Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

cnm herşeyin güzel geçmesine çok sevindim allah mutlu etsin cnm:Saruboceq:
senden sonra sıra bana geldi gülpembecim kaydirigubbakcemile2

cnm valla bende sizi kıskanıyorum herşeyiniz bitti güzel geçti darısı başıma sempatiksalakcinni

heraaacım kayboldun gelmedin bir daha
inşallah çok mutlu olursun cnm evliliğinde:Saruboceq: ben sıfır yaptırdım gelinliğimi tutmama bile gerek kalmayacak ama nazar olmasında

cnm hayırlısı olsun resimlerine baktım ne kadar güzel bir gelin olmuşsun fotograflarınızda çok güzel allah mutlu etsin cnm :Saruboceq:

bütün evlenen gelinlerimizi öpüyorum opuyorumnanaktan

günaydın kızlaar hepinize güzel bir gün diliyorumopuyorumnanaktan
ben işimi bitirdim oturuyorumkaydirigubbakcemile3 birazdan ders çalışmaya başlayacağım haftaya cumartesi kpss var bitse de kurtulsam:sinifsinif:
bugün 1 temmuz bakalım haziran gelinleri toplanacak mı burda:hulya:

Kiyamam ev isini bitirmis ev hanimi.sempatiksalakcinni
Kinaya 8dugune son 10 gunum ben burdayim yarenkacim sanada simdiden basarilar diliyorum sinavda

Gununuz guzelgecsin opuyorumnanaktan

iyi gecelerr kızlarr geçmişi okudum ne güzel herkes çok mutlu Rabbim daim etsin ewlenecekleredee çokkk çookk mutluluklar diliyorumm..

kıslar merhaba sizlere turkiyeden yazıyorum kısmetse yarın eşimle beraber almanyaya dönücez 1 haftadır vize işlemleri ile ugrastık cok şükür 2 gün içinde aldık ve yarın gidiyorum tekrar görüşmek üzere öpüyorum sizleri

gülpembecimm bnde öpüyorum senii nasıl almanyada olmakk

vala suan icin bişey anlamadım ev hazır ama esyaları yerleştiriyorum sabahdan beri dün geldim suanda bi sorunum yok cok güzel yerler burası sanki yazlıkdaymıssın gibi sessiz sakin tabi ilk günlerim ilerleyen zamanlarda nasıl olur bilemem kaydirigubbakcemile2

gülpembecim okuyunca çok mutlu oldum demekki hemen gidebildin, bizim ev yerleştirme faslı bitti seninki başladı ne güzel canım mutluluklar diliyorumopuyorumnanaktan artık cumartesiden sonra bütün gün kk'da olurumkaydirigubbakcemile2

evet bende cok mutluyum eşimle gelmek daha güzeldi evi yerleştiriyorum yavasdan işte dün alısverişe cıktık biraz evimize bişeyler aldık suan için bi sıkıntım yok cok şükür

sen neler yapıon canım sınav durumu ne oldu geçmişi okuyamdım..evine alıstınmı illaki alısmıssındır kaydirigubbakcemile2 taze taze 15 günlük gelinsin artık
:1hug::1hug:

inşallah sonsuza kadar böyle devam eder mutluluğunuz canımopuyorumnanaktan evime alıştım tabi bu arada ne 15 günü kız tam 23 günlük gelinimkaydirigubbakcemile3
evle pek ilgilenmiyorum eşim gelene kadar hep ders çalışıyorum o geldikten sonra da yemek falan yapıyoruz zaten saat 5'te geliyor, cumartesi sınav var artık pazar günü evi baştan aşağı temizlemeyi düşünüyorum. almanya nasıl canım sen alışabildin mi ailenden ayrılmak zor oldu mu?

pardon canım ben seni 15 günlük biliyordum kaydirigubbakcemile3 amin canm hepimizin mutlulugu devam eder basarılar dilerim sınavında umarım hersey gönlünce olur tatlım....bende hafta sonu gezicem almanyanın tadını cıkartayım sempatiksalakcinni ben suan alıstım gibi duruyorum sanki turkiyedeymişim gibi sadece sehir farkı varmıs gibi ailemden ayrılmak zor oldu babamın evinden ayrıldım esyalar falan ben kapattım bide arkama baktım ve bir daha nezaman gelceğimi bilmeden ayrıldım :gitme::gitme: hersey insanlar için.....

Ne güzel herşey bitmiş bizde o günleri kazasız belasız atlatırız inşallah:gitme:Allah bizede kısmet ederde...Evlenen herkesler mutlu maşallahBir ömür eşlerinizle mutluluğunuz daim olsun kızlar....Dua edin bize noluuuropuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…