Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydınn kızlarr yeni gelenler hos geldinizzzzz :) bnde gelinlik modelini hala bulmayanlardanım :) ayyy sınav idare ederdi kızlar bol sallamlı bi sınv gecırdm yarenka dolbınız hayırlı olsun canım cok güzel sizde güzel günlerde kullanın inşallh :)

günaydın kıslarrr nasılsınızzz bu carsamba gidip gelinliğimi ettircem ama 2 model arasında kararsızım sizce hangisi :kedi: bana bi yardımcı olurmusnuz

günaydın kıslarrr nasılsınızzz bu carsamba gidip gelinliğimi ettircem ama 2 model arasında kararsızım sizce hangisi :kedi: bana bi yardımcı olurmusnuz

Eğer düğün salonunda olacaksa düğün veya nikah olacaksa ilki güzel.
Ama kır düğünü gibi açık havada olacaksa ikinci daha güzel canım tabi bence..kaydirigubbakcemile2

bende 20 haziranda evleniyorum kızlar.çok heyecanlıyım hatta şimdiden heyecandan uykularım kaçıyo.herkesin güzel geçsin inş düğünü rast gelsin.çok güzel duygular bunlar. herkes ogübn sizin için koşturucak bütün gözler bizde olucak çok mutluluk verici bişey.bol bol oynıycam ALLAH izin verirse.hep düğünü olanlara bakar bigün benimde olurmu derdim ama oluyomuş.hepinize hayırlı ev yerleştirmeler ve mutluluklar kızlar:)

kızlar

resim işini ne yaptınız dış çekim yaptırıcak olan varmı aranızda ?

fiyat konusunda bilgilendirme yaparmısnız

bunalımdayım 2 mayıs
pinsur 14 mayıs
drearines 5 haziran
sea.1013 6 haziran
m_ucizem 6 haziran
dtes 1312 6 haziran
vildan 12 haziran
yarenka 13 haziran
heraaa 13 haziran
fztfatmafzt 13 haziran
minito 17-18 haziran
yağmur 19 haziran
gülpembe 20 haziran
ndrcan 26 haziran
şebnem - - temmuz
sedaemra -- eylül
okyanusesintisi--19 haziran

18 temmuzzzzz

Biz 11 senedir beraberiz.
Evlilik hep uzaklardaydı.
Hiç bu kadar yakın olacağımı düşmemiştim.
Rüyada gibiyim..

yineee bennnnnnnn :)
canımk iki gelinlikde hos ama ilki bnce
daha bnm mobilyabakılmadığı için halılara ve perdelere bkılmadı mutfak banyo be yatak odasının siparişi verildi yapılıo onlar haftaya falnda mobilya için kararımızı kesinleştiriz artık :) ama halılar perdeler falan indirimde suan heryerde :) bn saloın ve hole sgayy düşünüyorum :)

bn dış çekim düşünüyorummm ama daha fiyat arastrması yapmadım nişanda studyoda cektrmişdim oranın dıs cekimide varmıs bn yapıln albumden memnun um fiyt acısından da iyidi büyük ihtiml orya yaptırım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…