Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hoşgeldin canım nasıl geçti tatilin? valla takip etmiyorum artık sınavı canım pek umudum yok ama ağustos başı gibi açıklanır heralde

herkese günaydın...

hoşgeldin cnm özlemiştik seni..

hoşgeldin canım nasıl geçti tatilin? valla takip etmiyorum artık sınavı canım pek umudum yok ama ağustos başı gibi açıklanır heralde

herkese günaydın...

günaydın canım..
herkese günaydın kan verdim geldim ne olur dua edin değerimin 2ye katlamış olması gerekiyor ne olur öyle olsun öyle korkuyorum ki daha regl günüm de gelmedi

inşallah olur canım ya hiç zannetmiyorum olmayacağını, dualarımız seninle

herkese günaydın...

tatil iyidi şimdi yorgunluk ve temizlik kaldı geriye takip etmede canını sıkma umarım istediğin gibi olur hersey

bende sizi cok özledim

Günaydın kızlar

Hoşgeldin gülpembecim tatlı tatil yorgunluğu seninki bak biz taa eylülün sonunda çıkıcaz bebişden dolayı:))

luckyincident cim inşallah istediğin gibi çıkar sonuçların ne zaman çıkıcakmış sonuçlar benim içime kızın olcak gibi bile doğuyorrr

ayayay ne güzel şeyler doğuyor canımm içine öyle dur çin takvimi bulup bakayım bugün 3te çıkacak canım hayırlısı ile.demin sırf o 2. çizgiyi göremiyorum içimde kalıyo diye gebelik testi yaptım daha 30. saniyede belirdi 2. çizgi

kızz kesin hamilesin iştee o zamann:))Çünkü bende 3 tane yaptım evde sonra gittim kanda çıkıcakmı diye hemen çıkıyormuş hamile olunca hani tek çizgi çıkıpta yanlış olma ihtimali varmış ama çift olunca yokmuşşşş

osbldum tatlım sende hayırlısyla al bebeğini kucagına bak esra almıs Allah analı babalı büyütsün şimdiden az kalmıs zaten nezaman geliyor pasa

luckycim benm içime kız doguyor hayırlı haberlerini bekliyoruz Allah küçüğünü korur

canım ben de kandan bir gün önce yaptım sabah aşırı silik akşam da yine bayağı silik çıktı öbür gün erken gebelik testi yaptım çıkmadı kana gittim sinirlenip şimdi de merak ettim değerim yükselmiş olsa koyulaşmazdı diye düşünüyorum çizgi çok aşırı silikleri kandan 1 gün önce yapmıştım 70 çıkmıştı şimdi bariz çıktı herhalde değer de yükselmiştir. hatta bak koyayım

şimdi ben yıl sonuna doğru doğduğum için 26 yı doldurmamış kabul ediyorum o yüzden 25 diye baktım kız çıktı yıl olarak doldurdum ay olarak doldurmadım 26yı...

inşallah cnm uslu durur inşallah :))

cnmmmm hoşgeldinnnnn özledik seniii çooookkk
nasıl geçti tatilin bütün yılın yorgunluğu gittimi
bende daha birşey yok cnm :) deniyoruz ve bekliyoruz

yarenkacım sizinde son durum nasıl iyi haberler varmı ??

luckycim herşey güzel olucak cnm benim endişeye gerek yok

şebnemim inşallah canımm inşallah sen de bebiş haberi alırsın bu ay...mide bulantım var çok ya daha şimdiden dün pikniğe gittik hep yattım kasık ağrısı ve bulantı...eğer bu ay da hamile kalmazsan ve benim de kesinleşip kalp atışlarını duyunca ne zaman istersen ovulasyon testlerimi yollarım canım sana

çok sağol canım 1 ay kaldı tam 40.haftada doğarsa ama erken gelsin istiyorumm artık karnımın içinde bir oraya birr oraya bana nefes aldırmıyorr:))

canım bende iki tane yaptım biraz silikti sonra ertesi sabah eşim işe giderken yaptım benimde onda hemen belirdi ikinci çizgi sonra hastahanenin yolunu tuttum:)) Çok güzel zamanlar ya aklıma geliyor o heyecanlı anlarım ne güzel şimdi sende yaşıyorsun bide hala duruyor testlerim saklıyorum:))

canım sağlıkla al inşallah bebeğini kucağını o günler çabuk geliyo demi rabbim bize de nasip etsin inşallah.ben de saklayacağım canım hatta önemli tarihleri not alıp bebeğime mektuplar yazacağım allahım izin verirse

hayırlısıyla alın bebişlerinizi kucagınıza kıslar yarenkadamı yapıcak hayırdır ne iyi haberi ? bende gaza geldim yapıcam bitane

evet canım kalp atışını duyduk 6 haftalıkken sonra hep takip ediyordum ayy 3.ayı doldursam da içim rahatlasa daha da büyüse deyişim hala kulaklarımda:))her hafta bu hafta kaşları çıktı bu hafta burnu oluştu diye geçipp gidiyor anlamıyorsun bile:))

hayırlısıyla alın bebişlerinizi kucagınıza kıslar yarenkadamı yapıcak hayırdır ne iyi haberi ? bende gaza geldim yapıcam bitane

Sağol canım isteyen herkese nasip etsin bencedeee yapmalısınn insana o kadar mutluluk veriyor kii bildiğime göre yarenka istemiyor daha

amin canım tatlı telaslar tabi bunlar yarenkaya sen yazmıssın iyi haberler varmı diye oyuzden sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…