Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Ahhh ahh benimkinin ne cumartesisi olmayınca (( Pazarları bile zor buluyoruz...iyi keyifler hepinizeee

eşin ne iş yapıyor canım vala bizimki 3 haftadır yogun normalde cumartesi pazar yok ama bu 3 haftadır full calıstı bu hafta biticek cok şükür toplantı doyacaz birbirmize

saol canım sizede ii keyifler

İnşaat mühendisi canım..Malesef benimki de çok yoğun pazarları da çalışıyor çoğu zaman (( Ama bizim hep böyle alıştım yani

iyi akşamlar kızlar nasılsınız, biz bugün bayağı dolaştık eşimin kuzenine nevresim takımı aldık kendi kuzenime de saat almıştık ev görmelerine çıkacağız arkadaşımın bebeği için de telsiz baktık 2 marka arasında kararsız kaldım hatta buraya konu da açtım kk hatunları yardımcı olur

oh ne güzel istanbul kazan siz kepce dolastınız actıgın konuya bakayım

günaydın kıslar nasılsınız yarenkacım canım sacın ne durumda varmı bir gelişme sacınla ilgili birde telsizleri sipariş verdiğin sitedeki yorumlara bakabilirsin

günaydın kıslar nasılsınız yarenkacım canım sacın ne durumda varmı bir gelişme sacınla ilgili birde telsizleri sipariş verdiğin sitedeki yorumlara bakabilirsin

canım şimdilik bir gelişme yok, çinko hapını kullanıyorum karışımı da 1 defa sürdüm haftada 2 defa sür dedi çünkü. 1-2 hafta sonra belli olur. telsizlerin her ikisi için de hem olumlu hem olumsuz yorumlar var canım ama dünkü satıcılar chicco al dediler (gerçi söyleyenler chicco satıyordu) bakalım artık salı günü alacağım birini

anladım canım umarım istediğin gibi olur sacların arkadasına sorarsın memnun kaldın mı bizede lazm olcak

iyiyimm canım sen naslsın bebiş nasıl

iyiyim canım bende bebişte iyi 3 hafta sonra 3lü test var onu bekliyorum bebekte down sendromu falan varmı belli oluyor 3 hafta geçse de stresten kurtulsam:18:bide 2.5aydır yemek yapmıyordum bugün kayınvalideme yemek yaptım özlemişim yemek yapmayı

hayırlısı canım sıkma kendini artık bol bol yemek yaparsın

hayırlısı canım sıkma kendini artık bol bol yemek yaparsın

yok kızz 15 gün daha burdayız istanbula gidene kadar 15 gün yatıştayım yemek programında kerevizi portakal suyuyla yapıyorlardı ilginç geldi bide bi yerde daha yemiştim normalde kereviz yemediğim halde beğendim:)onla bulgur pilavı yaptım bende

afiyet olsun canım tam snelik aslında sebzeler bol bol ye suan nerdesin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…