Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben en fazla 100 kişilik bir yer bakıcam çok kişi çağırmıycam kınama zaten düğüne gelecek herkes kalabalık olucak bakalım yerler ne kadar acaba

uuu bütün şarkılar benden sorulur:eek:klava: bizde...
liste yapıp salon sahibine vericem.
bir hafta önceden gelin dedii

ay bende de ne eksik var müzikte yok bizde ne çalcakla bilmiyorum ya aman çalsınlar bişiler ben oynarım herşeye hihoyyyt:teytey::dance:

hoş buldukk heraaa cım :) teşekkür ederim umarım hepimiz için hayırlı ve de uğurlu olurr :))

benim hazırlıklar;

gelinlik siparişi verildi
mobilyaların siparişi verildi hepisinin çizimini mobilyacıyla birlikte yaptık
ev boyandı
yarın davetiyelere bakmaya gidicez
ayakkabı için kesinlikle platformlu ayakkabıyı tavsiye ederim
balayı tatili ayarlandı

aklıma geldikçe yine yazarımm :))

bunları okuyunca heyecanlandım birden benimde hemen hemen bunlar hazır durumda :lepi:
olsun canım tabiki soracaksın burda birbirimize yardımcı oluyoruz
1400 e diktiriyorum kiralık olacak canım, tanıdık olduğu için çok güveniyorum, daha önce diktirenler de memnun kaldığı için inşallah ben de memnun kalırım. gelinlik modelleri kısmında konu açmıştım canım ordan modeline bakabilirsin

hangi semt bende bu ay bakmaya başlıcam

100 tanesi 79 TL canım. 400 tane yaptırdık 150 tane de yemek fişi yaptırdık.
Toplam : 380 TL
gerçekden kendide fiyatıda güzelmiş
ben en fazla 100 kişilik bir yer bakıcam çok kişi çağırmıycam kınama zaten düğüne gelecek herkes kalabalık olucak bakalım yerler ne kadar acaba

aynen bede 50-60 kşşilik küçük bir kına olsun istiyorum birazda özel olsun herkes gelmesin düğüne gelecekler nasıl olsa :kedi:

kıslar bu arada 2010 temmuz geliniyim benide alın aranıza merhaba

bnmde müzikler hazr değil ama istedğim müzikleri atıccam cd ye bole kında tam oynarken müzk kesilir biri sunu calcam biri bunu calccam der ya sinir olurummm koyayım cd yi ne gelirse sansa onu oynarız artık :KK70::KK70: hos geldin dreamlifeeee oo sen baya yarılamısın yolu :KK70:

ben cd istemiyorum kınada hep canlı olsun

herkes hızlı heraaaa cım biz arkadan geliyoruz
hele ben en arkada kaydirigubbakcemile

bnmde müzikler hazr değil ama istedğim müzikleri atıccam cd ye bole kında tam oynarken müzk kesilir biri sunu calcam biri bunu calccam der ya sinir olurummm koyayım cd yi ne gelirse sansa onu oynarız artık :KK70::KK70: hos geldin dreamlifeeee oo sen baya yarılamısın yolu :KK70:

hoşbulduk canım aynen bende cd atıcam ,

düğün parçalarımı cıkarmaya başladım yavaş yavaş onları da bi cd yapıcan vericem adama cıkış parçam dans parcam 2 tane daha lerleyen saatler için dans parşası yeter dimi siz nasıl plalıyorsunuz

ben düğünde de canlı müzik istiyorummm ne bilim cd den sadece dans parçamız çalsın o kadar

ben düğünde de canlı müzik istiyorummm ne bilim cd den sadece dans parçamız çalsın o kadar

benim istediğin dans parçalarını söylebilirmi bilmiyorum aa birde yemek esnasında yeni türkünün bir melodili müziği var takıcam cd ye dönsün dursun o

iyi akşamlar cnm görüşürüz bende nişanlımla kına yeri bakıcam birde bikaç yerin boyasını seçicez şimdilik hoşçakalınn

hangi semt bende bu ay bakmaya başlıcam

kadıköyde diktiriyorum canım. istediğim modelleri genelde 1200-1500 arası dikiyorlardı

günaydın kızlarrr

inşallah sınava gireceklerin sınavları iyi geçer hepinizden güzel haberler bekliyoruzopuyorumnanaktan

kizlar ben 2 yillik evliyim.evlilik gercekten guzel birsey tabii karsilikli anlayis ve hosgoru olursa.ilk zamanlar biraz zor geciyor.insan birden farkli bir dunyaya gidiyor ama zamanla hersey yerine oturuyor insan alisiyor.Allah tamamina erdirsin insallah bir yastikda kocarsiniz.hepinize mutluluklar diliyorum

Merhaba kızlar benimde düğünüm 18 haziranda.Koşuşturmaktan pek bişey anlamıyorum şuan ama haziranda heyecan basar sanırım kaydirigubbakcemile3

merhabalar benim düğünümde 15 haziranda. ama ben hala gelinlik modeli bulamadım. farklı bir gelinlik arıyorum krem rengi olacağı kesin ama model yok bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

hiranur8 cnm iyi dileklerin için teşekkürler inşallah sizinde mutluluğunuz hiç bozulmaz

sosyologtrendy felisity kızlar hoşgeldiniz aramıza .

felisity nasıl bir gelinlik düşünüyorsun

selam kızlar nasılsınız a.s.
geçen gün gösterdiğim yatak odasını aldık kaydirigubbakcemile2 yine koyuyorum resmini :)

X