Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlar bişey sorcam size artık az kaldı ama doğum kontrole yönelik ilaç falan kullanıyo musunuz? ya da bu konuyla ilgili bilgilerinizi paylaşır mısınız?

kıslar merhaba naslsınız ben pazartesi doktora gittim ve sordum denize girebilirmiyiz diye girebilirsin dedi ama yeni evlililerde devamlı idrarda iltihaplanma oluyor dedi oyuzden sık sık su iç dedi bilginiz olsun

gülpembecim nasılsın ??? nasıl gidiyor ??

iyi sen sorduysan daha rahat giricem denize olumunekankayizsmile

anladım canım ne bilim kızların çoğu başlamış ilaca yan etkilerinden falan bahsediyolardı acep dedim benimkine 20 gün var kullanmalı mıyım??

cnm o senin tercihine bağlı eğer hemen çocuk düşünmüyorsanız kullan çünkü hemen çocuk istemeyenler daha çok tercih ediyor doğum kontrol hapını ve yan etkileri var ama kullanmak istiyorsan bence doktor kontrolü olmadan alma

gülpembecim nasılsın ??? nasıl gidiyor ??

iyi sen sorduysan daha rahat giricem denize olumunekankayizsmile

iyiyim sebnemcim sen nasılsın bende gün sayıyorum işte :lepi:

evet sordum girebilirsin dedi ilkin yanma olucak dedi ve cogunlukla idrar iltihaplanması oluyor yeni evlilerde dedi bunu da devamlı tuvalete giderek halledebilirsin dedi ıkıncakmısız gelsin diye oyuzden de bol bol su içicez :kedi:

dogum kontrol hapını ben önceden kullandım tedavi amaclı dahada kullanmam

bende iyim cnm napim işte perdelerimi bekliyorum bende napim

ayy çok az kaldı sizin hihoyyyt

artık dikkat edicez cnm gerçi siz bir evlenin bana anlatırsınız artık sakınca varmı yokmu diye

ayy şimdi siz evleneceksiniz balayı falan ben yalnız kalıcam ama burda (((( benneyaptımki

selam kızlar nasılsınız, sadece 3 günüm kaldı çok heyecanlıııhihoyyyt
cuma akşamı kınam var, dün akşam çerezleri paketledik artık yapacak bir şey yok sadece günün gelmesini bekliyoruz, misafirler gelip gidiyor. zamanım olursa yine girerim, öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan

cnm benimmm ayyyy kalmadı birşey inşallah çok güzel geçer herşey istediğin gibi olur

benimde mobilyalarım geldi yarenkacım artık sonra paylaşırım sizinle opuyorumnanaktan

cnm benimmm ayyyy kalmadı birşey inşallah çok güzel geçer herşey istediğin gibi olur

benimde mobilyalarım geldi yarenkacım artık sonra paylaşırım sizinle opuyorumnanaktan

çok sağol tatlım inşallah hepimizinki güzel geçeropuyorumnanaktan
şimdi burdayım canım ya paylaşsan çok iyi olur:)

kıslar nasılsnızzz yarenkacım hadi senide veriyoz inş mutluluklar diliyorum Şeniz güzel bir balayı diliyorum artık haziran gelinleri 1 temmuzda burdan devam etsin
sebnemcim mobilyaların hayırlı olsun sennde az kaldı

sağol gülpembecimopuyorumnanaktan

çıkmış yarenka şutarafagitti

evet siz 1 temmuzda devam edin ben buralarda olucam hala :lepi:

kızlar moralim çook bozuk ya gelinliğim berbat olmuş en çok korktuğum şey başıma geldinapıcam ben yaa paranın yarısınıda verdim: düzeltmelerini istcem ama inşlh yaparlar yoksa yandım

:teselli:
kızlar moralim çook bozuk ya gelinliğim berbat olmuş en çok korktuğum şey başıma geldinapıcam ben yaa paranın yarısınıda verdim: düzeltmelerini istcem ama inşlh yaparlar yoksa yandım

cnm benim ay çok üzüldüm yaaaa (ben riske girmedim cnm hazır aldım gelinliğimi inşallah düzeltirler istediğin gibi olur cnm yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…