Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

inşallah cnm uslu durur inşallah :))

cnmmmm hoşgeldinnnnn özledik seniii çooookkk
nasıl geçti tatilin bütün yılın yorgunluğu gittimi
bende daha birşey yok cnm :) deniyoruz ve bekliyoruz
:KK1:

yarenkacım sizinde son durum nasıl iyi haberler varmı ??

luckycim :KK54: herşey güzel olucak cnm benim endişeye gerek yok
maalesef canım o çok beğendiğim evin tapusunda sorun çıktı birkaç yere sorduk almayın dediler, dün de başka ev bulduk bunu da beğendim fiyatta da anlaştık eşim yarın tapusunu gösterecek sorun çıkmazsa artık alırız ama kesin konuşmuyorum ne olur ne olmaz
hayırlısıyla alın bebişlerinizi kucagınıza kıslar yarenkadamı yapıcak hayırdır ne iyi haberi ? bende gaza geldim yapıcam bitane :KK35:

yok kız bizim gündemimizde ev var:KK1: ben atanamayınca bari ev alalım dedik boşu boşuna 1 yıl daha kira vermeyelim, bayağıdır araştırıyoruz inşallah 1-2 gün içinde kesinleşir

evet canım kalp atışını duyduk 6 haftalıkken sonra hep takip ediyordum ayy 3.ayı doldursam da içim rahatlasa daha da büyüse deyişim hala kulaklarımda:))her hafta bu hafta kaşları çıktı bu hafta burnu oluştu diye geçipp gidiyor anlamıyorsun bile:))

Sağol canım isteyen herkese nasip etsin bencedeee yapmalısınn insana o kadar mutluluk veriyor kii bildiğime göre yarenka istemiyor daha

ne güzel telaşlar canım ama çok garipmiş hep bir korku içinde hayırlısı ile alıver inşallah kucağına canımm :KK70:

maalesef canım o çok beğendiğim evin tapusunda sorun çıktı birkaç yere sorduk almayın dediler, dün de başka ev bulduk bunu da beğendim fiyatta da anlaştık eşim yarın tapusunu gösterecek sorun çıkmazsa artık alırız ama kesin konuşmuyorum ne olur ne olmaz

yok kız bizim gündemimizde ev var:KK1: ben atanamayınca bari ev alalım dedik boşu boşuna 1 yıl daha kira vermeyelim, bayağıdır araştırıyoruz inşallah 1-2 gün içinde kesinleşir

canım hayırlısı ile alın inşallah evinizi içine sine sine :KK70:

gülpembecim hadi gel katıl bize :KK70:

yok yazdığımı hatırlamıyorum ama yazmışsam sınavı kast etmişimdir

ne güzel telaşlar canım ama çok garipmiş hep bir korku içinde hayırlısı ile alıver inşallah kucağına canımm :KK70:

canım hayırlısı ile alın inşallah evinizi içine sine sine :KK70:

gülpembecim hadi gel katıl bize :KK70:

damlacım yarenka acıkladı ev bakıyorlarmıs hayırlsı olsun yarenkacım nerden biliyorsun atanamayacagını belli olmaz inş istanbulda evine yakın biyere atanırsın vala belli olmaz luckycim belkide hamileyimdir :KK1:

damlacım yarenka acıkladı ev bakıyorlarmıs hayırlsı olsun yarenkacım nerden biliyorsun atanamayacagını belli olmaz inş istanbulda evine yakın biyere atanırsın vala belli olmaz luckycim belkide hamileyimdir :KK1:

çok zor canım atansam da istanbul olmaz doğu falan olur. kız istanbul sana iyi geldi heralde:emir_bebek:

kız çıkar bakiiim dilinin altındakini sen siz çalışmalara başlamışsınız gibi geldi azcık bana :KK70: ne zaman regl tarihin senin

luckycimmmm sağol cnm :) bu ay olmazsa kısmetse bende ısmarlıycam testlerden birde öyle deneyelim bakalımm

gülpembecim ben yanlış hatırlamıyorsam sanki temmuz ağustos başlıycaz dedin :)
başladınız sanki içimden bir ses öyle dedi :)))
cnm doktora gittin dimi istanbulda

yarenkacım hayırlısı olan olsun sonuçta 1 kere alınıyor ev en içinize sinen en iyisi olsun cnm

luckycimmmm sağol cnm :) bu ay olmazsa kısmetse bende ısmarlıycam testlerden birde öyle deneyelim bakalımm

gülpembecim ben yanlış hatırlamıyorsam sanki temmuz ağustos başlıycaz dedin :)
başladınız sanki içimden bir ses öyle dedi :)))
cnm doktora gittin dimi istanbulda

yarenkacım hayırlısı olan olsun sonuçta 1 kere alınıyor ev en içinize sinen en iyisi olsun cnm

bakalım eşime kaldık biz o cok kararsız istiyormusun diyorum evet ama icratda bişey yok :KK52: gittim doktora ama ben bişey anlamadım ultrosanda beni cubukla muayene etmedi smear aldı temiz cıktı sonucu akıntı var dedi ilaç verdi kullandım öle yane

bakalım eşime kaldık biz o cok kararsız istiyormusun diyorum evet ama icratda bişey yok :KK52: gittim doktora ama ben bişey anlamadım ultrosanda beni cubukla muayene etmedi smear aldı temiz cıktı sonucu akıntı var dedi ilaç verdi kullandım öle yane

:))
olsun cnm yavaş yavaş başlamak lazım
iyi cnm o da yeterli demek herkeste oluyor bende de akıntı varmış fitil kullanmıştım hepimizi için hayırlısı olsun

günaydın kızlaaar...
istanbuldaki herkese çok geçmiş olsun...
gülpembecim bi yerden başlamak lazım
sebnemcim yollarım canım hiç sorun değil en az onbeş tane var zaten elimde :KK70:

günaydın canım dünkü sonuçlarda ne çıktı, bebiş geliyor değil mi:)

evet canımm inşallah...cumartesi 70.2 olan değerim dün 269.4 olmuşş normalde de 2ye katlaması gerekiyormuş sağlıklı olduğunu anlamak için..2den az artarsa riskliymiş binlerce şükür 3 kattan fazla artmış canım cuma da doktora gideceğiz kısmetse

evet canımm inşallah...cumartesi 70.2 olan değerim dün 269.4 olmuşş normalde de 2ye katlaması gerekiyormuş sağlıklı olduğunu anlamak için..2den az artarsa riskliymiş binlerce şükür 3 kattan fazla artmış canım cuma da doktora gideceğiz kısmetse

çok sevindim canım bak endişelenmene değmedi, inşallah bundan sonrası da sağlıkla devam eder

X