Düğün 2010 ağustos ve ramazan gelinleri

canım sincanda olcak metropol düğün salonunu tuttu kayınpederim hoş bir yerdir umarım ... bilmeyince insan tereddüt ediyo, bir de sincan taraflarında iyi bir kuaför var mı bildiğin?

canım ben 20 haziranda o düğün salonuna gidicem bi arkadasın düğünü var...sana nasılmış haber veririm. kuaför olarak sincana çok yakın biyerde elvankent var orada sanat kuaför ve rio kuaför var önceden git konuş istersen hangisi sana uygun gelirse, hoşuna giderse artık..

saolasın cümleten güle güle iyi günlerde kullanırız inşallah.. benimde oturma odam köşe takımı arada salon arada oturma odası kullancaz. bitane odamıda kütüphane yapıcam çeyiz sandığımı koyucam bitane odamda bebek odası:))) oraya hiç birşey yaptımıyorum boş tutucam cocuk oldugu zaman dizayn edicem artık.. yaa boyle anlatınca çooook hevesleniyorumm:)

valla Allah hepimizi mutlu etsin, içimize sindirsin, bi aksilik olmadan atlatırız şu düğünleri de mutlu yuvamıza kavuşuruzzz

hoşgeldinn tatlımmm hayırlı olsunnnn

B3bish 1 Agustos
Mujum 1 Agustos

Aime21 2 Agustos
Gorkemre 7 Agustos
Flamekiss 8 Agustos
Gissemli09 8 Agustos
Hatunice 8 Agustos
Sell1 8 Agustos

Son düzenleme:
hazırlıklar devam ediyo perşembe günü nikahım oldu.

ve gelinliğimden vazgeçtim anlaştığım yerin o gelinliği yapabileceğinden emin olmadım.
yarın gelinlik için sabahtan evden çıkıcam umarım istediğim bişeyler bulurum...

sizlerde durumlar nasıl?

ankaradaki arkadaşlar gelinliklerini ne kadara nerelerde buldu bilgi alabilirmiyim...

allah kolaylık versinMUJUM , aksilikler ister istemez yaşanıyo, nikahınız da olmuş allah ömür boyu geçim versin inşallah, biz tayin işlemleri uzamasın diye 26 şubatta yaptık nikahımızı şmdi düğün telaşesi
bu gün de kemeraltına gittim, kına tepsimi ve sepetimi aldım, inşallah bi ara yüklücem onları da pc'e, koycam buraya da , çok özenli şeyler almadım, nasılsa bi kaç saat kullanılacak, onun sışında da her şey devam işte, hem heyecan hem de stres:)

bende sevindim düğündaş kaydirigubbakcemile5 kına gecesi yapıyomusun sen? ben fazla koşturmamak için araya 1 gün koyuverdim. kına 5 ağustos yani.

yapıyorum tatlım benim 6 Ağustos, aslında ii yapmışsın, çalışanlar oldugundan dolayı perşembe akşamı zor olur onlara die 6sını seçtikkkkkaydirigubbakcemile2

tebrik ediyorum canımmm düğünde sıraa şimdiii:)))

teşekür ederim gorkemrecim :)

düğün yaklaşıyo ve ben çok gerginim. evimde yapılması gereken çok şey var biran önce bitsin artık

anime' cim eşin dil sertifikasını aldımı? girdimi sınava? bende bir yurtdışı geliniyimde :1rolleyes:

bizde bi yandan ev tadilatı bi yandan düğün telaşı ile uğraşıyoruz çok zor oluyo ikisi bir arada yaa mirmirmirmir
banyo fayans işini bitirdik sıra mutfakta onu da bugn halledicez inş

7 ağustos kına 8 ağustos ta da nikah töreni olacak.. nikah saat 14.00 te sonrasında gençler konvoy yapıp sahile gidecekmişiz öyle diyo böcüüm boshayallersmile
gelinlikle seni sahile götürücem konfetiler eşliğinde dans edicez dedi farklı unutulmaz bi düğün olacakmış hadi bakalm hayırlısı hepimiz için kızlar :kedi:

:)) süperr canım benimmm

hatunice'm allah gönlüne göre versin , allah içine sindirsin inşalla

bende de bi değişiklik yok şimdilik,hazırlıklar aynen devam, bakalım nolcak....

tşk kızlar. mutfak işine bi türlü karar veremiyoruz ya bugn halledecektik güya yarına kaldı. eşyalar ankastre gri olacak
komple beyaz lame dolaplar, siyaha yakın tezgah, gri tonlarda tezgah arası mı ?
yoksa abanoz ve beyaz kombini mi sizce kafamçokkarıştı:uhm:

hatunice'cim içine nasıl siniyosa öyle yaptır. çünkü anladığım kadarıyla kendi evin, içine sinsin çünkü sonra ha deyince değişmiyo bu tarz şeyler.. ben biraz daha rahatım şimdilik çünkü tayinciyiz ve kendi evimiz yok henüz, allah nasip eder de o günleri görürsek ben de sorarım inşallah a.s.

hihoyyythihoyyythihoyyytlisteye benide ekleyin 1 agustos benimde.....ramazan gelini olacagız ne yazıkki gece sahura nasıl kalkıcam ben su an tek sıkıntım o((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…