Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kızlar...

pazar günü evimizi de döşedik.bikaç eksik kaldı.onları da bu akşşanm gideceğim evime düzenleyeceğim...artık çok az kaldı.şaka gibi...

kızlar ben size bişey danışmak istiyorum. evlendikten bir kaç gün sonra balayına giden arkadaşlar denize girecek misiniz? bazıları bana sakın girme mikrop kaparsın diyo kimisi bişi olmaz havuza girme denize gir diyo. napıcağımı şaşırdım. siz girecek misiniz?

canım bende denizten korktuğum için havuza giricem zaten yüzme pek bilmiorum o ysüden havuz daha mantıklı gelio bana ama ynede sen bilirsin hiçbişicik olmas canın hangisine girmek istiosa ona gir

bencede birşey olmaz..
o zaman nie insanlar o kadar seçiyolar balayı yerlerini
havuzuna filan giremiyeceklerse..

aynı canım bizim tarihler ama ben son 2 günü saymıorum kaydirigubbakcemile3

aslında evet haziranı saymamak lazım hemen geçer çünkü :)

kızlar ama çok 6 haziran gelini var opuyorumnanaktan

evet dimi ne çok 6 haziran gelini var..

kızlar evim döşendi ya pazar salon masam gelmediği için tam resim çekemedim ama bikaç resim eklmedim albümüme...

ben havuza girmemeyi düşünüyorum balayında denize girerim ama...sistik mi ne olma istimali yüksek diyorlar havuz için,denizde de var tabi o ihtimal ama balayında da denize havuza girilmez mi yaaa:)

slm kızlar nasılsınız cumartesi günü çeyizi götürüyoruz pc yi topladım düğüne kadar giremeyebilirim düğünden sonra resimlerle geri dönücem kendinize iyi bakın

X