Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sağol canım, aslında kenarındaki taş olmasa daha kibar duracaktı ama o gün çok yorulmuştum artık eve gelmek için hemen aldım çok fazla dolaşamadım kaydirigubbakcemile3

cnm bence taşlar çok güzel ben ayakkabıların çok kibar yazıcaktım baktım sen kibar değil yazmışsın bence çok güzel güle güle giy

cnm bence taşlar çok güzel ben ayakkabıların çok kibar yazıcaktım baktım sen kibar değil yazmışsın bence çok güzel güle güle giy

teşekkür ederim canım, genellikle sade şeyleri severim ama bu kadar da olsun yani gelin oluyoruz değil mibayanssulusmile

tabii cnm 1 kere oluyor hem senin ayakkabılar kibar ve sade içine sine sine giy opuyorumnanaktan

günaydın kızlar...Dün davetiyelerimizi aldık..kaydirigubbakcemile2
Ha bu arada ben de 28 yaşındayım.

günaydınn kızlarrrrr :)
Evet sebnem en küçüğünüz bnm
Yarenka ayakkabıların çok şık güzel günlerde giy canım ayy bnde gelinliğim olsun isttiyorummmm :) sen nerde dktiryorsun canım ?
Evet 12 hairan gelinleri gittikçe artıyo hepimize kocamn mutluluklarrrrr

herkese merhabaaa, aranıza yeni katıldımm düğün tarihi yakın olunca da hemen bu konudan başlıyım istedim :))

biz iki düğün yapıcaz ilk düğün 4 hazirannn, ,ikinci düğün 12 hazirannn :)

herkesee mutluluklar dilerimmm :))

sea davetiyen çok güzelmiş gerçekten çok beğendim. kaça yaptırıyorsun, biz daha hiç bakmadığımız için fiyatları hakkında hiç bilgim yok

teşekkür ederim canım, kadıköyde diktiriyorum. ayakkabımı da kadıköydeki onur pasajında aldım fiyatlar da gayet uygun

sea davetiyen çok güzelmiş gerçekten çok beğendim. kaça yaptırıyorsun, biz daha hiç bakmadığımız için fiyatları hakkında hiç bilgim yok

100 tanesi 79 TL canım. 400 tane yaptırdık 150 tane de yemek fişi yaptırdık.
Toplam : 380 TL

evet seacım daha öncede bakmısıdk cok seker bi davetiye gercekdne :) brezep hos geldinnn hayırlı uğurlu olsun az kaldı hazrlı8klar nasıl gidiyo bakalım :)

bi soru daha sorabilirmıyım yarenka gelnliği kaça diktiryorsun kira satın mı olcak iki oldu ama olsun D:

bi soru daha sorabilirmıyım yarenka gelnliği kaça diktiryorsun kira satın mı olcak iki oldu ama olsun D:

olsun canım tabiki soracaksın burda birbirimize yardımcı oluyoruz
1400 e diktiriyorum kiralık olacak canım, tanıdık olduğu için çok güveniyorum, daha önce diktirenler de memnun kaldığı için inşallah ben de memnun kalırım. gelinlik modelleri kısmında konu açmıştım canım ordan modeline bakabilirsin

kızlarrrrr çıkış müziğiniz dans müziginz pasta sinevizyon müzikleriniz ne olcak nişanda hangilerini yapmısdınz :)

yarenkacım bakdım gelinlikciğine cok hosmus canım ayy üstünde gördüğün o mutlu anıda görürüz inaşşlh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…