Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

slm kızlar bizde yeni mobilyaları aldık ew tutulacak gelinlik 2.provası vardı akşam balayı yeri ayarlamak lazım ide davetiye bide oooo bi sürü iş var daha yapılacak yaaa yetiecek mi bilemiyorum

hoş buldukk heraaa cım :) teşekkür ederim umarım hepimiz için hayırlı ve de uğurlu olurr :))

benim hazırlıklar;

gelinlik siparişi verildi
mobilyaların siparişi verildi hepisinin çizimini mobilyacıyla birlikte yaptık
ev boyandı
yarın davetiyelere bakmaya gidicez
ayakkabı için kesinlikle platformlu ayakkabıyı tavsiye ederim
balayı tatili ayarlandı

aklıma geldikçe yine yazarımm :))

evet seacım daha öncede bakmısıdk cok seker bi davetiye gercekdne :) brezep hos geldinnn hayırlı uğurlu olsun az kaldı hazrlı8klar nasıl gidiyo bakalım :)

hoş buldukk heraaa cım :) teşekkür ederim umarım hepimiz için hayırlı ve de uğurlu olurr :))

benim hazırlıklar;

gelinlik siparişi verildi
mobilyaların siparişi verildi hepisinin çizimini mobilyacıyla birlikte yaptık
ev boyandı
yarın davetiyelere bakmaya gidicez
ayakkabı için kesinlikle platformlu ayakkabıyı tavsiye ederim
balayı tatili ayarlandı

aklıma geldikçe yine yazarımm :))

hoşgeldin arkadaşım hayırlı uğurlu olsun her şey...
balayı için nereyi ayarladınız acaba, biz daha karar veremedik

kızlar gelinliğimi bu şekilde istiyorum nasıl?????hihoyyyt

Eklentiler

• $D-1003.jpg
    $D-1003.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 20
biz balayı için fethiye meri oteli tercih ettik. ets turun erken rezervasyonundan yararlanıp gerçekten ucuza mal etmiş olduk. ets nin erken rezervasyonu bitti ama şimdi didim turun erken rezervasyonu varmış onu gördüm geçenlerde bir de tatilsepeti.com da da %40 indirim var dı. ama meri oteli gerçekten tavsiye ederim cennet gibi bi yer. netten bakın isterseniz :))

kızlar merhaba nasılsınız ???

yeni gelenler hoş geldi zemuszemus

sea.1013 cnm davetiyen çok güzel

oo kızlar kaynatmısınız hemn hayrlı olsunnn sizlereee breezep eksillikleirn baya azalmıs :) süper 87 sanada hayırlı olsunnhepimiz cok cok mutlu olalım inşallh :) mucizem gelinliğin etek modeli cok hosmus ama lakin fakat bnde sadeliği sevmeme karsın üst kısmı bıraz daha ısıl ısıl olabilir :)

oo kızlar kaynatmısınız hemn hayrlı olsunnn sizlereee breezep eksillikleirn baya azalmıs :) csüper 87 sanada hayırlı olsunnhepimiz ok cok mutlu olalım inşallh :) mucizem gelinliğin etek modeli cok hosmus ama lakin fakat bnde sadeliği sevmeme karsın üst kısmı bıraz daha ısıl ısıl olabilir :)

teşekkürler canım benim..
kıslar çok heyecanlıydı nikah ya..
dügünde daha fena heycan patlaması olucak sanırımkaydirigubbakcemile3

hımm tüh kaçırmışız orasını ama bakayım yinede

kaçırmış sayılmazsınız, zaten ets ve didimtur kardeş acentalar. ben aynı tarihler için aynı otele baktım ve hemen hemen aynı fiyat çıkıyor. netten balayı otellerini bir inceleyin isterseniz :)

napım şebnemcim ole yarın kı sınavı düşünüyorum kara kara sen ne yapıyorsn :) hafta sonu yatak odası banyo dolbı ve mutfak dolbı için keisn karart vercez hayrlısyla yapılck inşallh zemuszemus ben bakdımm süpers-87 mutluluğunuz daim olsunnnn inşallah :)

X