Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyiyim kalktım işte pilates yapcam birazdan sonra evi silerim dün süpürdüm sen artık evdesin neler yapıyorsun

evet canım evdeyim hiçbir iş yok artık, ama sınavdan sonra nerdeyse hergün ev baktık bayağı meşgul oldum bu sayede sınavı da unuttum:) bir an önce taşınmamız lazım gün geçtikçe krediler de yükseliyor, bakalım ne olacak

hayırlısı olsun canım hakkınızda nerelerden ev bakıyorsunuz peki semt olarak

hayırlısı olsun canım hakkınızda nerelerden ev bakıyorsunuz peki semt olarak

canım gaziosmanpaşadan bakıyoruz eşimin işine yakın olsun diye, çok beğendiğim bir ev vardı ama sorun çıktı başka ev bulduk, eşim bugün onun tapusunu da araştıracak sorun çıkmazsa hemen alalım diyoruz, bugün kesinleşirse resimlerini eklerim internette var

bu arada üst katımızda yan daireye ait dubleks var sanırım üstümüz tamamen kapalı değil ama mutfağın çok az kısmı açıkta kalıyor, acaba kışın sorun olur mu rutubet falan yapar mı

tatlım babamlarn evi dublex (ne kötü önceden bizim ev derdim) bizde teras vardı ama mutfak kapalı idi catı vardı ama ev eski oldugu için rutubet yaptı ve cok soguk olmustu eger ev yeni ise artık korumalı yapıyorlar sorun olcagını sanmıyorum soguk da olmaz rutubet de olmaz iş yerine yakın olması iyi oluyor tabi mutlu haberlerle gel inş

günaydın kızlaaar...
istanbuldaki herkese çok geçmiş olsun...
gülpembecim bi yerden başlamak lazım
sebnemcim yollarım canım hiç sorun değil en az onbeş tane var zaten elimde

günaydın canım sağol değerlerinin yükselmesine çokkk sevindim sende anne olucaksınSabahları hemen kahvaltını yap bundan sonra organ gelişimi beyin gelişimi falan başlarda oluyor aç bırakmaa bebişii annesii

günaydın kıslar nasılsınız ben geldim

günaydın canım iyiyim sen nasılsın bizde hissetmedik dışardaydık eve gelince öğrendim deprem olduğunu iyikide hissetmemişiz çok korkarım

biz bile son dakka da kacırdık demekki 1 hafta geç alsak depremi hissetcektik iyiki hissetmemissin canm

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...21666-hamilelikte-ornek-beslenme-listesi.html

lucky için bunu buldum ne dersin tecrübeli anne

bina yeni canım yani 4-5 yıllık zaten öyle bir sorun olsa yandakilerin daha kötü olur onların mutfağı tamamen açık, şimdiye kadar yapmışlardır heralde. evde de bir sorun çıkmamış temizmiş ama öğleden sonra da iskan belgesine bakacaklar inşallah onda da bir şey çıkmaz

günaydın kızlaaar...
istanbuldaki herkese çok geçmiş olsun...
gülpembecim bi yerden başlamak lazım
sebnemcim yollarım canım hiç sorun değil en az onbeş tane var zaten elimde

sağol cnm benim düşünmen yeter

yarenkacım hadi bakalım hayırlısı olsun
inşallah bir problem çıkmaz zaten olsa birşey görürdünüz eve baktığınızda
hadi hayırlısıyla olsun artık bu ev :)))

kızlar dün gece bizde yemek yiyorduk hiç hissetmedik kayınvalidemler hissetmiş aman büyük depremler olmasın bizlerde hissetmeyelim

kızlar ev işini hallettik artık kaporayı da verdik, resimlerini eklemeye çalıştım ama bmp dosyası olarak kaydediyor o da hiç görünmüyor, zaten kk da kabul etmiyor, kendim gidince çeker eklerim
çatısında da hiçbir sorun yokmuş zaten tamamı evmiş o yüzden içim rahatladı

Son düzenleme:

cnmmmm haydi gözün aydın hayırlısı olsun eviniz
hayırlısıyla taşının oturun evinizde

eklersin cnm sizin alında evinizi :)

yarenkacm eviniz hayırlı olsun mutlu saglıkla cocuklarınızla oturun evinizde cok sevindim adınıza darısı artık bizlere
sebnemcim Allah büyüklerni yasatmasın bizlere

cnmmmm haydi gözün aydın hayırlısı olsun eviniz
hayırlısıyla taşının oturun evinizde

eklersin cnm sizin alında evinizi :)

yarenkacm eviniz hayırlı olsun mutlu saglıkla cocuklarınızla oturun evinizde cok sevindim adınıza darısı artık bizlere
sebnemcim Allah büyüklerni yasatmasın bizlere

çok sağolun kızlar gülpembecim darısı sizin başınıza ama bence almanyadan dönme:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…