Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyim cnm napim hiç bir gelişme yok ortada beklemedeyim :lepi:

sınavı takma kafana ii geçicek ben inanıyorum opuyorumnanaktan

ohh sizin evde bitiyor yavaş yavaş ayy ne güzel hihoyyyt

super87 cnm burdanda yapayım yorumumu çok güzel olmuşsun allah bozmasın mutluluğunuzu

saol sebnemcim kocamn bi inşallh diyorum :) pazrtesi ruh halimi cok merk ediyorum Alalha şükür bişiler yapmaya calısoruz bakalım nasıl olcak

teşekkürler canım benim çok sagol.amin
sende hep mutlu ol inşopuyorumnanaktan

[/B]

çoookkkk sagol canım benim o senin güselliğin begenmene sevindim:1hug::sm_cool:

off kızlar bende kına yerimi ayarlasam iyi olcak evi çok dert etmiyorum oluyor kendiliğinden :bbo:

işte en problem yapığım o inşallah en kısa zamanda buluruz yaa:gitme:

bnde bole cafe gibi biyer tutmayı düşünüyorum ama siz bnm soruma cvb vermemişsiniz hangi sarkıları seciceksiniz düğünde :)

bnde bole cafe gibi biyer tutmayı düşünüyorum ama siz bnm soruma cvb vermemişsiniz hangi sarkıları seciceksiniz düğünde :)

ya biz de daha kına için yer yok :s

ama düğün müziklerini seçtik :))

çıkış parçası olarak; melih kibar-mesaj
dans parçası olarak; sezen aksu-hoş geldin

ama sen yazınca aklıma geldi pasta kesilirken şu çalsın diye hiç düşmemiştim onu da bulmak lazım şimdii

bu arada umarımm sınavların çok iyi geçer canım :))

giriş müzigim yabancı olbilir..
pasta şarkım sibel can aşkımız için
dans müzigim ilanı aşk kutsi

cnm bende salon istiyorum benimde nişanlım ilgileniyor işte daha bir haber yok
kaç kişilik yere 600 dediler super87

benim müziklerim belli değil nişanda hastalıkta sağlıktayla dans etmiştik şarkı çıkalı 1 hafta olmuştu ee düğün kalmadı bişi hiç bilmiyoruz heraaaacım senin bellimi

canım kına için küçük salonlara bakıyoruz malım kına
600 kişilik

bence de kına için 600-700 çok arkadaşlar :) en fazla 400 verebiliriz diye pazarlık yapmay açalışın bari ne kadar indirebilirseniz sizin için o kadar kardır..

dogru öyle zaten inş.
dernek ne kadar_?????

piyanistsiz sadece yeri tutmak 500 tl imiş..
200 tl piyanisteymiş..700 olan yerde..

500 salon işte

hımmm bizim nişanda çıkıs senden başka dans özer atik senden başka pasta da o gun aşkımın doğum günüydü tuba özerk doğum gunun kutlu olsun :) düğünde dans my all da diğerleri belli değil

bn sarkılar için aşkımı görevlendircem kına için piyanistli faln biyer düşünmedim hiç o yüzden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…