Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

cnm doğru düşünüyorsun bencedesiz daha kalmadan neden sizin evinizde kalacaklar ki

hem erken geliyorlar sanki düğüne daha varki nişanlın söylesin bence ailesine ben olsa bende istemezdim

bşka tanıdıkları yokmu cnm istanbulda onlarda kalsınlar sonuçta düşünceli insanlarsa kalmak istemezler hem sizinde telaşeniz varki misafirle uğraşılmaz :umursamaz:

sorma canım yaa 30 mayısta bir akrabalarının düğünü varmış da ona yetişmek için erken geliyorlarmış. nişanlım da istemiyor ama söyleyemiyor da. umarım kalmaz yaa babası sigara da içiyor valla ev leş gibi olur:1no2:

bence söylesin cnm ya nerde kalıcaklarki sizde ben istemezdim kesinlikle evtemizlensin kimseye elletmiycem eşyalarımı sinir olurum birşeyimi yerinde bulamazsam lmaz:
akrabalarında kalsınlar o zaman :umursamaz:

bence söylesin cnm ya nerde kalıcaklarki sizde ben istemezdim kesinlikle evtemizlensin kimseye elletmiycem eşyalarımı sinir olurum birşeyimi yerinde bulamazsam lmaz:
akrabalarında kalsınlar o zaman :umursamaz:

bakalım artık canım bekleyip göreceğiz, umarım düğün üstü sinirlerimiz fazla gerilmez.
neyse tatlım bu akşam kafanı bayağı şişirdim:) yatıyorum artık
sana iyi geceler canım görüşürüzopuyorumnanaktan

yok canım benim ne demek her zman burdayım ben yerimseniben

inşallah cnm gelmezler kalmazlar sizde

iyi geceler iyi uykular rahat ol cnm stress yapma opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanboshayallersmile

günaydın herkeseeeee
buaralar herkes telaş içinde topikte pek hareket yok offf akşmları ewe 11 den aşağıya giremiorum

sabah sabah dagıttın beni canım ya ay cok kötü oldummmm :gitme::gitme:

kocamnnn bi merhba diyorumm.... :)
neler yapıyorsunuz bakalımm ben baydr pek giremiyorum toıpice neler oldu acaba :) çokk özledim sizleriii :) gelinliğimi tesli alıcakdımm ama hala bitmdi buuyk ihtimal çarsamba alıcam yatk odam da bi türlü kurulamıyooo inşallh oda pazrtesi günü halılar da pazrtesi gübü gelicekk buyuk ölçüde hersey tamlanmıs olucak birtek resimci ve kuaför ve damatlık kına kıyfaetleri kaldı onlarıda en kısa zamnda halledrsek bi sorun olmıcak

iyiyim şebnemcim sen nasılsınopuyorumnanaktan
ikimiz de olmasak yani konu 2. 3. sayfaya düşeceklmaz:

bende iyim cnm benim sositososito

evet kimsecikler uğramıyor gülpembede yok kaç gündür akannehir

bugün perde bakmaya gittik anam ne kadar pahalı perdeler ya ohaoldumsmile

sadece 2 odaya sorduk katlamalı perde olucak 500 tl

canım bizim evimiz kira olduğu için perdeleri katlamalı yapamadık normal bildiğin tül perde ve güneşlik yaptırdık. birkaç yere daha sorun canım, yeni terimler öğrenir onların dilinden konuşursan daha farklı oluyorkaydirigubbakcemile3 bir şey bildiğini zannediyorlar

valla annem sağolsun çok perde değiştirdiği için az çok biliyorum cnm dillerini ama sıkı pazarlık yapar nişanlımın babası zemuszemus

ben normal tül perde sevmiyorum cnm hiç zaten solandaki göstermelik perde olucak onun dışında diğerlerinide katlamalı yaptırcam

valla bıkmışlardır benden yarım saatte öyle istemem böyle istemem şöyle varmı yok onu böyle yapalaım falan kaydirigubbakcemile3

ay ne kadar parlak ışıltılı perdeler var takamam ben evime onları

cnm bu arada inşallah en kısa zamanda kendi evinize taşınırsınız :Saruboceq:

o kadar pullu süslü şeylere bence de gerek yok canım ya sade ve şık olsun
inşallah en kısa zamanda kendi evimize geçeriz canım:Saruboceq: tayin durumumu bekliyoruz maalesef

kıslar nasılsınız evet bayagıdır girmiyorsunuz yarenkacım yazını okudum sabah ve beni cok kötü yaptın mafoldumben hazırlıklar nnasıl gidiyor kıslar sebnemcim perdeler hal olur canım benm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…