Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

inşlh canm ya valla hazrlar hoşuma gitmemişti gidenlerde baya pahalıydı:S 800 diktrdik pazarlıkla bide :S ama berbat oldu hazr 250 tlkllerden daha beter :S:S neyse kızlar ii geceler nasıl uyıcaksam:KK43:

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar benim de ayın 26sında düğünüm var ve benim ayak parmağımda sorun olduğu için (bi parmağım çarpma sonucu büyümedi daha yukarda) btün ayakkabılar vuruyo bi süre sonra ve gelinlik ayakkabımdan da korkuyorum çok...Sizce kilotlu çorap giymeli miyim..ten rengi mi bu gelin çoraplarından mı?? Yardımınıza ihtiyacım var...Geceyi düşünmüyorum duş fln olcağı için.sadece salonu düşünüyorum..ben antalyada yaşıyorum

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar benim de ayın 26sında düğünüm var ve benim ayak parmağımda sorun olduğu için (bi parmağım çarpma sonucu büyümedi daha yukarda) btün ayakkabılar vuruyo bi süre sonra ve gelinlik ayakkabımdan da korkuyorum çok...Sizce kilotlu çorap giymeli miyim..ten rengi mi bu gelin çoraplarından mı?? Yardımınıza ihtiyacım var...Geceyi düşünmüyorum duş fln olcağı için.sadece salonu düşünüyorum..ben antalyada yaşıyorum

canım bence külotlu çorap giy, gelin çoraplarına baktım ama lastik yerine silikon varmış direk vücuda yapışıyor rahat edemem diye almadım, pentinin vanilya rengi külotlu çorabını aldım

şebnemcim burdasın gördüm seniiiopuyorumnanaktan

cnm benim kkya girdim maillerime bakayım dedim sonra unuttum canım ya buraya yazmayı :)))

nasılsın ?? inşallah herşey güzeldir

ayy senin yerine ben heyecan yaptım bende o günleri görürüm inşallah

bugün beyaz eşyalrım geldi ev ev gibi oldu valla

seni çooookkk öpüyorum cnm opuyorumnanaktan

iyi geceler kızlar bu akşam kınam vardı her şey çok güzel geçti ve ağlamadııım:lepi: çünkü kınadan nefret ettiğimi bildikleri halde elimi remen boyadılar çok sinir oldum ve sinirden ağlamadımkaydirigubbakcemile3 iyi ki de öyle yaptılar dedim ve hemen kalktım elimi yıkadım kına falan tutmadıkaydirigubbakcemile2 bol bol oynadım bu kadar oynayacağımı zannetmiyordum darısı düğünün başına:) şimdilik iyi geceler yarın yine girerim müsait olursamopuyorumnanaktan

slm kızlar

arada bir yazıyorum buralara fazla giremiyorum nete

yarenka hayırlı olsun kınan, düğünün inş çok daha güzel geçer

damla bence cazgırlık yap o gelinliği düzenlesinler parasını geçte o gece öyle gelinlik canını daha çok sıkar değil mi?

benimde 4 günüm kaldı :S ay hiç heyecan yok bende yaaaaaa

yarenkacımmm hayırlı olsun çok çok mutlu olun inş. düğünden sonra konuşuruz bol bol şimdiden tebrik ediyorum

iyi geceler kızlar bu akşam kınam vardı her şey çok güzel geçti ve ağlamadııım:lepi: çünkü kınadan nefret ettiğimi bildikleri halde elimi remen boyadılar çok sinir oldum ve sinirden ağlamadımkaydirigubbakcemile3 iyi ki de öyle yaptılar dedim ve hemen kalktım elimi yıkadım kına falan tutmadıkaydirigubbakcemile2 bol bol oynadım bu kadar oynayacağımı zannetmiyordum darısı düğünün başına:) şimdilik iyi geceler yarın yine girerim müsait olursamopuyorumnanaktan

ohhh çok sevindim canım demek mutlu son geldi yaklaştı her şey gönlünce olsun opuyorumnanaktan

hepinize teşekkür ederim kızlaropuyorumnanaktan bu hafta sonu evlenen herkese mutluluklara.s.

vildan 12 haziran
mrwa 12 haziran

yarenka 13 haziran
heraaa 13 haziran
fztfatmafzt 13 haziran

kızlarrrrr hepiniz çok mutlu olun inşallahh :nazar:opuyorumnanaktan

yarenkacımmm

cnm benimmmmmm çok mutlu oldum iyi geçmiş herşey inşallah düğününde çok güzel geçsin

kaç gündür giremedim bende rahatsızdım biraz çok öpüyorum cnm balayınızda güzel geçsin inşallah opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ama kimse yok herkes hazırlık yapıyor sanırım..
Ben evlendim bir hafta oldu işe bile başladım..

şebnemcimmm nasılsın ya görşemiyoruzz ;( gece giriyosunuz

iyim cnm benim sen nasılsın evet ya herkes hazırlık yapıyor benimde az kaldı giremiyorum fazla kısmetse düğünler bitsin yine görüşürüz opuyorumnanaktan

sea cnm tabi sen atlattın herşeyi ohh ne güzel darısı başımıza artık kaydirigubbakcemile2

selam gelinler, az kaldı çok az. bi acayip durumdayım. heyecan var mı yok mu anlamıyorum inanın. Haziran başından beri Kıbrıs'taydık. İşlerimizi ayarladık. Ama istediğimiz gibi bi ev bulamadık. İnşallah gidince ilk onu ayarlıcaz. Haziran gelinlerinden evlenen herkese mutluluklar diliyorum. Sıradaki gelinlere de mutlu kınalar ve düğünler diliyorum...opuyorumnanaktan

X