Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

eee gülpembecim anlat bakalım, 1 yıldır görmüyordun aileni, çok özlemiş misin:)

yarenkacım bence rüyan çok güzel hayırlı haberler alıcaksın bence sınavdan

günaydın kızlaaaar... ben 12 gibi kuaföre gideceğim ordan da anneme geçerim anneme yakın sayılır da kuaför...
şebnemcim yeni halini görmek istiyorum...

günaydın kızlaaaar... ben 12 gibi kuaföre gideceğim ordan da anneme geçerim anneme yakın sayılır da kuaför...
şebnemcim yeni halini görmek istiyorum...

günaydın canım naber, ben de 4 gibi gidip kaşlarımı halledeceğim, artık yarın yeni bir sayfa açıyorum:) yarın da üniversiteden arkadaşımla yan yana sınıflarda sınava giriyoruz 3 saat ara olacak o yüzden sevindim beraber oluruz en azından

günaydın kızlar:)
Yarenkacım inşallah güzel geçer sınavın kurtuluyorsun sınav stresinden inşallah kazanıcaksın

canımmm yarenkacımmm dün yazdım tam sen yazacaksın diye beklerken pce sorun çıktı sonra da evden çıkmam gerekti babamda da net yokmuş pc bozulmuş inan ki sana başarılar dileyemedim diye öyle bir içime battı ki gece 12de bile aklımdaydı ama çok geç döndük sonra da giremedim.inşallah sınavın çok ama çok güzel geçer canım inşallah her şey çok güzel olacak cnm bugünden itibaren..

şebnemcim iyi tatiller canımmm

merhaba kızlar nasılsınız

Yarenkacım bende başarılar dileyemedim, inşallah güzel geçmiştir canım gelince yaz mutlu haberlerini alalım

Kizlar nasilsiniz suan cepdeyim okuyamadim gecmsi yarenkacim hayirli haberlerini bekliyoruz sizleri cok ozledim yarin kismetse kastamonuya gidicez net yok donuste babamlardan gircem simdilik bukadar

merhaba kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. şimdi babamlarda tekim, herkes bir akrabanın nikahı vardı oraya gitti ben gitmek istemedim çünkü moralim çok bozuk. dünkü sınavlardan ilki güzel geçti ama ikincisi kötüydü, binlerce soru çözdüm ama hiç öyle sorular görmedim bilmediğim terimler vardı. internetten de araştırdım iyi geçti diyen 1 kişi bile yok. yani herkese zor gelmesi iyi ama bilmiyorum, herkese zor gelmişse ilk sınavı iyi geçenlerin puanı iyi gelir diyorlar. 1 yıllık emeğim çöpe giderse çok kötü olur valla hakkımı onlara helal etmiyorum, resmen gençliğimi çürüttüler. hani bildiğim konudan çıkan soruları yapamasam tamam ama hiç görmediğimiz şeylerle karşılaşınca yapamamak çok kötü

canım ilk sınavının iyi geçmesine çok ama çok sevindim inşallah çok çok iyi yerlere atanacaksın cnm dualarımız seninle.seni anlıyorum gerçekten moral bozucu bir durum ama sen yine de güçlü olmaya çalış çünkü sen elinden geleni fazlası ile yaptın gerisi senin hatan değil ki...Dilerim hemencecik atanırsın canım...inşallah emeklerinin karşılığını alacaksın dikkat et kendine..

sağol canım valla dünden beri moralim çok bozuk ama artık yapacak bir şey yok. babamlar falan da ilk sınavın puanı yüksek gelirse normal memurluğu seç diyorlar ama o da bu sene yok zaten. ayrıca bu sene puanlar düşük gelirse geçen senelerden yüksek alanlar atanır diyorlar off off

artık kimseye kulak asma canım duyma araştırma inan her kafadan bir ses çıkar hep de moralini bozar...sadece dua artık hayırlısı ile..
kayınvalidem görümceme geliyo sizin oraya yakın demiştin sanırım dimi sana

artık puanları bekleyeceğim bakalım ne olacak, evet canım söylemiştin sen de gelsene kız:)

Kizlar nasilsiniz suan cepdeyim okuyamadim gecmsi yarenkacim hayirli haberlerini bekliyoruz sizleri cok ozledim yarin kismetse kastamonuya gidicez net yok donuste babamlardan gircem simdilik bukadar

merhaba canım iyiyiz sen nasılsın,perşenbe kontrolüm var onu bekliyorum:)

merhaba canım sıkma canını inşallah hayırlısıyla atanırsın ne zaman açıklanacak sonuçlar?Belkide herkese zor geldiği için sen onlardan daha da yüksek alırsın yarenkacım hiç üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…