Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba kızlarrr

yarenkacım bizim tatil 2 gündü az da olsa denize girdim iyi geldi bu sene böyle oldu napalım

belki tekrar hafta sonu için gidebiliriz

luckycimmmm bende öptüm seni

olsun canım ne güzel işte değişiklik olmuştur

herkese günaydın

sizin de mübarek olsun canım

iyiyim canım sen nasılsın, ben de öğleden sonra camları silip kitaplığı düzelteceğim o kadar zor geliyor ki

iyiyim canım bende dün kontrolümüz vardı 2.600g olmuş oğlum
Sıcakta zor ev işi yapmak ben pazartesiden beri rahatım temizlik yemek hepsini kaynanam yapıyor:)

Nasilsiniz kislar ben ailemin yanindayim esimin ailesinin yanindan donduk kismetse sali gunu istanbula gidiyoruz sonrada almanya pazar gunude ucak var sizde ne var ne yok suan cepden giriyorum

Sebnemcim evlilik yil donumun kutlu olsun seneye bebisinle kutlarsin ins gec oldu kusuruma bakma

iyiyim canım bende dün kontrolümüz vardı 2.600g olmuş oğlum
Sıcakta zor ev işi yapmak ben pazartesiden beri rahatım temizlik yemek hepsini kaynanam yapıyor:)
ohh yesinler oğluşunu yüzbinkere maşallah cnmm
sizin de mübarek olsun canım

iyiyim canım sen nasılsın, ben de öğleden sonra camları silip kitaplığı düzelteceğim o kadar zor geliyor ki

kolay gelsin cnm kendini yormadan yap

Nasilsiniz kislar ben ailemin yanindayim esimin ailesinin yanindan donduk kismetse sali gunu istanbula gidiyoruz sonrada almanya pazar gunude ucak var sizde ne var ne yok suan cepden giriyorum

ohh tadını çıkar cnmm benim bol bol vakit geçir ailenle sevdiklerinle çok öpüyorum

günaydın kızlaar

kızlar kandiliniz mübarek olsunnnn

damlacım bebişin kocaman olmuş maşallah

sağol canım büyüyor bebeğim:)

iyiyim canım sen nasılsın,zaman çabuk geçmiş bitiyor tatiliniz bol bol özlem gider ailenle uzak olmak zor biliyorum

ohh yesinler oğluşunu yüzbinkere maşallah cnmm

kolay gelsin cnm kendini yormadan yap

ohh tadını çıkar cnmm benim bol bol vakit geçir ailenle sevdiklerinle çok öpüyorum

günaydın kızlaar

günaydın canım nasılsın :)

Sebnemcim evlilik yil donumun kutlu olsun seneye bebisinle kutlarsin ins gec oldu kusuruma bakma

gülpembecimmm çok teşekkürler cnm zaman çok çabuk geçiyor :))amin inşallah hepimiz en kısa zamanda 3 kişi oluruz

kızlar bugün kimse yok ama ben bir girip bakayım dedim boş bırakmamak lazım bu topiği

iyi akşamlar kızlar 2 gündür giremedim, bayağı ev baktık hatta 2 ev arasında kaldık yarın kesin kararımızı inşallah vereceğiz, netleşince resimlerini eklerim görürsünüz. şimdi de annemlerdeyiz yarın sabahtan gideceğiz bakalım

merhaba yarenkacım hayırlısı olsun inşallah 2 evden seçeceğiniz sizin için hayırlısıdır .

bekliyorum cnm resimlerini

canımm hayırlısı olsun inş hakkında çok tatlı telaşlar bunlar çok sevindim
ben de idrar yolları enfeksiyonu olmuşum antibiyotiğe başladım 7 gün bebiş çalışması araya girdi tam yumurtlama günlerimde..

Merhaba kislar yarin sabah ailemin yanindan ayrilacagim istanbulda netim yok pazar gunu artik almanyada gorusuruz

Hayirdir canim ne evi ? Umarim satiliktir hersey gonlunce olsun istedgin gibi olur ins evin :)

geçmiş olsun canım,hayırlısı ilacın bitince başlarsınız çalışmalara:)

merhaba canım şimdiden hayırlı olsun,hangi semtten alıyorsunuz

merhaba yarenkacım hayırlısı olsun inşallah 2 evden seçeceğiniz sizin için hayırlısıdır .

bekliyorum cnm resimlerini
sağol canım, bugün artık kesin kararımızı verdik güzel bir ev bulduk, 3+1 ve yeni bina yola falan çok yakın, yarın eşim gidip pazarlığı yapacak sorun çıkmazsa alıyoruz
geçmiş olsun canım benim senin sağlığın daha önemli biliyorsun bebişten önce senin sağlam olman lazım:)
Hayirdir canim ne evi ? Umarim satiliktir hersey gonlunce olsun istedgin gibi olur ins evin :)
evet canım ev almaya karar verdik, artık pazar günü görüşürüz seninle, öpüyorum
geçmiş olsun canım,hayırlısı ilacın bitince başlarsınız çalışmalara:)

merhaba canım şimdiden hayırlı olsun,hangi semtten alıyorsunuz

sağol canım, gaziosmanpaşadan alıyoruz, eşimin işine yakın olsun diye, nasılsa benim çalışacağım yer belli değil

sağol canım, bugün artık kesin kararımızı verdik güzel bir ev bulduk, 3+1 ve yeni bina yola falan çok yakın, yarın eşim gidip pazarlığı yapacak sorun çıkmazsa alıyoruz

hadi yarenkacım hayırlısı olsun . inşallah eşin anlaşmıştır fiyatta

nasılsınız kızlar kimsecikler yok kaç gündür

gülpembecimmm hadi az kaldı kavuşmamıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…