Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bugun ne yapıyorsunuz ne gibi planların var birde yemek var
canım hiçbir planımız yok biraz kitaplığımı düzelttim bir sürü kitabım dışarıda kaldı ama inşallah sınavdan sonra çoğunu atarım:) yemekte de kahvaltılık var bir de domatesli sosis yapacak eşim, sizde ne var
merhabalarr kızlarr nasılsınızz

iyiyiz canım sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik, bebiş için telsiz aldın mı

neden peki alınmaması gerek

canım ilk başlarda midesi bulanınca hamilelerin ne yesem de bastırsın diye yerlermiş ne bulurlarsa ondan da kilo falan alırlarmış iyi değilmiş bu benim kiloma göre en fazla 13 kilo almam gerekmiş şimdilik iyi gidiyorum:)biraz daha ilerleyen dönemlerde haftada yarım kilo falan alınıyormuş işte bildiklerim bu doktorun söyledikleri:))

afiyet olsun canım senin dediğini denedim az pilav verdim onu yedi daha yemedi :) bende bu aksam yeşil mercimek yemeği eşim onu corba gibi görmüyor yanına bir çorba mı yapsam diyorum pilav var birde biyerde gördüm pattes canakları diye onuda mı yapsam diyorum eşim evde yok geç de gelcek

anladım damlacım erkek de bildiğim kadarı fazla kilo almıon kızda cok kilo alıyorsun 20ye kadar cıkıyormus tuzada dikkat et artık senin bilgilerinden yararlancaz

Son düzenleyen: Moderatör:

iyiyim canım bende hamilelikte ilk zamanlara oranla daha iyi:) yok almadım daha ama alıcam çok işe yarıyor neyi önerirsin bana

bence yeter canım ne olacak işte 2 çeşit yemeğin var:)

iyiyim canım bende hamilelikte ilk zamanlara oranla daha iyi:) yok almadım daha ama alıcam çok işe yarıyor neyi önerirsin bana

ben de sana soruyorum kız arkadaşım doğum yaptı da hangi marka alayım diye kararsız kaldım yani 2 gün kullandıktan sonra bozulmasını istemiyorum:) chicco mu kraft mı daha kalitelidir hiç araştırdın mı

ayy anlamamışım araştırmadım ama chicco daha kalitelidir diye düşünüyorum ablamlarda vardı turunculu beyaz yiğenim vuruyodu falan yerlere bulunca bozulmadı bile markası neydi bilmiyorum ama benim çıkmam gerek kızlarr ders çalışcam öptümm sizi

chicco'nun turuncu beyazlı var canım belki odur, sen ne ders çalışıyorsun kız

eşim geldi ii dersler canımmmm bence yarenka iki markada iyi bence fazla kararsız kalma ama benm gönlüm chicodan yana

Gece alınan hafif yemekler mesela yoğurt, süt, meyve suyu, ekmek veya küçük bir sandviç sabah bulantısını azaltır. Yine bu küçük öğünden sonra bile 10-20 dakika kadar dik oturmak gerekir.

Çorba ve diğer sıvı gıdaları öğünlerde değil, katı yiyeceklerden bir saat kadar sonra öğünler arasında yiyin, böylece midenin gerilmesi engellenerek kusmalar engellenecektir.

damlacım senn için bunu buldum gerçi hala miden bulanıyormu bilmiyom ama

eşim geldi ii dersler canımmmm bence yarenka iki markada iyi bence fazla kararsız kalma ama benm gönlüm chicodan yana

canım kraftın çekim alanı 800 m, chicconun 150 m yani tek farkları bu ve kraft 20 lira daha pahalı olduğu için o daha iyidir diyorum
kız sen de pek merak saldın bu hamilelik olayına

canım kraftın çekim alanı 800 m, chicconun 150 m yani tek farkları bu ve kraft 20 lira daha pahalı olduğu için o daha iyidir diyorum
kız sen de pek merak saldın bu hamilelik olayına

ozaman kraft iyidir cekim olayıda önemli

hazırlık yapıoz

ozaman kraft iyidir cekim olayıda önemli

hazırlık yapıoz

valla ben çok korkuyorum doğurmaktan:) arkadaşım 1 ocakta doğurdu hala dikişlerinin ağrısı var, o da normal istedi ama bebeğin eşi bebeğin önündeymiş bebek çıkmazmış o yüzden sezeryan oldu

valla ben çok korkuyorum doğurmaktan:) arkadaşım 1 ocakta doğurdu hala dikişlerinin ağrısı var, o da normal istedi ama bebeğin eşi bebeğin önündeymiş bebek çıkmazmış o yüzden sezeryan oldu

ben dogurmaktan kilo almakdan alıpda verememekden bebege bakamamakdan onu iyi yetişrememekde ona iyi bir gelecek saglayabilirmiyim hepsinden korkuyorum

Allah yardımcısı olsun arkadasının gerçekten cok zor

chicco'nun turuncu beyazlı var canım belki odur, sen ne ders çalışıyorsun kız
olabilir canım belki chicco dur össye gircem de ona çalışıyorum kızzz:))

eskisi kadar bulanmıyor ama yinede bulanıyor teşekkür ederimm canımm uygularım bunları senindee yakın zamanda haberlerinii bekliyoruzz bakalım sende bebek isteği görüyorum bende ilgilisin

vala damlacım bakalım kısmet temmuzdan sonra düşünüyoruz ama kısmet tabi evet öncden evlilik için arastırırdık şimdi bebek için arastırıyorum işim yok ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…