyu falan alırız hafta sonu taşınamasak da hafta içi taşınırız artık

çok sevindim canım ama şimdi sen ayın 15 ini nasıl bekleyeceksin:)

canım ağız tadı ile oturun inşallah....artık tatlı bekleyişler bunlar canım hele bi de kalp atışını duyayım da Allahın izni ile :)))) dualarınızı eksik etmeyin bizden :KK70:

değerlerim yükselmiş haftaya bugün allah nasib kısmet ederse ulturosnla keseciğimizi görücekmişiz yinede dularınızı esirgemeyin kızlar bebişler çok yeni çünkü

canımmmmmmmm :KK19::KK19:

çok sevindim şebnemcim demek lucky senden 1 hafta önde gidiyor:emir_bebek:
canım ağız tadı ile oturun inşallah....artık tatlı bekleyişler bunlar canım hele bi de kalp atışını duyayım da Allahın izni ile :)))) dualarınızı eksik etmeyin bizden :KK70:

canımmmmmmmm :KK19::KK19:

çok sağol tatlım:KK16:

X