Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Hayırlısı inş cnm...diyorlar canım da yok ben almayım

yarenkacım çıkyorum cnm ben görüşürüz öpt çok
tamam canım görüşürüz. annemlerin de bulaşık makinesi bozulmuş açtım çalıştı suyu boşaltınca hep lavabonun altına aktı iki saat orayı temizledim, dedim evimde bu kadar temizlik yapmamıştım:) servisi aradım yarın ya da salı gelecekler

çok sağol canım bilmiyorum ki temmuz sonundan önce açıklanmaz, artık beklemekten başka yapacak bir şey yok

bende tercih zamanı gelsin diye bekliyorum gerçi gidemicem tutarsa bile ama yine yazıcam merak ediyorum ne olcak diye,2 gün önce arkadaşların bebeği olmuş hayırlı olsuna gittik 2aylıktı annesini hep emmek istiyor minicik,bu kadar küçük bebek bırakılmaz gidemicem okula

canım gidemeyeceksen hiç tercih de yapma eğer tutar ve gidemezsen seneye puanın düşer

Son düzenleme:
Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun şebnemcimmm daha nice seneler geçirin inş beraber bir ömür boyu bebişinizle tabi bir deeee

günaydın canım nasılsın

iyiym canım sen nasılsın. ben de şimdi netlerime falan baktım, yaklaşık 79-80 gibi bir puan geliyor, edebiyatçılar da genelde düşük yapmış inşallah zor da olsa girerim bir yere yaa

şebnemcim evlilik yıldönümünüz de kutlu olsun canım nice nice mutlu senelere inşallah, tabi 3 kişi olarak:)

Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun şebnemcimmm daha nice seneler geçirin inş beraber bir ömür boyu bebişinizle tabi bir deeee

sağolun kızlarrrr :) hep beraber nice nice senelere inşallah seneye 3 kişi oluruz :))

bugün 1 yıl 1 günlük evliyiz

yarenkacım inşallah iyi bir puan gelir bence en az 85 gelicek birden yazmak geldi iiçmde cnm

sağolun kızlarrrr :) hep beraber nice nice senelere inşallah seneye 3 kişi oluruz :))

bugün 1 yıl 1 günlük evliyiz

yarenkacım inşallah iyi bir puan gelir bence en az 85 gelicek birden yazmak geldi iiçmde cnm

kız ağzından bal damlıyor valla inşallah öyle olur canım. ben de hala annemlerdeyim:) bugün gezmeye gittik yarın da gideceğiz artık ordan da evime giderim

kız ağzından bal damlıyor valla inşallah öyle olur canım. ben de hala annemlerdeyim:) bugün gezmeye gittik yarın da gideceğiz artık ordan da evime giderim

valla içime doğdu cnm inşallah öyle gelir puanın
oh ne güzel gez azıcık yarenkacım hakettin sonuna kadar

günaydın kızlaaarrr inş yarenkacım inş daha da yüksek alırsın ohhhhh gez tabi hakettin sen valla

merhaba kızlar nasılsınız şimdi evime geldim valla kitaplarımı gördüm yine sinirlerim bozuldu ama artık takmıyorum olan oldu, olmayacak diye hazırlıyorum kendimi ama olursa da sevinirim artık:)
bu arada ev almaya karar verdik kızlar. en geç 1-2 ay içinde alıp taşınacağız şimdi harıl harıl ev bakıyoruz benim atamamı bekliyorduk ama olmayınca boşu boşuna beklemeyelim dedik, atanır gidersek de kiraya veririz artık

günaydın kızlarr nasılsınızzKaynanamla kayınpederim geldi pazartesiden beri bizdeler

ben iyim cnm sen nasılsın ?? ne güzel yalnız kalmadın güzel vakitler geçirin

yarenkacım ben iyim sen nasılsın ??
hiç kitaplarına bakma bence göz önünden kaldır onları :)

cnm kararınıza çok sevindim hayırlısı olsun hakkınızda inşallah istediğiniz gibi bir ev alırsınız

çok sağol canım inşallah bakalım. senin tatilin nasıl geçti şebnemcim

herkese günaydın...

canımm kararınıza çok ama çok sevindim yaaa inş gönlünüze göre bir ev bulup alırsınız güle güle oturun şimdiden
kitaplara bakma kaldır hepsini cnm..

kızlar günaydın..ben anneme gitmeyi planlıyorum duş alıp çıkarım sanırım

sağol canım teşekkürler. zaten kaldırıyorum kitapları:) sana da iyi gezmeler canım

çok sağol canım inşallah bakalım. senin tatilin nasıl geçti şebnemcim

herkese günaydın...

merhaba kızlarrr

yarenkacım bizim tatil 2 gündü az da olsa denize girdim iyi geldi bu sene böyle oldu napalım

belki tekrar hafta sonu için gidebiliriz

luckycimmmm bende öptüm seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…