Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızllarr nasılsınız haziran gelinleri...

ben evlendim geldim rüya gibi bir düğündü nasıl geçti anlamadım.her şey içime sindi çok şükür fotograflar saçım makyajım.sadece kuafördeyken kasnagım kırıldı.düğün günü bu aksilik oldu.kınadada müzik organizasyonu bozuklugu oldu ona çok sıkıldım ağladım.her şey nasıl hızlı geçti anlamadım 10 gün geçti bile evleneli..balayımız çok güzel geçti...

siz nasılsınız benimle aynı gün evlenenler geldiler mi?

profilime de resimlerden ekledim biraz bir yakınımızın çektikleri.studyo dış çekim hepsi çok içime sindi.

yeni evlenen arkadaşlara hayırlı olsun mutluluklarr
benimde son 1ay kaldı
kızlar size bi akıl danışmak istiyorum
şimdi çeyiz alma diye bişey vardır ya hani her kız tarafı için şerefli bi durumdur bizim göreneklerimize göre gurur verici hoş bi olaydır aslında
bizde öle olcanı düşündük ama kayınvalidem ve kayınpederim hiç oralı değiller bi kaç kere şakayla
karışık takıldım ve k.pederim eltimede yapmadıklarını gerek yok fln dedi ben açıkçası bozuldum o tavrına ama bişi demedim ailemde bende hiç öle bi istek beklenti içine girmedik
ama böyle ufak tefek gelenekleri uygulamakda güzel oluyor aslında
nişanlım bi arkadaşının arabasını alıp gelcek eşyaları koycaz bi kısmınıda biz babamın arabasıyla gittikçe götürüyoruz ztn nişanlımda sadece annemle babamında gelmesni özenirdim ama olsun
onlar öyle uygun görmüş dedim o da hak veriyo ama bişi de diyemio böle yanee
ben asla laf sokmam kapanır gider ama sizce çok zor bişi mi bu

canım boşver bence hiç üzülme bizim eşyalrımızı da eim geldikçe götürmüştü.kayınvalidemler gelmediler hiç.en güzel telaşların bunlar çok düşünerek keyfini kaçırma.

takmamak en iyisi ama işte insan bazen ufak beklentiler içine giriyo
beklemiceksin demekki onlar özenmiyosa bende özenmem içimden kırılsamda bi laf etmem geçer gider bizim canımız sağolsuın nişanlım çok ilgili çok şükür o yeter

aybuer cnm baktım fotograflarına çok güzel çıkmışsınız allah mutlu etsin cnm

mwm cnm benim benim bugün nişanlım kuzenleri evde en son kalan eşyaları aldı eve götürdü

bizde daha önce nişanlımla taşımıştık yavaş yavaş

evde bir kıyafetlerim kaldı onlarıda ben götürücem

sen özenmişsin keşke gelseydiler bizde yapmadık çeyiz götürme ondan birşey diyemiyorum cnm ama üzme kendini

mrhaba kıslar nasılsınız ben cok iyiyim dün kınam oldu aglamadım :) süperdi hersey...... yarın 20 haziran eger burda olamazsam herkese şimdiden mutluluklar öpüyorum sizleri kendinize iyi bakın

herkese iyi akşamlaaaropuyorumnanaktan
ben de evlendim geldim:) her şey çok güzel geçti hiçbir aksilik olmadı yani düğün günü evde boş boş oturdum bile, kuaförde işimiz çok çabuk bitti saçım falan çok güzel oldu resimleri de çektik, balayı da çok güzel geçti bu sabah geldik.
evlenen arkadaşlara mutluluklar dilerim, gülpembecim inşallah sen de sorunsuz atlatmışsındır canımopuyorumnanaktan

Bende seni bekliyodum desemdaha önce düğüne kaç ....kaldı?dan hatırlıyorum seni..Allah mutlu etsin bir yastıkta kocatsın..Hadi darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

Bende seni bekliyodum desemdaha önce düğüne kaç ....kaldı?dan hatırlıyorum seni..Allah mutlu etsin bir yastıkta kocatsın..Hadi darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

çok teşekkür ederim canım darısı başına opuyorumnanaktan senin de az kalmış zaman çok çabuk geçiyor, şimdiden kolay gelsina.s.

iyi akşamlar bacum nasılsın iyimisin hg taze gelin kaydirigubbakcemile3nasıl gidiyo evlilik tavsiye ediyonmu sempatiksalakcinni

ösledik kaybolma öle uzak zaman bidayerimseniben

yarenkammmmm gülpembecimmmm canlarımopuyorumnanaktan ayyyy evlendiniz bana sıra geldi hazırlıklarım son hızla devam ediyor inşallah çok mutlu olursunuz:Saruboceq: bende eskisi gibi fazla giremiyorum bu haftayı atlattım mı girerim yine :):):)

çok sevindim herşeyin güzel geçmesine darısı benim ve evlenecek tüm gelinlerin başına

çok teşekkür ederim canım darısı başına opuyorumnanaktan senin de az kalmış zaman çok çabuk geçiyor, şimdiden kolay gelsina.s.

keşke dediğin gibi az olsakaydirigubbakcemile3bana çooook uzun geliyor.4,5 ay kocaman:sinifsinif:
Sen anlat bakalım nasıl gidiyo evlilik?:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…