Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

cok güzelmiş canım gelinliğin cok begendimmm mutluluklar diliyorum sanaaaa :nazar::nazar::nazar:
cok yakısmısss bence

sağol gülpembecim cnm doğum günümü kutlamışsın şimdi gördüm opuyorumnanaktan

ben kahve tonlarında düşünüyorum altın kahve gibi bana öyle daha çok yakışıyor çünkü

şebnemcim süper olmuşsun tatlımolumunekankayizsmile parıl parıl parlayacaksın ve su gibi bir gelin olacaksın canım valla çok şık olmuşopuyorumnanaktan

sen bi evlensen bende önümü görcem gelsin artık senn günün :umursamaz:sırnaşık şey

ben pembe mavi sarı tonlarını düşünmüyorum daha cok toprak renklerine gidiyorum
senn için canım bi topik buldum belki fikir alırsın http://www.kadinlarkulubu.com/makya...lasimlar/285596-yesil-goze-makyaj-yardim.html

araştırmacı gülpembecim benim çok sağolopuyorumnanaktan güzel makyajlar varmış gerçekten. pembe tonunda yaptırabilirim, yada altın sarısı

araştırmacı gülpembecim benim çok sağolopuyorumnanaktan güzel makyajlar varmış gerçekten. pembe tonunda yaptırabilirim, yada altın sarısı

yardımcı olabilsid,ysem ne mutlu bana :lepi: hem kuaförde bilgi verir sana göz rengine uyumlu emnm güzel olcaksın
kıslar ben kacar sabahları kalkamıyorum malum pilates ediyorum hepinizi öpüyorum pozitif kalın ii geceler

yardımcı olabilsid,ysem ne mutlu bana :lepi: hem kuaförde bilgi verir sana göz rengine uyumlu emnm güzel olcaksın
kıslar ben kacar sabahları kalkamıyorum malum pilates ediyorum hepinizi öpüyorum pozitif kalın ii geceler

evet canım kendimi kuaförün kollarına bırakacağımkaydirigubbakcemile3
sana da iyi geceler canım öpüyorumopuyorumnanaktan

şebnemcim süper olmuşsun tatlımolumunekankayizsmile parıl parıl parlayacaksın ve su gibi bir gelin olacaksın canım valla çok şık olmuşopuyorumnanaktan

sağol cnm benim bu seferki fotografta daha belli oldu hepimiz çok güzel olucaz inşallah istediğimizden daha güzel geçsin günümüz opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

merhabaaaaaalarrrr :) şebnemcim eminim çok güzel olmusuundr ama bnde gelinliğini goremedim :KK43: yarenka yazında cok güzemiş canımmmm cadııııı duygulandrdınn benideeeeee Allah yuvalarımızda mutlu mesut olabilmeyi nasip etsin bize :)

iyi akşamlar kızlar kimse yok muu
ben de gelinliğimi ekleyeceğim ona göre gelin kaydirigubbakcemile3

X