Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ewet cnm yaaa bu ara kimsecikler yok iyice yaklaştı ondan sanırım..provan ii geçer inş. cnmm cumayada bişey kalmadıı..ben napayım yaa çalışıyorum derse giriyorum koşturmaca yani..

merhaba kızlar, ben de daha kuaförü ayarlayamadım. içime sinecek bi yer bulamadım. ızmir'de olup kuaför ayarlayanlar yardımcı olabilir mi???

kızlar bende giremedim kaç gündür hepinizi çoooooookkkk öpüyorum opuyorumnanaktan

iyim cnm benim sen nasılsın evet nasılaynı anda yazıyoruz ya :):):) valla tam yazdım çıkıyordum gördüm hemen zemuszemus

valla cnm hiçbirey yapmıyorum bazen internete giresim gelmiyor evdeyim genelde sen neler yapıyorsun ???

benim de okuldaki son derslerim canım haftaya sınavlar başlıyor biraz ders çalışıyorum. hazırlıklar bitti davetiyeler dağıtılmaya başlandı. duygusallığım arttı:sinifsinif: hatta az önce içimi döktüm, burda sizinle de paylaşayım, aklıma ne gelirse yazdım işte:gitme:

biraz uzun oldu ama yazınca rahatladım birazsenağlama

Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Sadece gözlerim nemli...
Tam 22 yıl 9 ayım bu evde geçti, baba evinde.
Çok uzun bir süre değil, nasıl geçtiğini anlamadım bile.
Baba evimde şimdi sadece 23 günüm kaldı. 23 yılın yanında 23 gün nedir ki...
Evden nasıl ayrılacağım bilmiyorum, hiç bu kadar zor olacağını düşünmemiştim, zaman yaklaştıkça ayrılığın acısı yüreğime oturuyor.
Yeni evime nasıl alışacağım? Odaların konumu farklı, düzeni farklı.. yatak odamdan çıkınca solda annemlerin odası olmayacak artık. Sabah uyandığımda kendi yatağımı ve kardeşimin yatağını değil sadece kendi “çift” kişilik yatağımı toplayacağım.
Akşam yemeklerinde illa ki “salata da ye” diyen annem babam olmayacak, yemeklerimiz 2 kişilik ve sessiz sakin olacak.
Şimdi bütün eşyalarım bir odaya toplanmış gitmeyi bekliyor. Kıyafetlerimi ve kitaplarımı da toplayınca artık kendimi misafir olarak hissetmeye başladım. Babam “her hafta sonu gelirsiniz” diyor. Annem “sen gidince kim bize farklı tatlılar yapacak” diyor. İçten içe çok üzülüyorlar biliyorum ama hissettirmemeye çalışıyorlar. Bense onlardan kaç kat fazla üzülüyorum ama hiç belli etmiyorum. Belki de beni evlenme meraklısı diye düşünüyorlardır, içimin kanadığından kimsenin haberi yok.....
Artık eve geldiğimde annemin yaptığı hazır yemekler olmayacak, hepsini ben yapmak zorundayım. Artık hem mutfağı hem diğer odaları ben toplamak zorundayım, işleri paylaşacak kimse yok evimde.....
Bir yandan böyle üzülürken diğer yandan çok seviniyorum. Sevdiğim insana kavuşuyorum...
5 yıldır bu günlerin hayalini kuruyorduk ve o günler geldi çattı.
Sadece son 23 kaldı.... sevdiğimle beraber yeni bir hayat kurmak için son 23....
Artık bize karışan olmayacak, her şey rahat rahat olacak. Aslında hayatımızda heyecan da kalmayacak. Artık kimin için istanbuldan kayseriye 2 defa gizlice giderim ki! Ne büyük heyecanlardı benim için ikimiz için...
Şu an çok karmaşık duygular içindeyim, kendime çok şaşırıyorum. Hem kederli hem heyecanlı hem telaşlı hem mutlu... bir insan bu duyguların hepsini bir anda nasıl yaşayabilir ki...
Galiba büyüdüm artık, evlilik gibi büyük bir sorumluluk aldığımın farkına bugün vardım.
Artık daha fazla yazamayacağım. Yazmaya başlayınca gözlerim sadece nemliydi ama şimdi sırılsıklam oldu.
Evimden evime gitmeye son 23 gün............
senağlamasenağlama

allah zihin açıklığı versin cnm benim

ahh kıyamam ben sana ne kadar güzel yazmışsın canım yaaa napalım
hayatın düzeni böyle eminim belli bir süreden sonr insan alışır evine eşine düzeni ni kurarsın benim daha fazla var evlenmeme ben evlenirken şebnem ben alıştım hiç üzme kendini diyeceksin eminim ama bende o zaman buduyguları yaşayacağım

inşallah o kadar mutlu olursun ki bugünleri gülerek hatırlarsın cnm :1hug::Saruboceq:

çok sağol canım benim:1hug:
zaten düzen böyle diyerek avutuyorum kendimi ama gerçekten kendime şaşırıyorum bu kadar olacağımı tahmin etmezdim.
inşallah çok mutlu oluruz tatlım zaten buna eminim ama işte... zaman yaklaştıkça anlıyor insan. bugün tatildi nişanlım illa bir yerelere gidelim falan dedi ama evden çıkmak istemedim tabi o da anladı:sinifsinif:

cnm tabi ilk başlarda inanmıyorsun ama bakıyorsun gerçeten evleeceksin ben hala inanamayalardanım işte sen farkındasın şu an herşeyin

ama dediğim gibi inşallah mutlu olalımda :Saruboceq:

bence nişanlılığının son günlerinide güzel geçir stress yapma offf valla bende duygusala bağldım ne denir ki böyle durumlarda teselli edilmezki kimse :çok üzgünüm:

:bbo: inşallah herşey yoluna girecek cnm benimolumunekankayizsmile

haftaya nişanlımın annesi ve babası geliyor yani 1 haftam kaldı gibi hissediyorum:sinifsinif:
şehir dışından geldikleri için genellikle bizde kalacaklar, geldikten 2 gün sonra çeyiz gidecek, nişanlım diyor çeyizden sonra bende kalabilirler birkaç gün, bunun stresini de yaşıyorummafoldumben daha evime yerleşmeden misafir bile olacaklar. kalmasınlar falan dedim aslında o da istemiyor düğünden önce kalmalarını ama gelirlerse ne diyebilirim ki diyor. kafamız karmakarışık oldu inşallah kalmak istemezler. yanlış mı düşünüyorum canım ya fikir verbenneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…