Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

o kadar pullu süslü şeylere bence de gerek yok canım ya sade ve şık olsun
inşallah en kısa zamanda kendi evimize geçeriz canım:Saruboceq: tayin durumumu bekliyoruz maalesef

inşallah en kısa zamanda olur cnm:Saruboceq: valla neler var ya nasıl yapıyorlar anlamadım birde nasıl uyumsuz görmelisiniz kahve rengi perde yeşil pullar var üstünde kaydirigubbakcemile3

kıslar nasılsınız evet bayagıdır girmiyorsunuz yarenkacım yazını okudum sabah ve beni cok kötü yaptın mafoldumben hazırlıklar nnasıl gidiyor kıslar sebnemcim perdeler hal olur canım benm

iyim cnm sen nasılsın ???

valla cnm perdelere başladık ay ne zormuş perde seçmek bakalım en kısa zamanda tekrar bakıcaz bi eşyalarımız gelse guclubacismile

gelinliğimi ekliycem cnm bu gece opuyorumnanaktan

bende nasıl olayım gün sayıyorum yarenkayı bi evlendirsem opuyorumnanaktan
ne güzel hazırlıklar canım ya
gelinliği bekliyorummmmm:lepi:

kıslar nasılsınız evet bayagıdır girmiyorsunuz yarenkacım yazını okudum sabah ve beni cok kötü yaptın mafoldumben hazırlıklar nnasıl gidiyor kıslar sebnemcim perdeler hal olur canım benm

dün çok doluydum canım çok duygusallaşmıştım, akşam da oturdum yazdım rahatladım

tamam o zaman yazıp yorulmana gerek yokkaydirigubbakcemile3
ben de yarın saç ve gelinlik provasına gideceğim bakalım nasıl şeyler çıkacak ortaya:)

okadar güzel yazmısssınki benm duygularımı anlatmıssın zaten
resmini gnder canım bekliyorum

tamam o zaman yazıp yorulmana gerek yokkaydirigubbakcemile3
ben de yarın saç ve gelinlik provasına gideceğim bakalım nasıl şeyler çıkacak ortaya:)

hadi cnm hakalın nasıl olucak valla en son aldığımda gelinliği çok heyecanlandım hiç heyecenlanmamıştımhihoyyyt

cnm nasıl bir saç düşünüyorsun??

hadi cnm hakalın nasıl olucak valla en son aldığımda gelinliği çok heyecanlandım hiç heyecenlanmamıştımhihoyyyt

cnm nasıl bir saç düşünüyorsun??

canım hani bir defa birkaç model eklemiştim ya dağınık topuz şeklinde, o tarz düşünüyorum. sıkı topuzları sevmiyorum nedense

canım hani bir defa birkaç model eklemiştim ya dağınık topuz şeklinde, o tarz düşünüyorum. sıkı topuzları sevmiyorum nedense

en iyisi cnm bende dağınık topuz düşünüyorum . güzel duruyor :lepi:

bakalım haftaya doğum günüm var nişanlımla yemeğe gideriz acaba bizim burdaki kuaföre yaptırsam mı bende dağınık topuz naıl olucak bir göreyim kaydirigubbakcemile3

tabi canım o gün yaptır bir taşla iki kuş vurmuş olursunkaydirigubbakcemile3

şimdiden dogum günün kutlu olsun canım dogum günün benm kuaföre böle bişey demedi bakalım ne olcam :bbo:

şimdiden dogum günün kutlu olsun canım dogum günün benm kuaföre böle bişey demedi bakalım ne olcam :bbo:

bence rova yaptır canım ya düğün günü zaman kaybetmemiş olursun, hem de nasıl bir model olacağına karar verirsin. özellikle makyajı kesin yaptır

sağol cnm benim a.s.

sebnemcim gelinliğin resmini eklicenmmi ben kacıcam da

cnm 2 dk ya ekliyorum kaçma bi yere zemuszemus

bence rova yaptır canım ya düğün günü zaman kaybetmemiş olursun, hem de nasıl bir model olacağına karar verirsin. özellikle makyajı kesin yaptır

valla cnm saç değilde beni en çok endişelendiren makyaj kuaförüm belli değil işte daha :sinifsinif:

vala nisandada gititm hemde provasız herse güzel oldu gerçi 10 gün önceden gdicem sac modelini secicem makyaj işini ozman kosnurum kıs yarenkaaaa bende düştüm 4 haftayaaa hep bunu bekliyordum :lepi:

vala nisandada gititm hemde provasız herse güzel oldu gerçi 10 gün önceden gdicem sac modelini secicem makyaj işini ozman kosnurum kıs yarenkaaaa bende düştüm 4 haftayaaa hep bunu bekliyordum :lepi:
evet kız 2 gün sonra sen 3 haftaya düşeceksin ben de 2 haftayakaydirigubbakcemile2
makjay tonlarını ne düşünüyorsunuz canlar kacmıyom benkliommmm

valla hiç bilmiyorum canım yaa hangi ton uygun olur acaba, ben beyaz tenliyim gözlerim yeşil. hangi renk far güzel olur

evet kız 2 gün sonra sen 3 haftaya düşeceksin ben de 2 haftayakaydirigubbakcemile2

valla hiç bilmiyorum canım yaa hangi ton uygun olur acaba, ben beyaz tenliyim gözlerim yeşil. hangi renk far güzel olur

sen bi evlensen bende önümü görcem gelsin artık senn günün :umursamaz:sırnaşık şey

ben pembe mavi sarı tonlarını düşünmüyorum daha cok toprak renklerine gidiyorum
senn için canım bi topik buldum belki fikir alırsın http://www.kadinlarkulubu.com/makya...lasimlar/285596-yesil-goze-makyaj-yardim.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…