Düğün 2010 ağustos ve ramazan gelinleri

senağlama:çok üzgünüm:

dün gece sabaha kadar ağladım :KK43: nefret ediyorum yağmurdan
pazartesi öğle sonu yağan yağmur yüzünden evim sular altında kaldı :çok üzgünüm:

düğüne 1 ay kala bu olurmu ya :KK43: ne kadar şanssızım ben
kirada oturmak zorunda kalıcam gibi :çok üzgünüm: evimi istiyorum ya evimi

ne hevesle boyattık evimizi bizim dedik neden böyle oldu ya nedennnnn
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım benim yaaa :gitme:
çok geçmiş olsun, ne kadar üzülebileceğini tahmin edebiliyorum, ama sıkma canını artık, bunu da göreceğin varmış demekki, allah yardımcın olsun inşallah, vala okurken benim bile içime acı düştü, hevesini ve hayal kırıklığını anlıyorum gerçekten, ama rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah...
bak biz daha ev bile tutamadık, tam 1 ay var ama daha ev yok ortada :gitme: :gitme: :gitme:

kuzular bende agustos geliniyim insallah. 4 agustos'da evlencez. haftaici oldu artık malum düğün yeri fiyatları anca bunu kaldırabildik =) olsun beni seven yinede gelir di mii.hepinize bol sanslar,sevgiler izmirdennn!!!!

eveeettt
uzuuuuunnn zamandır içim içimi yiyiyodu evim yoktu tutamamıştık, daha doğrusu kafamıza göre bir yer bulamamıştık,
amaaaaaaaaa
evimizi tuttuuuukkk :dance:
bu cumartesi kpss var :uhm: sonrasında bir gün gidip temizlik yapcaz, orda kalcaz, veee çeyizlerim gelecekkkk a.s
sonra her yeri tek tek çekcem ve sizlerle de paylaşcam :icecream:
şimdi daha bir hevesliyim hepinizi beklerim konyaya evime çay içmeye kıslaaarrr, bu güün herkesi daha çok seviyorum a.s. :teytey: sırnaşık şey Şeniz :nazar:

hadi bakalım hayırlı olsun allah guzel gunlerde oturmayı nasip etsinn:) darısı olmayanlara olsun.

ilk olarak MUJUM naptın nerelerdesin ne durumdasın merak ettim seni vallahi :uhm:

kıslar bu pazar çeyizlerim gidiyo allah nasip ederse :Saruboceq: gelişmeleri de yazarım :teselli:

çok sevindim canımmm biz de perdeleri aldık, beyaz eşyaları, mobilyalar pzt eve gelcek, çeyizler de haftaya gitcek ama daha nikah şekeri, fotoğrafçı, halı ve damatlık işlerini halledemedik bakalım napcazz

Slm kizlar uzun süredir yoktum...
Listeyi tazeledim bu arada :)
Yeni gelenler hosgeldiler
cok az kaldi heyecanlar basladi mi?

B3bish 1 Agustos
Mujum 1 Agustos
zelis06 1 Agustos

Aime21 2 Agustos
allies 4 Agustos
Gorkemre 7 Agustos
sheridans 7 Agustos

Flamekiss 8 Agustos
Gissemli09 8 Agustos
Hatunice 8 Agustos
Sell1 8 Agustos

hazırlıklar devam ediyo perşembe günü nikahım oldu.

ve gelinliğimden vazgeçtim:KK43: anlaştığım yerin o gelinliği yapabileceğinden emin olmadım.
yarın gelinlik için sabahtan evden çıkıcam umarım istediğim bişeyler bulurum...

sizlerde durumlar nasıl?

ankaradaki arkadaşlar gelinliklerini ne kadara nerelerde buldu bilgi alabilirmiyim...

hayirli olsun canim
ömür boyu mutluluklar

anime' cim eşin dil sertifikasını aldımı? girdimi sınava? bende bir yurtdışı geliniyimde :1rolleyes:

evet sinava girdi kazandi ama daha sertifikasi gelmedi
sen basvurdun mu aile birlesimi icin?

hihoyyythihoyyythihoyyytlisteye benide ekleyin 1 agustos benimde.....ramazan gelini olacagız ne yazıkki gece sahura nasıl kalkıcam ben su an tek sıkıntım o:KK43:((

hosgeldin canim

Kizlar damatliklari aldiniz mi? Nerden kac aldiniz????
Biz daha almadik, ben dügünden 12 gün önce gidicem türkiyeye. O zaman alicaz....

Gelin ayakkabimi, tacimi filanda o zaman alicagim.

Kizlar damatliklari aldiniz mi? Nerden kac aldiniz????
Biz daha almadik, ben dügünden 12 gün önce gidicem türkiyeye. O zaman alicaz....

Gelin ayakkabimi, tacimi filanda o zaman alicagim.

canım burda kığılı diye kaliteli bi erkek markası var damatlıklarda kampanya yapmış. 330 tl. diye okudum. bizde daha almadık. nişanlım bu ay sonu gelecek. ama ben o gelmeden fiyat ve model araştırması yaptım. bu arada almanya dil sertifika sınavını zorunlu tutuyo. ama ben isviçreye gittiğim için sınava girme mecburiyetim yok. benim vizem çoktan verildi yani. yalnızca düğünümü bekliyorum gitmek için :teytey:

biz damatlığı damattan aldık fiyatlar biraz pahalı ama güzel modeller var bakmanı tavsiye ederim..

canım burda kığılı diye kaliteli bi erkek markası var damatlıklarda kampanya yapmış. 330 tl. diye okudum. bizde daha almadık. nişanlım bu ay sonu gelecek. ama ben o gelmeden fiyat ve model araştırması yaptım. bu arada almanya dil sertifika sınavını zorunlu tutuyo. ama ben isviçreye gittiğim için sınava girme mecburiyetim yok. benim vizem çoktan verildi yani. yalnızca düğünümü bekliyorum gitmek için :teytey:

canim benim esim spor kesim istiyor kigilida var mi öyle kesimler????
hadi hayirlisi olsun o zaman....
umarim kisa sürede alisirsin isvicreye

biz damatlığı damattan aldık fiyatlar biraz pahalı ama güzel modeller var bakmanı tavsiye ederim..
kesinlikle her yere bakicaz. cünkü benimki hem spor kesim istiyor hemde zor begeniyor
ama önceden fikir olursam ilk tavsiye ettiginiz yerlere yöneliriz

bu arada kizlar koru park mi, zafer plazami, kentmeydani mi? hangisini daha cok seversiniz :))))

kesinlikle her yere bakicaz. cünkü benimki hem spor kesim istiyor hemde zor begeniyor

bu arada kizlar koru park mi, zafer plazami, kentmeydani mi? hangisini daha cok seversiniz :))))

kesinlikle damata bakın derim bizim aldığımız damatlık spor kesim ,cunku benim nısanlımda oyle ıstedı umarım gonlunuzce bulursunuz en güzel gününüzde hem damatlıgı hem gelınlıgı ıcınıze sınerek gıyersınız..

koru park zafer plaza ve kentmeydanı hakkında yorum yapamıcam cunku ankaradayım:)

Ben mi ısviçre'ye alışacağım ısviçre'mi bana o belli değil daha işte :)
Avrupa'da yaşadım daha önce canım zorlanacağımı sanmıyorum. Ama ''evlilik hayatına alışırsın inşallah'' dersen ona bişey diyemem bak işte. Biraz tırsıyorum :) Hepimiz için hayırlı olur inşallah :)

Canım söylediğin mekanlar sanırım Bursa'daki alışveriş merkezleri? ıstanbul'da yaşadığım için o konuda bende sana yardımcı olamayacağım. ama ıstanbul'un bütün alışveriş merkezlerini sor tek tek söylerim :)

Damatlıkta spor kesim istiyorsan ''Damat Delux'' '' Tween'' ''Network'' olabilir. Bunlar genellikle spor çalışıyorlar. Ama tabi spor kesim giyecek bir damadın fiziğine güveniyo olması lazım. En azından göbişi olmaması lazım :1rolleyes: Spor modeller genelde dar kesim olur çünkü.

Ama ''Beymen'' ''Vakko'' ''Sarar'' gibi markalarda modern çizgiler de bulabilirsin. Yani baktığın zaman hem spor görünür gözüne hem klasik. Biraz fazla komplike anlattım galiba , anlarsın sen artık :KK1:

Ben bugün kına için Kığılı'dan beğendim. Düğün içinde Vakko'dan gözüme kestirdim, gelsin bide üstünde göreyim, olursa ve o'da beğenirse alırız artık. kaydirigubbakcemile2

kesinlikle damata bakın derim bizim aldığımız damatlık spor kesim ,cunku benim nısanlımda oyle ıstedı umarım gonlunuzce bulursunuz en güzel gününüzde hem damatlıgı hem gelınlıgı ıcınıze sınerek gıyersınız..

koru park zafer plaza ve kentmeydanı hakkında yorum yapamıcam cunku ankaradayım:)

Insallah canim. 12 gün icinde begenip almamiz gerek. Benimki nasil bulcam diye tutturdu :))))

Ben mi İsviçre'ye alışacağım İsviçre'mi bana o belli değil daha işte :)
Avrupa'da yaşadım daha önce canım zorlanacağımı sanmıyorum. Ama ''evlilik hayatına alışırsın inşallah'' dersen ona bişey diyemem bak işte. Biraz tırsıyorum :) Hepimiz için hayırlı olur inşallah :)

Canım söylediğin mekanlar sanırım Bursa'daki alışveriş merkezleri? İstanbul'da yaşadığım için o konuda bende sana yardımcı olamayacağım. ama İstanbul'un bütün alışveriş merkezlerini sor tek tek söylerim :)

Damatlıkta spor kesim istiyorsan ''Damat Delux'' '' Tween'' ''Network'' olabilir. Bunlar genellikle spor çalışıyorlar. Ama tabi spor kesim giyecek bir damadın fiziğine güveniyo olması lazım. En azından göbişi olmaması lazım :1rolleyes: Spor modeller genelde dar kesim olur çünkü.

Ama ''Beymen'' ''Vakko'' ''Sarar'' gibi markalarda modern çizgiler de bulabilirsin. Yani baktığın zaman hem spor görünür gözüne hem klasik. Biraz fazla komplike anlattım galiba , anlarsın sen artık :KK1:

Ben bugün kına için Kığılı'dan beğendim. Düğün içinde Vakko'dan gözüme kestirdim, gelsin bide üstünde göreyim, olursa ve o'da beğenirse alırız artık. kaydirigubbakcemile2

tabiii canim isvicre sana alissin. ben hem yeni ülkeyi hemde yeni medeni halini kastetmistim kaydirigubbakcemile3

tüyolara icin tesekkürler not aldim =)

kızlar çeyiz yerleştirirken evinize, kimler olucak erkek tarafıda olucakmı çeyiz yerleştirirken?

kıslaaaarrr :dance: döndüüümm a.s.
evim bitti çok şükür, perdeler mobilyalar, halılar temizlikler hepsi bitti.. :dance:
damatlığımızı almıştık biz, gelinlik ve kınalığımın ölçülerini aldırıyorum bu hafta bi aksilik olmazsa bakalım o da biter inşallah, gelinlik aayakkabılarımı ve çantasını da aldım valla daa ne diyim bindallımı da aldım işte böleee, şimdi annemin evini temizlicez ve itecek inşallah ):

sell1 canım biz çeyizlere kimse götürmedik annem ve ben gittik malum izmirden konyaya mesafe uzun kimseyi götüremezdim :KK43: ama kayınvaldemle kayınpederim de hep evdeydi, hadi kaynanamı anladım ama kayınpederim inanılmaz moralimi bozdu, her şeye karıştı, bi de allahaısmarladık etmeden çekti gitti.. anlayamıyorum ben bu insanları ve allaha havale ediyorum...

ohhh darısı başıma olsun halletmıssın ne guzel gule gule kullan hepsini. benımde bi ceyızımı goturme ısım kaldı bakalım ne zaman olcak merak ediyorum herkes agırdan alıyor. erkeklerin karısmasından bende hoslanmam ama evet baba de gecsin sonra evine yerleşince ıstedıgın gıbı duzenını kurarsın zaten.. evlilik oncesi oluyo boyle seyler ama moralimizi yuksek tutalım dugunlerimize cok ama cok az kaldısüprizzzzz

ilk olarak MUJUM naptın nerelerdesin ne durumdasın merak ettim seni vallahi :uhm:

kıslar bu pazar çeyizlerim gidiyo allah nasip ederse :Saruboceq: gelişmeleri de yazarım :teselli:

kıslarrr

geç oldu ama geldim :) düğüne 7 gün kala :)
işe başladım o yüzden yazamıyorum ne zamandır.
geçen hafta evimi yerleştirdim çok cici oldu ama evimi su basması nedeniyle duvarlarım kabarmış.

Kısmetse bir iki aya kadar taşıncam sanırım ( daha evlenmeden ) :KK70:

tüm hazırlıklar bitti bekliyorus...

X