Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yarenkacımmm tebrikler kuzum demek geldin bile süper yaaa gülpembecim seni de dört gözle bekliyoruz ama sen tatilin tadını çıkar tabii:)))) Kızlaaaaaaaaaar son 4

iyi akşamlar bacum nasılsın iyimisin hg taze gelin kaydirigubbakcemile3nasıl gidiyo evlilik tavsiye ediyonmu sempatiksalakcinni

ösledik kaybolma öle uzak zaman bidayerimseniben
hoşbulduk komşumkaydirigubbakcemile3 iyiyim evlilik çok iyi gdiyor şimdi babamlardayızsempatiksalakcinni dün geldik bugün gidecektik babam göndermiyor çok özlemiş:gitme: senin de az kaldı bacım hadi kolay gelsin
sana da kolay gelsin canım biliyorsun bunlar tatlı hazırlıklar, her şeyimiz çok güzel geçti inşallah senin de öyle olur tatlımopuyorumnanaktan
keşke dediğin gibi az olsakaydirigubbakcemile3bana çooook uzun geliyor.4,5 ay kocaman:sinifsinif:
Sen anlat bakalım nasıl gidiyo evlilik?:dance:
evlilik güzel tabi kiisempatiksalakcinni aynı evi paylaşmak her sofraya beraber oturmak çok güzel bir duygu, şimdi ilk günler bakalım sonrası nasıl olacakkaydirigubbakcemile3
yarenkacım hoşgeldinnn resimlerini merakla bekliyorumm:)
hoşbulduk canım bir ara eklerim resimleri olumunekankayizsmile
yarenkacımmm tebrikler kuzum demek geldin bile süper yaaa gülpembecim seni de dört gözle bekliyoruz ama sen tatilin tadını çıkar tabii:)))) Kızlaaaaaaaaaar son 4

teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan evlendim geldim işte, senin de çok az kaldı bekliyoruz dönmeni evli bir bayan olarakkaydirigubbakcemile3

merhaba taze haziran gelinleri sizlere yagmurlu bir bodrum havasından kocaman sevgiler ben cok iyiyim cok mutluyum hepinizi öpüyorum.......bu haftaki gelinlere mutluluklar

merhaba taze haziran gelinleri sizlere yagmurlu bir bodrum havasından kocaman sevgiler ben cok iyiyim cok mutluyum hepinizi öpüyorum.......bu haftaki gelinlere mutluluklar

tebrikler gülpembeciiimopuyorumnanaktan sen de artık evlendin haziran gelini oldun ömür boyu mutluluklar diliyorum canım, biz de cumartesi bodrumdaydık hava çok güzeldi, inşallah hemen düzelir, öpüyorum tatlıma.s.

yarenkacım canım benim bende seni ve tüm haziran gelinlerini tebrik ediyorum....evet evlendim cok mutluyum zemuszemus burda kötü yarın umarım güzel olur bende öpüyorum iyi bakın kendinize....

Kızlar bu haftasonu düğünüm :) Yarın kına gecem..Ben de tüm hazira gelinlerini tebrik ediyorum ve yayına kısa bir süre ara veriyorum :)) Beni özleyin anacımmmm

slm kıslar bende geldim bu hafta resim yükleyemiyorum evde net olmadığı için haftaya eklicem inş

selam kızlar bende geldim haziran gelinleri evlenenleri tebrik ederim evlenceklerede bol şans diliyorum herşey gönüllerince olsun

taze gelinim nasıl gidiyor evlilik evine alıştınmı yarenkacım opuyorumnanaktan

tavsiye ediyormusun vazgeçeyim mi yoksa 15 gün kala

taze gelinim nasıl gidiyor evlilik evine alıştınmı yarenkacım opuyorumnanaktan

tavsiye ediyormusun vazgeçeyim mi yoksa 15 gün kala

alıştım şebnemcim çok güzel gidiyoropuyorumnanaktan tabiki tavsiye ediyorum her şey çok güzel, karışan yok, istersen iş yap istersen yapmakaydirigubbakcemile3 senin de çok az kaldı canım ya bak benim tam 2 hafta oldu senin 2 hafta kaldı, heyecan var mısempatiksalakcinni

çok sevindim cnm inşallah hep böyle gitsin evliliğin :Saruboceq:

heyecan kim ben kim :)) hala uğramadı bana sempatiksalakcinni

son hafta bekliyorum gelir inşallah

gülpembeden haber yok onunda güzel geçmiştir inşallah herşey

gunaydın kıslar nasılsınız ben cok iyiyim.....bu aralar yogunum eşimle beraber yurtdısındaki evrakaları ayarlıyoruz oyuzden nete fazla giremiyorum ama hersey süperdi pazar aksamı istanbula geldik aklım bodrumda kaldı otelimiz harika idi sebnem seni kıskanıyorum tatile gidiyorsun kaydirigubbakcemile3 ben cok mutluyum hepinizi öpüyorum................

iyi olmana çok sevindim gülpembecimopuyorumnanaktan ben de seni kıskanıyordum tatile gidiyorsun diyekaydirigubbakcemile3
ne güzel eşim demeye alışmışsın bana hala tuhaf geliyor söyleyemiyorum:)
yine gelirsin tatlım özletme kendini öpüyorumopuyorumnanaktan

merhaba kızlarrrrr hepinizee kocamn sevgilerrr :) evlilk serüvenine start vermiş bulnları çok çok tebrik ediyorum :) nasıl geci neler yaşadınz çok merk ediyorumm :) bn sanki rüyadaymısım gibi gecdi sanki bnm düğünüm değilmiş gibi :dance: Allaha şükür bir defa yeri öpmeme az kalmısken düşmekden son anda kurtulduum tek tavsiyem gelinliği uzun yaptrmayın kzlarrr

Merhaba taze gelinler :))) kınam, nikahım, fotoğraflar herşey çok güzeldi. birazdan eklicem fotoları albümden bakarsınız. hera gibi bana da benim düğünüm değilmiş gibi geldi.çooook mutluyum. 2 gün sonra hayırlısıyla Kıbrısa gidiyoruz. evlenen herkese mutluluklar diliyorum, gün sayan arkadaşlara da darısı başınıza diyorum hayırlısıyla :)

ikinizi de tebrik ederim kızlar, benim de her çok güzel geçti gerçekten sanki başkasının düğününe gitmiş gibiydim:) heracım sana da geçmiş olsun ucuz atlatmışsınkaydirigubbakcemile3 benimki de kuyrukluydu hatta duvak da uzundu ama hiçbir sorun olmadı, oynarken duvağı koluma doluyordum:teytey:
şimdi ne yapıyorsun alıştın mı evli olmaya ve soyadına, ben hala eskisini kullanıyorum alışamadım:)

kızlar fotoğrafları yükledim. albümümden bakabilirsiniz olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…