Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

valla 5-6 kilo rahat aldı artık yemekleri çok doldurmuyorum ama kendisi 2. defa kalkıp alıyor daha çok yemiş oluyor

ah ah bizimkini anca şişirdik 3 kilo verdi toplantıdan dolayı hımmm ben cok dolduruyorum yesin bittirsin diye kalıyor yemek bende mi öle denesem acaba :26:

ah ah bizimkini anca şişirdik 3 kilo verdi toplantıdan dolayı hımmm ben cok dolduruyorum yesin bittirsin diye kalıyor yemek bende mi öle denesem acaba :26:

bence de öyle yap çünkü gözü kalır tekrar alır böylece daha çok yemiş olur:) çok doldurunca belki gözü doyuyordur yemek istemiyordur:)

geçen gün aldığımız çatal kaşıklı saat bugün geldi, çok güzel yaa kendimize de mi alsak dedim ama benim çilekli saatim daha güzel:)

nasılsınız hatunlar görünmüyorsunuz...ya kızlar önceki gün doğuma gidiyorum diye çalışmayı bi bırakrım o gün bugün tembel tembel geziom çalışasım gelmiyo ne olacak bu halim..Evle uğraşıyorum

bugun cumartesiii hatuncugum kocalar evde bizimki yeni geldi başlarsın canım biraz dinlenmek gerek

Ahhh ahh benimkinin ne cumartesisi olmayınca (( Pazarları bile zor buluyoruz...iyi keyifler hepinizeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…