Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

amin canım hadi cık bakalım temizle evini kolay gelsin canım

allah analı babalı büyütsün canım gerçekten çok acı çekmiştir. benim de yengem 6-7 saat bekledi olmadı mecbur sezeryan yaptılar
günaydın kıslar nasılsınız yarenkacım 5 saat ne demek ya ne güzel hediyeni buldun

ndurmaz Allah analı babalı büyütsün bebişi

normal dogum gercekten zor...Ben de iyiyim evdeyim işte

evet canım tam 5 saat:) annem de habire arayıp sordu geldi mi diye, yakın olsaydınız gelirdiniz diyor, az önce de aradı geldi mi diye

kısın elektrik hiç çekilmiyor hava soguk erkenden hava kararıyor

evet ya zaten kışı hiç sevmiyorum. çamaşırları astım banyo tuvaleti yıkadım hepiniz kaçmışsınız:)

bende mutfagımı topladım şimcik yatagımı toplıcam hadi bana gaz verinde ders çalısayım bende

ne güzel işlerinizi bitirmişsiniz kızlar.
benim ev dandini.hele cumaya doğru iyice ipin ucu kaçıyor. birde çalışınca .
bazen işi bırakasım geliyor. evde en güzel erken den kalkıp evi temizleyip akşam kafam rahat oturası geliyor insanın.

bende mutfagımı topladım şimcik yatagımı toplıcam hadi bana gaz verinde ders çalısayım bende
hadi gülpembe yürü gülpembe kim tutar seni git derslerini bitir bak sana çikolata veririm:)

evet canım haklısın çalışınca çok çok zor oluyor ben de 3 ay çalıştım sonra çıktım eylülde okullar açılınca tekrar çalışacağım bakalım ne olacak bir ömür boyu böyle artık

önce alısveriş ettimmm yarenkacım birazdan otururum derse cok kötü bişey oldu ya elma dagıtıyorlardı tadına bakmak için o kestikleri tahtada yememiz gereken eti kesiyorlarmıs bian dalgınlıgıma geldi ve elmayı yedim cok kötü hissediyorum kendimi

badecim evde oturmak hiç güzel değil bosver dandini olsun ev

aman ne olacak hiç sıkma canını kim bilir neler neler yiyoruz:)

pırasa yaptım ama çorba ve başka ne yapacağımı bulamadım henüz yanına..Bi de sütlaç yapıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…