Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kız börek değil tatlı çok güzel yufka arası muhallebi geizde her durduğumuz yerde yedim :))

böre değil biliyorum sebetli birşey benmde pek aram yok sebetli tatlılarla ama tadını merak etmiyorum değilim afiyet olsun canım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
böre değil biliyorum sebetli birşey benmde pek aram yok sebetli tatlılarla ama tadını merak etmiyorum değilim afiyet olsun canım :)

sağol cnm muhallebili bir tatllı :))) ilk uzungölde yedik tam yemeği yedik garson laz böreği istermisiniz dedi dedik sağolun biz doyduk :) getirdi tatlı olunca bir yedik yemeseydik :)

ee napıyorsun şimdi benim kompostom pişti eşim gelincede pilavı yapıcam oturdum kaldım bende birşey yapasım gelmiyor bugün

anladım canım türkiye gidersem eger rize falan yemek istiyorum merak ediyorum tadını

ben suanda almanca kısa bi dizi izliyorum sen yemeğini yaptın ben daha yapmadım eşimi aramam gerek kacta gelcek diye

anladım canım türkiye gidersem eger rize falan yemek istiyorum merak ediyorum tadını

ben suanda almanca kısa bi dizi izliyorum sen yemeğini yaptın ben daha yapmadım eşimi aramam gerek kacta gelcek diye

izle cnm gerçi almancayı hiç sevmiyorum çok kaba ama ne güzel pratik yap aklıma bir cümle geldi almanca onu unutmadım ich habe eine katze :):):):)

şu eşleri beklemek olmasa ne güzel olucak bende pilavı gelince yapıcam soğuk olunca sevmiyorum

neden o cümleyi seviyorsun :) evet gerçekten kaba bir dil

ah ah su toplantı bitsede eski günlerimize dönsek eşim tam 3 kilo verdi nası lodlu anlamadım

neden o cümleyi seviyorsun :) evet gerçekten kaba bir dil

ah ah su toplantı bitsede eski günlerimize dönsek eşim tam 3 kilo verdi nası lodlu anlamadım

valla aklımda o kalmış :))

ay zor valla onun içinde düzeniniz kaçtı inşallah sonuçlanır cnm istediğiniz gibi stres yapıyor birde vakit geçiremiyorsunuz hiç ikinizinde allah yardımcısı olsun

valla aklımda o kalmış :))

ay zor valla onun içinde düzeniniz kaçtı inşallah sonuçlanır cnm istediğiniz gibi stres yapıyor birde vakit geçiremiyorsunuz hiç ikinizinde allah yardımcısı olsun

ama güzel yazmısssın :)

evet geç geliyor yorgun oluyor yemek yiyo ama ne yapıo bilmem 3 kilo verdi bianda iyiki ben burdayım yoksa artık göremezdik kilodan dolayı evet sözlesmeyide bekliyoruz bi imzalasakda rahatlasak

ama güzel yazmısssın :)

evet geç geliyor yorgun oluyor yemek yiyo ama ne yapıo bilmem 3 kilo verdi bianda iyiki ben burdayım yoksa artık göremezdik kilodan dolayı evet sözlesmeyide bekliyoruz bi imzalasakda rahatlasak

sağol cnm :)

sen olmazsan eşin için daha zor olur en azında yanındasın her zaman kararsızlık çok zor gerçi sen orada olduğun için daha çok stres yapıyordur sorumluğun var üstünde uzun sürmez inşallah sonuçlansın biran evvel

evlilik böle bişrşey olsa gerek dün aksam ilkkez eşimsiz dısarı cıktım yemegini yedimi yemedimmi cok düşündüm ama bizim bey tembellik edip yememiş gelip direk yatms bişeyde diyemiyorum yorgun inş uzun sürmez erkek olmak daha zor aradım da şimdi 8.30 da gelcekmiş bizim saatge göre

evet insanın aklı kalıyor ister istemez . aramızda 1 saat var birazcık bekliyceksin cnm
kadınında sorumlulukları çok baska erkeklerinde
erkekler biraz üşengeç sensizde yemek istememiştir napsın benim eşim öyle bensiz yemiyor ille beraber yicez

zor ya 1 saat bile olsa koyuyor insana

ben normal de aksam yemek yemem belli saatten sonra bi çorba içerim ama yanında olurum gelsin sorucam nasıldı bensiz ev alısıyorsun birbirine ben ayrı yatmak istemiyorum mesela

günaydın kızlaar... dünden havadisleri vereyim:)
akşam elektrikler gitti tam 5 saat gelmedi ev buz gibi oldu ağzımızdan buhar çıkıyordu üstelik o karanlıkta balık yaptım
ayrıca arkadaşımı da aradım bebiş için yazın odasında yatırmaya başlayınca telsiz alacakmış, yani hediyemi buldum

günaydın kızlaarr hemen ben de vereyim havadisleri dün burda yazdıktan biraz sonra arkadaştan msj geldi doğuma giriyorum diye apar topar gittim...Çok çekti 12 saatte oldu doğum malesef (( 11de oradaydım bebeğimiz gece 11de doğdu.Akrabaları çok tatlı insanlar onlarla akşam 9 a kadar bekledik sonra yengeleri ile eve döndük haber beklemek için 11de de bebeğimizin doğum haberi geldi. Ama arkadaşım sabah 11den gece 11 e doğumhanede sancı odasındaydı. Normal doğum yaptı Allah nazarlardan saklasın çok güzel bir oğlumuz oldu darısı tüm anne adaylarının ve bizim başımıza. Rabbim herkese kolay doğumlar nasip etsin.Bugün dinlensin yarın tekrar giderim artık evine ziyarete :)) Teyze olduuummm

günaydın kıslar nasılsınız yarenkacım 5 saat ne demek ya ne güzel hediyeni buldun

ndurmaz Allah analı babalı büyütsün bebişi

normal dogum gercekten zor...Ben de iyiyim evdeyim işte

alalh analı babalı büyütsünn
normal doğum olmasına şaşırdım doğrusu. malesef şu zamanda çoğunlukla doktorlar işin kolayına kaçıp sezeryan yapıyorlar.
çok nadir artık normal doğum. tebrik etmek lazım arkadaşınızı. çoğu anne korkudan bile sezaryan istiyor

evet kızlar gerçekten öyle aslında normal doğumun zorluğundan değil arkadaşımın bebeği haftasını geçmişti doğmuyordu o yüzden zor oldu arkadaşım da normal doğum istedi ama şükür o da iyi bebiş de..ama benin gözüm korktu..Sezeryan istemem normal doğumdan da korktum bakalım artık

aynen öle badecim doktorlar işin kolayına kacıyor ve sezeryana yöneltiyorlar özellklede özel hasteneler burda normal dogum yapmak zorundasın

teşekkürler kızlar Rabbim herkese nasip etsin inş..Ben şimdi çıkmalıyım dün sabah 11 akşam 1 hastahanedeydim bugn de bi evimi fln süpüreyim :))) öğleden sonra çalışırım artık öpüyorum beni özleyiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…