Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hadi yarenkacım hayırlısı olsun . inşallah eşin anlaşmıştır fiyatta

nasılsınız kızlar kimsecikler yok kaç gündür

gülpembecimmm hadi az kaldı kavuşmamıza :KK54:

sağol canım, eşim dün gidemedi işi vardı, bugün gidecek, akşam size de veririm haberleri, inşallah sorun çıkmaz ama evi çok beğendim:)

damlacım ben iyim sen nasılsın ??

hadi yarenkacım akşama haberlerini bekliyoruz hemen taşınacakmısınız ??

damlacım ben iyim sen nasılsın ??

hadi yarenkacım akşama haberlerini bekliyoruz hemen taşınacakmısınız ??

bugün de emlakçının yengesi ölmüş yaa bir aksiliktir gidiyor canım bakalım ne olacak. eşim yarın sabah gidecek artık, belli olsa da kurtulsak.
evet canım parasını verir vermez taşınacağız, haftaya pazara yetişmez ama diğer pazar taşınırız galiba

günaydın kızlaaarr :KK70:

yarenkacım hayırlı olsun canım şimdiden inan ki çok sevinidim...

sağol canım benim sen nasıl oldun iyileştin mi?

bu arada evin fiyatında anlaştık kızlar, eşim tapu fotokopisini almış belediyede gösterecek binada sorun var mı diye, eğer yoksa bugün kredi için de başvuracak

slm kıslar nasılsınız ben doğum yaptım egemen 22 günlük oldu kucağımda şimdi tek elle yazıyorum sizlerden nbr neler yapıyosunuz konuşmayalı

yarenkacım eviniz hayırlı olsun içinde mutlu mesut oturmayı nasip etsin inş

slm kıslar nasılsınız ben doğum yaptım egemen 22 günlük oldu kucağımda şimdi tek elle yazıyorum sizlerden nbr neler yapıyosunuz konuşmayalı

çok sağol canım senin de oğlun sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah, eee anne olmak nasıl bir duygu:)

sağol canım benim sen nasıl oldun iyileştin mi?

bu arada evin fiyatında anlaştık kızlar, eşim tapu fotokopisini almış belediyede gösterecek binada sorun var mı diye, eğer yoksa bugün kredi için de başvuracak

tekrar hayırlı olsun canım güle güle oturun inşallah:)

allah analı babalı büyütsün canım çokk merak ediyorum kaç haftalıkken doğdu nasıl şimdi ben çok heyecanlanıyorum da günler geçtikçe:KK52:

çok sağol canım senin de oğlun sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah, eee anne olmak nasıl bir duygu:)

amin cnm inş çok güzel bi duygu cnm allah herkese yaşamayı nasip etsin

tekrar hayırlı olsun canım güle güle oturun inşallah

allah analı babalı büyütsün canım çokk merak ediyorum kaç haftalıkken doğdu nasıl şimdi ben çok heyecanlanıyorum da günler geçtikçe:KK52:

saol cnm 40hafta bitmişti doğduğunda büyüdükçe değişiyo gece oturmalarımız başladı 4de kadar ayaktayız hergün huy değiştiriyo

selam kızlar nasılsınız ??

yarenkacım hayırlı haberlerini bekliyoruzzz

esracım allah analı babalı büyütsün ne güzel annesiyle bilgisayarı öğreniyor bebişcik :)))

allah bizlerede nasib etsin annelik duygusunu :nazar:

esracım hayırlı olsun canım rabbim sağlık,mutluluk,huzur,başarı nasip etsin oğluşuna....darısı damlaya ve bizlere inşallahhh :KK70::KK70:

yarenkacım ağız tadı ile oturun inşallahhh

amin cnm inş çok güzel bi duygu cnm allah herkese yaşamayı nasip etsin

saol cnm 40hafta bitmişti doğduğunda büyüdükçe değişiyo gece oturmalarımız başladı 4de kadar ayaktayız hergün huy değiştiriyo

ayy çok zordur herhalde gece uykusuz kalmak :KK49:

selam kızlar nasılsınız ??

yarenkacım hayırlı haberlerini bekliyoruzzz

esracım allah analı babalı büyütsün ne güzel annesiyle bilgisayarı öğreniyor bebişcik :)))

allah bizlerede nasib etsin annelik duygusunu :nazar:

iyiyim canım sen nasılsın:)

esracım hayırlı olsun canım rabbim sağlık,mutluluk,huzur,başarı nasip etsin oğluşuna....darısı damlaya ve bizlere inşallahhh :KK70::KK70:

yarenkacım ağız tadı ile oturun inşallahhh

sağol canım ben sabırsızlıkla bekliyorum artık gelmesini Emir Bebek

bende iyim damlacım sağolasın :)

ayy minnacık bebişcik gelicek artık seni 3-4 ay sonra görürüz damlacım :)

Kızlaaarr benn demin kan tahlili yaptırdım inanılmaz kasık ağrım vardı veeee hamileyimmmmmmmmmmmm :KK70: :KK70: :KK70: regl tarihim 27 - 28 temmuz olacaktı...kan değerim 70.2 miş telde öğrendim özel bi hastahane ilk gidişim kadın değeriniz biraz düşük bi doktorumuzla görüşün randevu alın fln dedi ama araştırdığım kadarı ile normal ki zaten daha çok erken reglime 5 gün var daha sanki biraz da hasta çekmek para almak için gibi geldi...bekleyeceğim regl günümü ertesi gün için yani 29 temmuz için çok iyi diye duyduğum bi doktordan randevu aldım...

Kızlaaarr benn demin kan tahlili yaptırdım inanılmaz kasık ağrım vardı veeee hamileyimmmmmmmmmmmm :KK70: :KK70: :KK70: regl tarihim 27 - 28 temmuz olacaktı...kan değerim 70.2 miş telde öğrendim özel bi hastahane ilk gidişim kadın değeriniz biraz düşük bi doktorumuzla görüşün randevu alın fln dedi ama araştırdığım kadarı ile normal ki zaten daha çok erken reglime 5 gün var daha sanki biraz da hasta çekmek para almak için gibi geldi...bekleyeceğim regl günümü ertesi gün için yani 29 temmuz için çok iyi diye duyduğum bi doktordan randevu aldım...

çok sevindim canım benim, hiç beklemediğin anda geldi ne güzel:KK49: demekki özendiğin zaman olmuyormuş:) allah analı babalı büyütsün canım sağlıkla doğsun bebişcik:emir_bebek:

çok sevindim canım benim, hiç beklemediğin anda geldi ne güzel:KK49: demekki özendiğin zaman olmuyormuş:) allah analı babalı büyütsün canım sağlıkla doğsun bebişcik:emir_bebek:

çok çok sağol canım darısı tüm isteyenlere istediğiniz zaman sizlere inşallah...aynen cnm valla bu ay umudum yoktu hiç hayırlısı bakalım şimdi değerlerimin yükselmesi için dua ediyorum

inşallah canımm inşallah sağlıkla gelsin bebeğinnn kolaylıkla inşallah

çok sağol canım çooookk sevindimm hadi hayırlı olsun bebişinizz 3.bebeği de geldi topiğin:))

bende iyim damlacım sağolasın :)

ayy minnacık bebişcik gelicek artık seni 3-4 ay sonra görürüz damlacım :)

inşallah uslu bebek olur da beni pek uykusuz bırakmaz:emir_bebek: uykusuzluk harici işlerimi yetiştirebilirsem girerim kız yine:KK49:

selam kıslar ben geldim almanyadayım yorgunum tabi esyalarn bi kısmını yerlestirdim luckycim tebrik ederim seni geçmişi okuyamadım sebnem sende durumlar nasıl yarenkacım sınav sonucu nezaman acıklanıyor damlacım bebege az kaldı özledim sizleri artık bol bol girerim:KK34:

X