Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

valla 5-6 kilo rahat aldı artık yemekleri çok doldurmuyorum ama kendisi 2. defa kalkıp alıyor daha çok yemiş oluyor:KK1:

ah ah bizimkini anca şişirdik 3 kilo verdi toplantıdan dolayı hımmm ben cok dolduruyorum yesin bittirsin diye kalıyor yemek bende mi öle denesem acaba :26:

ah ah bizimkini anca şişirdik 3 kilo verdi toplantıdan dolayı hımmm ben cok dolduruyorum yesin bittirsin diye kalıyor yemek bende mi öle denesem acaba :26:

bence de öyle yap çünkü gözü kalır tekrar alır böylece daha çok yemiş olur:) çok doldurunca belki gözü doyuyordur yemek istemiyordur:)

geçen gün aldığımız çatal kaşıklı saat bugün geldi, çok güzel yaa kendimize de mi alsak dedim ama benim çilekli saatim daha güzel:)

nasılsınız hatunlar görünmüyorsunuz...ya kızlar önceki gün doğuma gidiyorum diye çalışmayı bi bırakrım o gün bugün tembel tembel geziom çalışasım gelmiyo ne olacak bu halim..Evle uğraşıyorum

nasılsınız hatunlar görünmüyorsunuz...ya kızlar önceki gün doğuma gidiyorum diye çalışmayı bi bırakrım o gün bugün tembel tembel geziom çalışasım gelmiyo ne olacak bu halim..Evle uğraşıyorum

bugun cumartesiii hatuncugum :KK9: kocalar evde bizimki yeni geldi başlarsın canım biraz dinlenmek gerek

Ahhh ahh benimkinin ne cumartesisi olmayınca :KK43:(( Pazarları bile zor buluyoruz...iyi keyifler hepinizeee :KK70:

X