Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

herkese merhabaaopuyorumnanaktan
kız gülpembe ev işinin güzeli mi olur yaakaydirigubbakcemile3

herkese merhabaaopuyorumnanaktan
kız gülpembe ev işinin güzeli mi olur yaakaydirigubbakcemile3

her gün yapıyoruz ya lülülülülülü deriz ya hayırlı işler güzel günler kocacım bizede hayırlı ev işleri güzelce ev işleri sırnaşık şey

her gün yapıyoruz ya lülülülülülü deriz ya hayırlı işler güzel günler kocacım bizede hayırlı ev işleri güzelce ev işleri sırnaşık şey

haa tamam o zamankaydirigubbakcemile3 eee bitirdin mi işlerini, ben bugün bayağı temizlik yaptım o yüzden buraya da geç kaldım:)

aaa böyle tembellik olmaz ki amakaydirigubbakcemile3 aman canım boşver zaten ev işi nankör yapsan da yapmasan da aynı, nasılsa yine kirlenecek:KK1:

hakkat ya temizliom siliommm arkadan yine tozlanmıs camlarda acık ya deli oluyorum dedim silmiyom artık ne bu böle aaaaaaaaaaaaaaaaaaa kötükedihüso

hakkat ya temizliom siliommm arkadan yine tozlanmıs camlarda acık ya deli oluyorum dedim silmiyom artık ne bu böle aaaaaaaaaaaaaaaaaaa kötükedihüso

evet sıcak olduğu için camları açıyoruz bu defa da toz oluyor neyse biz de az önce kimliklerimizi değiştirdik çok duygulandım değiştirmeden önce eskisinin fotokopisini çektim:sinifsinif:

evet sıcak olduğu için camları açıyoruz bu defa da toz oluyor neyse biz de az önce kimliklerimizi değiştirdik çok duygulandım değiştirmeden önce eskisinin fotokopisini çektim:sinifsinif:

sen bayagı geç değiştirmisin ben balayından döndükden sonra ilk gün değiştirdim sempatiksalakcinni elime aldım dedim bi evli yazıyo dedim farklı bişey yokki dedim ilk sokla sonra soyadı kısmı geldi aklma delikafadulden bi baktımki orası da değişmiş akannehir ben degarip oldum

sen bayagı geç değiştirmisin ben balayından döndükden sonra ilk gün değiştirdim sempatiksalakcinni elime aldım dedim bi evli yazıyo dedim farklı bişey yokki dedim ilk sokla sonra soyadı kısmı geldi aklma delikafadulden bi baktımki orası da değişmiş akannehir ben degarip oldum

acelen neydi kızkaydirigubbakcemile3 adam verirken yeni soyadımla seslendi valla hiç üstüme alınmadım:KK1: baktım eşim almaya gidiyor ya çok garip bir şeymiş

onun çalışması lazım canım yoksa bu saydıklarını kim ödeyecekkaydirigubbakcemile3
valla zaman çok çabuk geçiyor bizim tam 1.5 ay olmuş, o kadar hazırlık yapıyor ediyorsun heyecanlanıyorsun hepsi 3 saat içinde bitiyor:KK1: neyseki her şey istediğimiz gibi oldu hiçbir sorun çıkmadı inşallah sizin de öyle olur canım... düğünü nerde yapacaksınız canım

haklısın canım çalışsın bakalım bilmiyorumkismile
senın adına çok sevindim canım işlaa benımde öle olur zemuszemus
nikah taksim evlendirme dairesinde olcak :kedi:

kızlarrrrrrrrrrrr ben geldiiiiiimmmmm zemuszemus

hoşgeldin taze çıtır gelin opuyorumnanaktan nasılsın sempatiksalakcinni

Gulpembecim angelcim Ben iyim sizler napiyorsunuz yemegimi yaptim kocami bekliyorum :)) bugun tam 3 haftalik evliyim hepinizi ozledim artik cok giremiyorum AMA gelmeye calisicam opuyorum hepinizi

Son düzenleme:
Gulpembecim angelcim Ben iyim sizler napiyorsunuz yemegimi yaptim kocami bekliyorum :)) bugun tam 3 haftalik evliyim hepinizi ozledim artik cok giremiyorum AMA gelmeye calisicam opuyorum hepinizi

bende iyiyim canım almanyadayım eşimle beraber döndüm beklemedik ayrıda kalmadık cok şükür:Saruboceq: bende yemegimi hazırladım birazdan yeriz bizde

X